Re: [NL100 FR] MeelisV
Kolmapäevasest Pärnu Olympicust jäi kohaks 8/16. Igasugu imelikke inimesi võib ikka kohata. Kahel teisel mängijal oli selline tore käsi kus player A shoves turni. Turniks olid maas numbrid ja 3 mastikaarti. A omas 6high mastitõmbe kaarti ja random numbrit. Ning player B callis ta 3high mastikaardiga ja random kunniga. Player B kohta on read, et elukutseline PLO mängija, mõtlev, lives liiga loose imo tho. Minu meelest oli light call õigustatud, aga ise oleks seda vähe tugevamalt teinud, sest player A võib bluffida parima käega.
Lõpptulemus oli selline, et player A riveris abi ei saanud ja Khigh oli võiduks piisav. Edasi tuli oma 30 minutit sellel teemal juttu. Player A oli korralikus tildis (+ alkoholijoobes). Ta ütles, et oma 12 aastase pokkerimängija (loe: lohhgambleri) staaž jooksut ta nii halba calli ei mäletagi. Aina jahus ja jahus ning kui isegi tundus, et teema lõpetatud, siis tõi selle käe jälle välja. Asi tundus päris naljakas. Tegin väikese vea ja küsisin tema käest siis, et mis tal selle vastu on kui keegi nii halva calli tema vastu teeb. Et mina oleks küll õnnelik kui vastane halvasti mängib. Järgnevalt sain ikka päris korraliku speechi :D A.la et ma olen siis see vend kes loeb pokkeri raamatuid ja arvab nii, et kui kaotada, siis pean õnnelik olema ja arvan, et ma olen nii hea mängija, et võin talle midagi öelda.
Mul jäi suht suu lahti ja ei osanud väga midagi enam öelda. Pigem olin imestunud, et nii madalalaubalisi inimesi õnnestub kohata. Kuna tundsin, et noot oli natukene liiga isiklik, siis andsin talle ka viisakalt teada, et ma ei appreciate isiklikuks muutumist.
Ehk siis viga seisnes selles, et ei olegi mõtet neile midagi öelda, sest vastutasuks sain jälle sellise "kulla" mis põhjustab mindfucki :D
Igastahes turna läks edasi ja hiljem tegin veel player B vastu riveril hea blufi kui tal oli käes AX ja laud oli ATXJA. Riveriks tuli maha ka flush. Tema panustas väikeselt ja mina shovesin QT. Kuna vastas kohta oli suht selge read, et mõtlev, liiga loose, aga siiski hea mängija, siis see bluff oli selline, mida seal lauas olekski ma teinud ainult tema vastu. Minu image lauas oli tight/solid ja ma olin ainult häid asju SDl näidanud. Ja eelnev history ka. Olin täiesti kindel, et ta teab, et sellel riveri shovel pole tal mingit põhjust arvata, et ma bluffin ja tema AX oli sellel laual vaid bluffcatcher.
Viimases lauas mängisin ka ikka võidu peale ja õnnestus 10. ja 9. koht välja lüüa. Siis mingi käsi kaotasin osa stackist kui vastane flopas nut masti ja oli IP. Out kukkusin kui early avas AKo, mul MP TT ja nupud 15bbd ja vastane callis, ma out.
EMV Rahvakas
Põhjalikku kõkkuvõtet ei viitsi väga teha. Esimene laud oli nr 8. Vaatasin kohe, et see laud seal teistest eraldi ja nii kuradima pime. Kui Majandaja ütles mõne diileri kohta vähe halvasti, siis pean nõustuma. Oli pime. Vabsee ei olnud näha teises laua otsas panuste suurusi. Diiler pomises neid nii vaikselt, et poole ajast ei olnud kuulda. Samuti oli negatiivne ja mossis. Kõige rohkem häiris see, et kui keegi kaarte näitas, siis oli sul 1 sek aega reageerida, sest need haarati nii kiirelt ja visati tagurpidi.
Laud oli muidu umbes selline, et pooled normid, pooled fishid. Algstack 30k. Kaart väga ei jooksnud. Enne esimest pausi squeezesin eplt kahte mängijat ja 1 callis. Sain väikese kõne, et võibolla ta saab ikka varakult koju. See andis mõista, et hea leht prolly tal. Mul oli mingi AX ja flop oli QXX, aga üsna kuiv, et cbetida. Paningi natukene alla poole poti ja sain tõste. Obv foldisin ära. Stack mingi 22k. Peale pausi kuivasin natuke ja midagi erilist ei saanud. Kaotasin väikeseid pote. Siis sain KcQd. nägime flopi 3way- 1 reg ja 1 fish. Flop oli KdXdXd, ehk siis nuts mulle. Reg cbetis, ma call, fish pani üle, reg foldis ja ma shovesin. Fish natukene mõtles ja mis seal ikka- call. Näitas 7dTs. Ja oli kurb, et tal isegi mastikaart ei aita. Saingi stacki mingi 42k. Siis lauas 1 vend lasi mingi 40% 3bete. Ma avasin Ac4c, vend standard 3betis IP, panin 4beti, plaaniga ka shove callida, kuid tüüp vaid callis 4beti. Flop tuli XcXcX ja shovesin. Ta foldis kiiresti. Mingeid kõikumisi oli veel ja u. 52k stackiga pandi laud kinni ja kolisin valguse kätte :D
Uues lauas oli domineerivalt noored kutid ja ka mõni eakam härra ja käis sõbralik tögamine. Seal sai alguses hea kinnine imago loodud ja kokkuvõttes õnnestus chipe võita nii paar korda showdownil kui ka paar korda bluffides, mida vastased callima ei hakanud, sest minu imago oli hea ja eksides langevad nad turniirilt. Max stack oli 95k. Edasi blindid tõusid hoogsasti ja olin paar kätt kaotanud. 1 käsi oli kui ma blindilt sain 77 ja laua chipleader oli MPlt 3bbd avanud, btn call ja ma blindilt otsustasin ka callida. Laud Ts6s2d. Otsustasin leadida ja sain MPlt otsa ja foldisin. Edasi muutus bigstack päris agroks ja hiljem mõtlesin, et oleks ka võinud vabalt 77ga bustida seal flopil.
Lõpuks jõudiski kätte minu viimane käsi. Stack oli 56k + 4k bb sees. Blindid siis 2k/4k ja ante 400. UTG shoveb short oma viimased 22k, MP pealt laua chipleader callib, teised foldivad ja järg minu käes. Vaatan, A7o. Hakkan mõtlema, et päeva lõpuni 30 min aega ja ei viisti homme Tallinnasse nii väikese stackiga tulla. Samuti on read, et UTG ja MP ranged üsna laiad seal. UTG pm peab nuppe kohe- kohe panema, sest järgmisel käel blindil ja MP oli viimased 30 min olnud paras bigstack bully. Natukene tangin ja otsustan shoveda. Mõlemad vastased näitavad KQo. Flop XX7, turn Q ja ma out. Imo oli risk õigustatud ja 145k stack oli lähedal :)
Kõige parem oli see, et bussijaama jõudsin kell 21:00 ja viimane buss läks ära :) Oli veel 22:30 buss, mis sõidab Leetu, aga seal olid piletid välja müüdud. Sai siis sõpra tülitatud ja Tallinnas ööbitud. Laupäeval on veel 1 hobipokkeri igakuine turna mul ja pühapäeval Main Event. Varsti on livest nii kopp ees, et aasta aega ei puutu :D
Nüüd teen väikese neti sessi!
Kolmapäevasest Pärnu Olympicust jäi kohaks 8/16. Igasugu imelikke inimesi võib ikka kohata. Kahel teisel mängijal oli selline tore käsi kus player A shoves turni. Turniks olid maas numbrid ja 3 mastikaarti. A omas 6high mastitõmbe kaarti ja random numbrit. Ning player B callis ta 3high mastikaardiga ja random kunniga. Player B kohta on read, et elukutseline PLO mängija, mõtlev, lives liiga loose imo tho. Minu meelest oli light call õigustatud, aga ise oleks seda vähe tugevamalt teinud, sest player A võib bluffida parima käega.
Lõpptulemus oli selline, et player A riveris abi ei saanud ja Khigh oli võiduks piisav. Edasi tuli oma 30 minutit sellel teemal juttu. Player A oli korralikus tildis (+ alkoholijoobes). Ta ütles, et oma 12 aastase pokkerimängija (loe: lohhgambleri) staaž jooksut ta nii halba calli ei mäletagi. Aina jahus ja jahus ning kui isegi tundus, et teema lõpetatud, siis tõi selle käe jälle välja. Asi tundus päris naljakas. Tegin väikese vea ja küsisin tema käest siis, et mis tal selle vastu on kui keegi nii halva calli tema vastu teeb. Et mina oleks küll õnnelik kui vastane halvasti mängib. Järgnevalt sain ikka päris korraliku speechi :D A.la et ma olen siis see vend kes loeb pokkeri raamatuid ja arvab nii, et kui kaotada, siis pean õnnelik olema ja arvan, et ma olen nii hea mängija, et võin talle midagi öelda.
Mul jäi suht suu lahti ja ei osanud väga midagi enam öelda. Pigem olin imestunud, et nii madalalaubalisi inimesi õnnestub kohata. Kuna tundsin, et noot oli natukene liiga isiklik, siis andsin talle ka viisakalt teada, et ma ei appreciate isiklikuks muutumist.
Ehk siis viga seisnes selles, et ei olegi mõtet neile midagi öelda, sest vastutasuks sain jälle sellise "kulla" mis põhjustab mindfucki :D
Igastahes turna läks edasi ja hiljem tegin veel player B vastu riveril hea blufi kui tal oli käes AX ja laud oli ATXJA. Riveriks tuli maha ka flush. Tema panustas väikeselt ja mina shovesin QT. Kuna vastas kohta oli suht selge read, et mõtlev, liiga loose, aga siiski hea mängija, siis see bluff oli selline, mida seal lauas olekski ma teinud ainult tema vastu. Minu image lauas oli tight/solid ja ma olin ainult häid asju SDl näidanud. Ja eelnev history ka. Olin täiesti kindel, et ta teab, et sellel riveri shovel pole tal mingit põhjust arvata, et ma bluffin ja tema AX oli sellel laual vaid bluffcatcher.
Viimases lauas mängisin ka ikka võidu peale ja õnnestus 10. ja 9. koht välja lüüa. Siis mingi käsi kaotasin osa stackist kui vastane flopas nut masti ja oli IP. Out kukkusin kui early avas AKo, mul MP TT ja nupud 15bbd ja vastane callis, ma out.
EMV Rahvakas
Põhjalikku kõkkuvõtet ei viitsi väga teha. Esimene laud oli nr 8. Vaatasin kohe, et see laud seal teistest eraldi ja nii kuradima pime. Kui Majandaja ütles mõne diileri kohta vähe halvasti, siis pean nõustuma. Oli pime. Vabsee ei olnud näha teises laua otsas panuste suurusi. Diiler pomises neid nii vaikselt, et poole ajast ei olnud kuulda. Samuti oli negatiivne ja mossis. Kõige rohkem häiris see, et kui keegi kaarte näitas, siis oli sul 1 sek aega reageerida, sest need haarati nii kiirelt ja visati tagurpidi.
Laud oli muidu umbes selline, et pooled normid, pooled fishid. Algstack 30k. Kaart väga ei jooksnud. Enne esimest pausi squeezesin eplt kahte mängijat ja 1 callis. Sain väikese kõne, et võibolla ta saab ikka varakult koju. See andis mõista, et hea leht prolly tal. Mul oli mingi AX ja flop oli QXX, aga üsna kuiv, et cbetida. Paningi natukene alla poole poti ja sain tõste. Obv foldisin ära. Stack mingi 22k. Peale pausi kuivasin natuke ja midagi erilist ei saanud. Kaotasin väikeseid pote. Siis sain KcQd. nägime flopi 3way- 1 reg ja 1 fish. Flop oli KdXdXd, ehk siis nuts mulle. Reg cbetis, ma call, fish pani üle, reg foldis ja ma shovesin. Fish natukene mõtles ja mis seal ikka- call. Näitas 7dTs. Ja oli kurb, et tal isegi mastikaart ei aita. Saingi stacki mingi 42k. Siis lauas 1 vend lasi mingi 40% 3bete. Ma avasin Ac4c, vend standard 3betis IP, panin 4beti, plaaniga ka shove callida, kuid tüüp vaid callis 4beti. Flop tuli XcXcX ja shovesin. Ta foldis kiiresti. Mingeid kõikumisi oli veel ja u. 52k stackiga pandi laud kinni ja kolisin valguse kätte :D
Uues lauas oli domineerivalt noored kutid ja ka mõni eakam härra ja käis sõbralik tögamine. Seal sai alguses hea kinnine imago loodud ja kokkuvõttes õnnestus chipe võita nii paar korda showdownil kui ka paar korda bluffides, mida vastased callima ei hakanud, sest minu imago oli hea ja eksides langevad nad turniirilt. Max stack oli 95k. Edasi blindid tõusid hoogsasti ja olin paar kätt kaotanud. 1 käsi oli kui ma blindilt sain 77 ja laua chipleader oli MPlt 3bbd avanud, btn call ja ma blindilt otsustasin ka callida. Laud Ts6s2d. Otsustasin leadida ja sain MPlt otsa ja foldisin. Edasi muutus bigstack päris agroks ja hiljem mõtlesin, et oleks ka võinud vabalt 77ga bustida seal flopil.
Lõpuks jõudiski kätte minu viimane käsi. Stack oli 56k + 4k bb sees. Blindid siis 2k/4k ja ante 400. UTG shoveb short oma viimased 22k, MP pealt laua chipleader callib, teised foldivad ja järg minu käes. Vaatan, A7o. Hakkan mõtlema, et päeva lõpuni 30 min aega ja ei viisti homme Tallinnasse nii väikese stackiga tulla. Samuti on read, et UTG ja MP ranged üsna laiad seal. UTG pm peab nuppe kohe- kohe panema, sest järgmisel käel blindil ja MP oli viimased 30 min olnud paras bigstack bully. Natukene tangin ja otsustan shoveda. Mõlemad vastased näitavad KQo. Flop XX7, turn Q ja ma out. Imo oli risk õigustatud ja 145k stack oli lähedal :)
Kõige parem oli see, et bussijaama jõudsin kell 21:00 ja viimane buss läks ära :) Oli veel 22:30 buss, mis sõidab Leetu, aga seal olid piletid välja müüdud. Sai siis sõpra tülitatud ja Tallinnas ööbitud. Laupäeval on veel 1 hobipokkeri igakuine turna mul ja pühapäeval Main Event. Varsti on livest nii kopp ees, et aasta aega ei puutu :D
Nüüd teen väikese neti sessi!






Comment