[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dzuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 445

    #316
    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Näed kui enne arvasin, et Meelis vist, siis nüüd päris kindlalt. Edu Meelis!
    "Onu Heino.."

    Comment

    • ivar866
      Grinder
      • Oct 2012
      • 776

      #317
      Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

      Partypokeris on üks "Onu Heino", PM kui keegi tundis end ära.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #318
        Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

        This please!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #319
          Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

          Kuidas läheb?

          Comment

          • Narrator
            Julm Donk
            • Apr 2011
            • 75

            #320
            Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

            Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
            Partypokeris on üks "Onu Heino", PM kui keegi tundis end ära.
            Tundsin ennnast ära.

            Comment

            • ivar866
              Grinder
              • Oct 2012
              • 776

              #321
              Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

              SIis ma olen su vastu mängind, mäletad?

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #322
                Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                Tere jälle foorum!

                Ma siis 5 kuud eemal olnud, kuid nüüd tagasi! :)
                Terve suvi ei grindinud midagi ja kandsin enamuse rollist välja. Suvel lihtsalt puudus mott online pokkeriga tegeleda. Jätsin Pokerstarsi $300 ehk NL10 FR bankrolli.
                Septembris ajasin jälle PAF live Marine paketti taga ja õnnestus jälle see võita. Laeval küll ei cashinud, aga tore oli ikka :)
                6. oktoobril hakkasin siis lõpuks FRi grindima. Kogu kuu lasin 18-24 lauda korraga.

                Tulemused olid järgnevad:


                Total:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Nagu näha, siis mulle omaselt kondab NonShowdown joon positiivsel poolel :D
                Kuu keskel tuli mõte NL50 HUs shotida ja tulemuseks oli -$143 päev. See tõmbas tuju kergelt alla ja panin karmid BR managementi reeglid endale paika!
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                NL10 FR:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                See kuu olen mängu natukene parandanud ja flop cbet%ile rohkem rõhku pööranud. See oli mul kohutavalt suur. Nii mingi 90%. Kuu edenedes arvan, et lõpuks sain selle nii 75-80% vahele mis tundub ok. Kui kellelgi statsides midagi silma hakkab, siis tagasiside on oodatud.


                Oktoober:
                Cash: $122.24
                Rake: $75
                Kokku: $197.24


                Kuu viimasesse sessi tuli ka midagi ilusat


                Novembri eesmärgid:
                Tegutseda vastavalt BR reeglitele ja grindida!
                Samuti plaanis osaleda Netipokkeri Eesti Meistrivõistlustel ja mängida sobivaid turniire Micro-Millionsil
                Last edited by MeelisV; 30.10.13, 20:09.

                Comment

                • Dzuu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 445

                  #323
                  Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                  GL! :)

                  Comment

                  • KaldaPoiss
                    Julm Donk
                    • Jan 2011
                    • 80

                    #324
                    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                    Tore sind jälle tegutsemas näha, mõned korrad sind NL25-s kohanud.
                    Ja muidugi GL.

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #325
                      Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                      Tänud! GL teilegi!

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #326
                        Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                        Edu tegemistes! :)

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #327
                          Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                          Õnnestus OPEM HU turnal 5-8 koht ja paarsada euri sellega. Rahvakal mingi 140. koht. Sunday Stormilt tuli ka min cash... Ning cashis edukas kuu algus.
                          Kokkuvõttes siis roll $840 ja esmaspäeval limiidist ülesse ja NL25 grindima :)

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #328
                            Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                            Roll 1k+, täna alustan HU mängimist :)
                            Vahepeal mängisin ka OPEM Main Eventi sama roll eesti ja koht oli 29/64.
                            Last edited by MeelisV; 13.11.13, 14:47.

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #329
                              Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                              NL50 HU shot ka õnnestus. Mängin ainult fishide vastu. NL50 FR grind ei tundu enam kaugel olevat

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #330
                                Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                                Kuu esimene pool igati edukas olnud ja korralikult mänginud! Eile jõudsin juba Goldstarini- pole vist poole kuuga veel saavutanud ennem. Mõelda vaid, et kuu alguses lasin alles NL10 FR ja nüüd on roll juba $1542 ja järgmiseks teen juba NL50 FR sessi! Vaatab, kas see shot ka õnnestub. Plaan laudu natukene vähemaks tõmmata ja fishe tikutulega otsima hakata

                                Kes tahab mu huvitavamatel jaotustel silma peal hoida, siis minge SIIA
                                Last edited by MeelisV; 16.11.13, 19:44.

                                Comment

                                Working...