[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tolmuahv
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 2502

    #61
    Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

    Mind aitas SNG-de puhul tilti vältida see, kui võtsin korraga 24-28 turbo lauda ette. 90% kordadest ei näinud peale oma otsuse tegemist vastase kaarte ega outcome, sest table ninja vahetas laua ära. Päris lõpus nägin juba, kui vähe laudu alles, aga siis oli M väga väike ja push-fold mängus on iga beat standard (s.t. vastane tavaliselt ei teinud viga, vaid oli bad setup).

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #62
      Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

      Sain vist asja enam-vähem jooksma.
      Kuu graafik seni:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Sellest on nüüd täpselt kuu aega, kui hakkasin mängima regular Fifty50, graafik alates 9. märtsist:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Hetkel on jube kopp ees pokkerist, mõned päevad võtan pausi, eks näis.

      PS. raaids, sa liikusid vahepeal limiidis alla?

      Comment

      • raaids
        Grinder
        • Mar 2009
        • 606

        #63
        Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

        teen hetkel sinu limiiti

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #64
          Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

          Täna juhtus selline asi, et tulin üles 25 chipi pealt ja võitsin mängu.
          Peale 20 ante mahakorjamist jäi alles 5 chippi ehk väga "lootusrikas" seis.
          Aga tuli kõigest 4 all-in-i võita ja olemas.

          Kuu graafik:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Voluumi on väheks jäänud, kuna kevad on käes ja igasugu muude asjadega vaja tegelda.
          Mängin 12 lauda korraga ja võtan ka 1 kuni 4 21.20 sisseostuga lauda juurde, vastavalt sellele, kuidas nad täituvad..

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #65
            Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

            Iga kord kui sa lähed nt AA vs 77 preflop AI ja võidad AAga siis jääd sa tegelikult ev'le 20% võlgu.

            võtame näiteks nl100 cashi laua kus lähed PF ai AA vs 77. su ev on 160$ sest vastase käel on 20% equityt 200$ potis. võites sa jooksed 40$ üle ev(vastase ev osa).
            ehk laias laastus iga 4käe tagant mis võidad 80:20 pead sa ka ühe kaotama 80:20.

            sama moodi iga võidetud flip jne tekitab "ev võlga"

            /ümardasin veits AA vs 77 eq on 81:19

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #66
              Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

              Vaat siin on sama graafik koos ev joonega.
              Ma väidan, et mu mängustiil on selline, et jooksengi üle ev.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Kõik plussis päevad on jõhkralt üle ev, ja kui tehakse julmalt suckoute, siis olen alla ev jah.
              Iseasi, kui usaldatav see PT3 turnade ev joon üldse on.

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #67
                Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

                Kui sa EV kontseptsioonist aru saad, siis peaks olema selge, et ükskõik mis stiiliga ei ole võimalik seda joont teadlikult beatida. See on "ALL IN EXPECTED VALUE". Ehk maakeelde tõlkides "Mis juhtus siis, kui kõik chipid olid juba keskele aetud ja mängijad enam otsuseid ei teinud". Oleks huvitav teada, kuidas valida strateegia, et seda outcome beatida.

                Iseasi on muidugi, kuidas PT3 seda EV-d arvestab. Selle osas puudub mul igasugune info.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #68
                  Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

                  Pole suurt mänginud vahepeal. Vahepeal oli 100 mänguline ja -100$ downswingike, kuu kõlgub ikka seal ca +500$ peal.
                  Nüüd peaks selle SCOOP 200$ reload boonuse läbi mängima, aega paraku eriti pole.
                  Selleks on vaja koguda 4000 VPP mai lõpuni, kuna mängin 10$ ja 20$ mänge segamini, siis on see ca 900 mängu.
                  12 laual ca 75 tundi.

                  Tegin igavusest NL50 6max 5-card draw-d ühel laual, kuna olen selle micro HU SNG-sid ka vahest ajaviiteks teinud ja enamasti võitnud, siis mõtlesin, et prooviks rahalauda.
                  Maru lihtne on tegelt, ilge nittimine käib. Preflop raise callitakse 2paari+; bustoks minnakse seti või paremaga, parem kui on rida+. Algul kaotasin ühe BI, lõpuks kui aduma hakkasin, võitsin tasapisi tagasi ja istusin 100$ lauas. Tulemus null siis ühesõnaga.
                  Last edited by peete82; 22.04.11, 20:19.

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #69
                    Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

                    Kauaoodatud 100+ dollarit üheainsa sessiga.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #70
                      Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

                      Kuu kokkuvõte.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      + stellar ja boonus 80$, kokku +785$

                      Põhimõtteliselt liikusin limiidis üles, ehk hakkasin ka 21.20 turniire mängima.
                      20-ste graafik:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      10-stega erilist vahet mängutasemes minu arust ei ole. Kahjuks on seal mängijaid tükk maad vähem.

                      Vaatasin üle "rakebacki" ehk mängitud 235 FPP satikad. Õige statistika on olemas veebruari lõpust ja selle aja jooksul olen mänginud 73tk 235 FPP turniiri. Võitnud olen 242$. (22 turniiri)
                      Kokku kulus siis 17155 FPP.
                      Kui oleksin Starsi poest 50$ boonuseid ostnud (4500 FPP), siis oleksin saanud arvutuslikult 190,6$.
                      Seega tasub ikka neid satikaid mängida.

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #71
                        Re: 10.60 ja 21.20 STT Fifty50, Stars

                        Täna oli meeldiv üllatus. Jooksin jälle vastikult alla ev, leppisin juba ca -100$ kaotusega ja suur oli imestus, kui graafik näitas lõpuks 20$ plussi. Nii juhtub, kui kaotad 10$ turnasid, aga võidad enamasti 20$ omi.
                        Avastasin, et kui mängu jooksul regada pidevalt 20$ turnasid ja neid lõppenute asemele võtta, siis lõpuks saabki mängida peaaegu ainult neid. See on küll ainult õhtuti nii.

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #72
                          Re: 10.60 ja 21.20 STT Fifty50, Stars

                          Eile oli paras doomer, 25 mänguga ligi 200$ alla. Tegin ise vigu, ja tõmmati ka kõik kokku mis vähegi andis. Standard oli, et kui mina sain turni seti, siis vastasel riveris auku rida, pf ai loomulikult. Sessi lõpus jubeda kopa viskas ette, et kaua sa vastu seina jooksed. Lõpeks juba ära.
                          Siis vahtisin ringi, 105$ HU SNG-d, et mis shargid siin passivad. Üksainuke oli ootel, ja täielik kaotav fish. Regasin ära, jumalakeeli lubades, et rohkem ühtki ei võta. Õnnestuski ära ownida. 3 korda käisin 2000 chipi peal ja tegin mitu head foldi. Vana oli lihtsalt nii läbinähtav. Viimane käsi oli tema AA vs minu AQ trips, turnis nupud sisse, gg. Jäi siis -100$ eile, tühiasi.

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #73
                            Re: 10.60 ja 21.20 STT Fifty50, Stars

                            Üsna koledasti jooksen viimasel ajal.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #74
                              Re: 10.60 ja 21.20 STT Fifty50, Stars

                              See kuu polegi vist ühtki plussis päeva olnud, kokku ca -350$ peal.
                              Mänginud ka vähe, kuna suvi ikkagi.
                              Mängin sitasti, ei taha foldida. Re-stealid ei taha toimida enam.
                              Eile vähemalt hakkasin aru saama, mis toimub, jäi kõigest -11$.

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #75
                                Re: 15$ STT Fifty50, Stars

                                eile jälle 30 mänguga 16000 chippi alla ev, -80$. Rahaliselt on need 16000 chippi 100-150$.
                                Ei viitsi enam.
                                Teist kuud järjest selline jooks.

                                Comment

                                Working...