[7-30$ STT] Fifty50 @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raaids
    Grinder
    • Mar 2009
    • 606

    #46
    Re: DoN Fish

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Rb peaks ka märksa priskem tulema suurema volüümi arvelt, jep?
    Edu igatahes! :)
    kui 2 korda rohkem mänge teha kui enne siis rb jääb täpselt sama suureks kuna turbodes poole väiksem rake

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #47
      Re: DoN Fish

      Algselt postitas raaids Vaata postitust
      kui 2 korda rohkem mänge teha kui enne siis rb jääb täpselt sama suureks kuna turbodes poole väiksem rake
      Njaa, aga vb turbosid jõuab ajaliselt isegi rohkem kui 2x teha? Dno mis blindide vahe seal on.

      Comment

      • raaids
        Grinder
        • Mar 2009
        • 606

        #48
        Re: DoN Fish

        sellesmõttes jõuab rohkem jah et need täituvad kiiremini

        Comment

        • peete82
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1310

          #49
          Re: DoN Fish

          Täna õhtul mängisin jälle veidi, 48 mängu. +100.8$

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #50
            Re: DoN Fish

            Eile mängisin 60 mängu. Algul ilusti 80$ plussi, siis järgnes jube downer, kaarte pole, fishid muudkui raisevad. Päev jäi lõpuks -44$.

            Aga täna jälle superhiiter, 36 mänguga +165$. Yes!

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #51
              Re: DoN Fish

              päeviku pealkirja võid küll ära muuta. : D

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #52
                Re: DoN Fish

                200 taala down. Faak.
                Väga sitt jooks ja ise kah tiltasin natuke.
                Proovib edasi.

                EDIT: Jäi siis -170$ täna.
                5100 kätt ja ainult 9 ässapaari. Oleks pidanud tulema 23. Väga iseloomulik tänasele päevale.
                Iga sess mitu 3-oudist.
                Last edited by peete82; 12.12.10, 21:27.

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #53
                  Re: DoN Fish

                  Päevik läheb edasi siin: http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php/1359

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #54
                    10.60 STT Fifty50, Stars

                    Äratan kah päeviku ellu.
                    Suht s*ttagi pole vahepeal saavutanud. Olen teinud 3 katset turbodele üle minna, aga iga kord feilinud. Iga kuu alguses tõmban mitmesaja dollariga miinusesse, siis lähen regular turnadele jälle üle ja ülejäänud kuu tegelen nulli grindimisega.

                    Suurim muudatus on DoN-ide kadumine ja Fifty50 asemeletulek.
                    Üldiselt on neid palju raskem biitida, lihtsalt on vaja mängida ka osata.
                    Distsipliin peab raudne olema, ühtki viga ei andestata.
                    Näib, et ma ei ole ainuke regular, kes nendega hädas on, üks suur võitja näiteks (4000 mängu ja +3000$) laseb viimased 4000 mängu breakeven.
                    Näide - üks hiljutine sess, kus võitsin 12 mängust 11, võitsin ainult 60$. DoN-idega oleks võidusumma olnud 90$. Kaotada on võimalik ikka sama palju.

                    Varastamisega võib ära elada, aga mingi arvestatava raha võitmiseks on mängu jooksul vaja paar korda all in showdownil käia ja võita. Mäng on palju agressiivsem kui DoN.

                    Märtsikuu graafik seni, regular mängud:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ei ole absoluutselt rahul. Variatsioon on meeletu ja on tiltamist ka.
                    Näiteks kui poole tunni jooksul tõmmatakse 4 korda järjest 2-3 outer, lähen närvi küll.
                    See kõige suurem jõnks graafikul on tegelikult ühe päeva jooksul ja jäin ainult 40$ miinusesse.

                    Positiivset ka - tegin esimese cashoudi, 1500€.
                    Last edited by peete82; 29.03.11, 18:10.

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #55
                      Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

                      100+$ päevad on meeldivad, eriti kui kuu kasum on kõigest 500$.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • peete82
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1310

                        #56
                        Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

                        Eile tegin tõsise pika päeva, 9 tundi, ja võitsin 75 dollarit. No ei taha tulla üldse, ilge vaevaga ja läbi biitide.

                        Järgneb LÜHIKE ÕPETUS, kuidas ajada inimene hüdrotilti, kes oma arust on mitu nädalat juba tildist vaba olnud. Täna hommik, sessi algus:

                        1. Nüüd vaatan, flopis mis krdi gaybeti ma tegin. No aga siiski.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        2. See ajas juba vihaseks.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        3. Ja siis tuli see.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Siis oli juba täiesti käest ära.
                        Ühele haigele fishile suutsin kinkida kahes osas 5500 chipise stäki, see on peaaegu 4 algstäkki.

                        Tänane kahjum -62$, pole ju hullu midagi.
                        Aga ilge kopp on ees pokkerist. Teen pausi.


                        Ma panen siia lõppu veel kord oma teooria, miks mulle tundub, et mulle tehakse kogu aeg rohkem suckoute kui mul endal neid teha õnnestub. Sest see ongi nii:

                        Ma olen lihtsalt liiga NIT ja all in lükkan enamasti ainult premium käega.
                        Seega all in olukordi on palju rohkem selliseid, kus ma olen ees, kui selliseid, kus ma olen taga.
                        Seega on võimalusi "ära tõmmata" minu vastu palju rohkem, kui mul endal neid on taga olles.
                        Seepärast lihtsalt nii ongi - suckoute tehakse minu vastu rohkem, kui ma neid ise teen, sest mul endal on lihtsalt selleks liiga vähe võimalust!

                        Vaielge vastu, kes tahab. Võib-olla on see rohkem STT spetsiifiline, kus esineb väga palju push-fold mängu ja preflop all in olukordi.
                        Last edited by peete82; 04.04.11, 20:24.

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #57
                          Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

                          Suckoutide koha pealt: Siin on kõigil inimestel valikuline mälu. Kui sa ise A7-ga AK vastu jooksed, aga välja vead, siis järgmisel päeval (ega tõenäoliselt järgmisel minutil) sa enam ei mäleta seda. Samuti kaotab enda tehtud suckout "tähtsuse" kui sa sellele vaatamata ei võida (nt. lendad 2 kätt hiljem JJ vs AA välja).

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #58
                            Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

                            Veidi vaidlen vastu. Ma tean väga hästi, mis on valikuline mälu. Endal mul jääb täpselt meelde, palju sessi jooksul neid suckoute oli, kuna sess on alati ca tund aega. Läbiv on ikka, et mulle tehakse rohkem neid. Sellist asja, et ise tõmban rohkem ära, ei mäletagi.

                            Täna siiski mängisin jälle, 48 mängu ja +79$. Sai eilne kaotus tagasi tehtud.
                            2 päeva graafik on selline, koos ev joonega:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • raaids
                              Grinder
                              • Mar 2009
                              • 606

                              #59
                              Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

                              sa pead selle biitide peale mõtlemise ära lõpetama:D...kõigil sng mängijatel on samamoodi iga sess suckoute ja obv sa ise teed vähem neid kui sa võitev mängija oled ja rohkem ikka all in minnes juhid

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #60
                                Re: 10.60 STT Fifty50, Stars

                                Jah, just seda ma tahtsingi öelda, mis sa ütlesid.
                                No ma olen nüüd selle enda jaoks selgeks mõelnud ja edaspidi loodetavasti võtan elu sellisena nagu ta on :)

                                Comment

                                Working...