[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #106
    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    Positiivsed vastukajad on alati teretulnud :)

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #107
      Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Sessi algus ja lõpp olid jällegi noodi all "Kui actioniks läheb, siis on alati 2nd best hand"

      3 suurimat poti kaotatud:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Täna rohkem ei mängi HUd, hakkan satikat mängima!

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #108
        Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

        Esimene käsi on vist natuke optimistlik call riveril. Ja need riveri shoved on isegi fishi puhul väga tugevad.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #109
          Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

          Viimase käe ma foldiks turnis ära, reverse implied oddsid meie kahjuks.

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #110
            Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

            Viimase käe peaks vast jah foldima turnis. Esimese käe kohta- ju siis readid olid sellised, et võis nõrk olla. Deepimalt kindlasti bustoks ei läheks seal. Mis ma öelda oskan, Im not good at folding. Meeldib readide järgi mängida.
            Näiteks 1. veb:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #111
              Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

              gl! hakkasin ise sama asja proovima
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #112
                Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

                gl Niki! Kuigi soovitaks full stacki mängida kui BR lubab, sest seal peab vähem flipama.
                Mul tänane päev same-old-story, kuigi lõpuks tuli vähemalt satikalt pilet ära. Kolmandal katsel tuli siis. Kaks esimest jäin teiseks. Tähelepanelik jälgija paneb kindlasti overlayd tähele...

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Laupäev arvatavasti HUd ei näpi..
                Last edited by MeelisV; 04.02.12, 10:46.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #113
                  Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

                  lol@overlay:D

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #114
                    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    lol@overlay:D
                    psst, ära kellegile ütle, aga eile tegime Kifaraaga HUd seal. Kahjuks otsustav flopi flip ei tulnud ja peale seda olin crippled. Kifaraa sai vast alles 5-6 katsel pileti vms, mis ma tähele panin.
                    Samas 4 päeva tagasi oli seal 6 mängijat kui esimest korda proovisin...
                    Usun, et nvl tuleb ka 4-6 vms.

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #115
                      Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

                      Eile ei mänginud, täna siis vähe rõõmsam päev:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      Edit:
                      Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                      Usun, et nvl tuleb ka 4-6 vms.
                      Laupäeva kohta ei tea, aga täna siiski ainult 3 mängijat. Kes overlayst huvitatud, siis...
                      Last edited by MeelisV; 05.02.12, 18:20.

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #116
                        Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

                        Nii, Rahvaturniiril ja Main Eventil siis osalemine kindel. Ülejäänud kuu on miinuses ja pole eriti mänginud ka.

                        Comment

                        • widescreen
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 579

                          #117
                          Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

                          Pikemat aega vaikus olnud. Millega tegeled?

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #118
                            Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

                            Vahepeal siis pole arvestatavates limiitides peale Eesti Meistrikaid mänginud. Bankroll kuivas suht kokku, sest NL50 50bb mängudes on ikka päris suur variatsioon ja hetkebankroll seda välja ei kannatanud. Mingi aeg tegin 6 maxi. Alustasin suht 25 taalaga ja NL2 ning upto 175 taala ja NL10. NL10s tuli ka kerge downer ja tüdinesin sellest :D
                            Nüüd see kuu olen puhtalt 3.5 taalaseid HT HUSNGsid teinud. Praegu juba pea 600 koos ja see kuu tahaks teha nii 1200 kuni 1500 turnat ja limiidist ülesse liikuda. Hetkel br 170 ja selle kuu lõpuks peaks vabanema 50 taalane boonus. Hetkel on plaan ülesse liikuda kui on 40 BI olemas, ehk 280 taala. Graafikud postitan kuu lõpus.

                            See peaks olema siis kaheksas või üheksas Royal Flush elus. Siin päevikus on see pildina tõestuseks kuues ja teine HUs :)

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Lisatud failid
                            Last edited by MeelisV; 10.05.12, 20:39.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #119
                              Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

                              Kui sa $3.5-eseid biidid siis ma ma kraabiks ükskõik kuidas 400-500 taala kokku ning liiguks 7-stesse. Raiskad aega tohutult.

                              Comment

                              • Dzuu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 445

                                #120
                                Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kui sa $3.5-eseid biidid siis ma ma kraabiks ükskõik kuidas 400-500 taala kokku ning liiguks 7-stesse. Raiskad aega tohutult.
                                www.smsraha.ee - aga double or nothing ja tõmba kohe 15$. roll :D

                                Comment

                                Working...