[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #136
    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    glgl!
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #137
      Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

      Väga tubli, biidid küll, 3,5 taalastest edasi minek on õige otsus, aga 7$ limiidis soovitaks rollile rohkem rõhku panna, enne kui 15$ liikuda. Endal kukkus 2 päevaga roll 30 bi auku, kõik alla EV. see lööb korralikult masti maha, suht jõhkrad hüpped toimuvad, aga GL ja jätka samas vaimus.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #138
        Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

        Ty, ty!
        Mis rolliga siis oleks parem shotti võtta? Võibolla 1k siis?

        Comment

        • jasssass
          Vana Tegija
          • Sep 2010
          • 1200

          #139
          Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

          7$ peaks juba suht norm mängida olema ja soovitaks rolli vähemalt 1K peale kasvatada, enne kui 15$ shotti hakata võtma, sest hiljem limiidis tagasi liikuda on IMO hullem mindsetile kui natuke pikemalt rolli koguda.

          Selline rõvedus juhtus mul just viimase 4 päevaga, viskasin pilgu peale vist on miski 51 bi alla EV ja lifetime HU-hyperid u 12K on nüüd kokkuvõttes juba üle 100 bi alla selle verise joone :D

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #140
            Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

            Tõenäoliselt siis enne shotitama ei hakka kui 1k käes :) Tean, et hyperites variatsioon on üks hullemaid ja tahan ka kordagi tulemusele mõtlemata grindida. Ideaalis võiks roll olla 200+ buy-ini.
            Ja suur respect, et suudad sellises downeris nii kõva volüümi näidata! 4 päevaga 34 tundi on päris sick! Mul kulub umbes pool kuud selle jaoks :D
            Täna, hiljem, panen ka uuenduse oma shotist 7 taalastes. Turniire saab seal graphis olema 150+(total).

            Comment

            • jasssass
              Vana Tegija
              • Sep 2010
              • 1200

              #141
              Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

              Jap 200+ bi rolli juures on juba suht hea lasta, et võimaldab ka mitmeid downereid üle elada, aga selle volüümi kohapealt mul selline kiiks küljes, et kui väga halb jooks on, siis lihtsalt ei suuda sesse norm. ajal kinni panna, sest tahaks võimalikult kiirelt läbi grindida sitast.

              Bankrolli kasvatamise ja limiidist edasi liikumise kohapealt mulle meeldib selline süsteem, et kui olen otsustanud edasi liikuda igakord kui 70 buy in on järgmise limiidi jaoks koos siis igal uuel levelil lisad sellele +20 buy in lisaks, et siis enne järgmisse ei lähe kui 90 bi koos ja järgmise jaoks juba 120 jne, sest mida suurem limiit seda paremad vastased, scared money effekti mõju jne võib väga olulist rolli mängima hakata. Võimalik, et see ei ole väga õige lähenemine, aga eks igal oma bankroll management :)

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #142
                Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                Jep, täiesti nõus. Mida kõrgem limiit, seda paremad vastased, seda väiksem roi, seda suurem peab bankroll olema :)
                Ise tegin nii "agressiivse" shoti seitsmetesse, sest kolmestes veel rake tunduvalt suurem. Peale seitsmeseid rake % eriti ei muutu, siis siin võibki kauem ja rahulikult lasta. Tegelikult mängijate taseme vahet on kergelt tunda küll. 3.5 taalastes oli ka üksikud kes mängisid rohkem kui ühel laual. 7 taalastes olen näinud isegi neljal laual laskjaid.
                Mul downerite puhul just vastupidi, et otseselt tilti ei lähe, aga mott/volüüm langeb :D

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #143
                  Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                  Täna sai 100 turkat lastud ja 170 esimest on nii 12-13 bi üle EV! Roll 403$.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #144
                    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                    Täna üle 9 bi alla EV. Roll 379$.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #145
                      Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                      Mai kuu:

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Kogu kuu 28 bi alla EV.



                      HT HUSNG: $236.3
                      SCOOP-07-L: $23.46
                      VIP Stellar: $50

                      Kokku: $309.76


                      Juuni eesmärgid:

                      1) $7 HT HUSNGsid mängida 1200+
                      2) Roi% 3+
                      3) Põhineb küll kahel eelmisel, aga.. Bankroll sügavamaks grindida.

                      Järgmine kuu limiidis ülesse ei plaani jälle liikuda, aga praeguse hetke seisuga paneks $15 HT HUSNG bankrolli nõudeks $1000 ja kui roll langeb alla $700, siis tagasi $7 levelile.

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #146
                        Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                        See jäi vastase ainsaks helge momendiks, sest kokkuvõttes loputasin teda 9 buy-iniga :)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #147
                          Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                          See kuu 200 esimest. 4,7 bi üle EV:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #148
                            Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                            See kuu seni:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            $7 HT HUSNG seni:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Roll: $485

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #149
                              Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                              Vau jooksed hyperites üle EV :D

                              Kas madalam üleüldine profit 3.50stest?

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #150
                                Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                                Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
                                Vau jooksed hyperites üle EV :D

                                Kas madalam üleüldine profit 3.50stest?
                                Ei tea kui palju ma üle EV ikka jooksen :) Kui panna total graph buyins, siis saab: 1807 turna kohta EV+93 buyini ja money won +63 buyini. Ehk siis ma seni jooksnud 30 buyini alla EV. Aga kui võtta ainult $7 turnasid, siis olen jooksnud 3 bi üle EV.

                                Ju siis on $7 turnades natuke parem jooks olnud seni kui $3,5estes ja kogemust/oskusi on ka kindlasti juurde tulnud. Roiga olen praegu väga rahul. See oli 3,5estes 2,4% (EV järgi 5,0%) ja 7estes on praegu 6,0% (EV järgi 5,4%).

                                Profit: 3.5estest tuli $107,9. 7estes praegu juba $227,4.
                                Last edited by MeelisV; 07.06.12, 12:33.

                                Comment

                                Working...