[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #256
    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

    Mängin umbes samadel tingimustel mis sina. tööpäeviti 1-2h ja nv rohkem. Peab ka lubadusi andma (endale) ja asjaga tõsisemalt tegelema hakkama. Edu!!!

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #257
      Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

      meelis, mõtlen ka midagi taolist välja! Kuigi oli plaan rahulikult see kuu võtta. Aga su jutt suht motiveeriv või siis 4 dlighti oma töö teinud

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #258
        Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        4 dlighti oma töö teinud
        cool story bro!!!!

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #259
          Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

          Wow, good luck! Usun, et eesmärgid saavad sul täidetud ja kamoon, mulle ära küll midagi kandma hakka. Pokker on oma olemuselt siiski väga egoistlik mäng, ja kõik mis sa võidad, peaksid sa endale hoidma, sest long runis siiski on vähemalt online pokkeris oma perse see, mis kõige tähtsam on! Edu!

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #260
            Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

            Ty, ty! Kümne protsendi veksel siiski välja käidud ja enam sellest ei tagane :D Pealegi usun, et see aitab mul ennast motiveerida rohkem, et ikka eesmärk täidetud saaks!

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #261
              Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

              Aprilli Mindset Challenge: Week 1

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              Jooks pole just hea olnud, aga seda enam tuleb rõõmustada, et olen graafikust ees :) Üks päev siis ei mänginud ja laupäeva + pühapäevaga tuli 7.7k kätt. Grindisin NL25 FRi. Pm oleks roll olemas ka NL50 jaoks, aga tahaks graafiku enne vähe plussi saada ja rolli 2k ümber.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #262
                Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                jooned puha sassis :)

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #263
                  Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                  Minu puhul standard, et non showdown nulli ringis. Showdown winnings näitab kui hästi/halvasti jooksnud olen :)

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #264
                    Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                    siin on hu ka sees ?

                    a sain juba vastuse :D
                    Last edited by Ints; 07.04.13, 22:47.

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #265
                      Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                      kui need on mindseti graafikud siis PMi mulle ja sheerin veidi kuida mindset pidama peab :)

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #266
                        Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                        Ints- Tegelikult HUd on ka mingi 30 kätt sees. Sellest ka seal 5.5k juures pikk joon alla :D Vastane callis esimesel käel 4beti 22ga ja flopas seti ja mina TPTK (AKs) :D Edasi tiksus 30 kätt ja pani minema.

                        Owner85- Natukene said vist pealkirjast valesti aru. See ei olnud selle mõttega pandud, et kui halvasti jooksen, vaid panin ühise pealkirja sellele, mida aprillis teen. Ehk siis üritan mindseti ja volüümi parandada. Tulemust ei ole mõtet vaadata kui olen optimaalset mängu teinud ja ei ole tildanud. Eesmärk on olenemata jooksust, sisse harjutada stabiilne grind ja siis pikas perspektiivis prindin :)
                        Kuidas muidu endal läinud on? Kas võtad ka see kuu ikka tõsiselt või oli see lubadus nelja delighti mõju? :D Mis on eesmärgid ja kuidas distsipliin peab?

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #267
                          Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                          Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                          Ints- Tegelikult HUd on ka mingi 30 kätt sees. Sellest ka seal 5.5k juures pikk joon alla :D Vastane callis esimesel käel 4beti 22ga ja flopas seti ja mina TPTK (AKs) :D Edasi tiksus 30 kätt ja pani minema.

                          Owner85- Natukene said vist pealkirjast valesti aru. See ei olnud selle mõttega pandud, et kui halvasti jooksen, vaid panin ühise pealkirja sellele, mida aprillis teen. Ehk siis üritan mindseti ja volüümi parandada. Tulemust ei ole mõtet vaadata kui olen optimaalset mängu teinud ja ei ole tildanud. Eesmärk on olenemata jooksust, sisse harjutada stabiilne grind ja siis pikas perspektiivis prindin :)
                          Kuidas muidu endal läinud on? Kas võtad ka see kuu ikka tõsiselt või oli see lubadus nelja delighti mõju? :D Mis on eesmärgid ja kuidas distsipliin peab?
                          Kuidas muidu endal läinud on? Kas võtad ka see kuu ikka tõsiselt või oli see lubadus nelja delighti mõju? :D Mis on eesmärgid ja kuidas distsipliin peab?


                          Kas see oli mulle kirjutatud,kui jah siis ei saa aru sellestt :)

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #268
                            Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                            Woops jah. Kiiruga kirjutasin ja ajasin pikk28ga sassi :S

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #269
                              Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                              Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                              Woops jah. Kiiruga kirjutasin ja ajasin pikk28ga sassi :S
                              Pikk on alkohoolik,temalt adekvaatset juttu ei tule....

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #270
                                Re: [NL25/NL50 FR ja HU] MeelisV

                                Comment

                                Working...