[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #121
    Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

    SMS laen on hullema intressiga kui 50:50 diilid.

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #122
      Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

      Arvad, et 40 BI on liiga vähe kui biidin nii 3%-5% ROIga? Sampel küll vaid 600 praegu. Pealegi pm ma pean nii 25 tundi umbes mängima, et 50 taalast boonust vabastada. Siis plaaningi ülesse liikuda kui just ei lase breakeven või kaotavalt.
      Laenu/stake võtt mind üldse ei tõmba, sest lisab mittevajalike pingeid ja see tuleb mängule kahjuks.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #123
        Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

        Panin suvalise summa, 40BI on OK.

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #124
          Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

          Woot!?
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #125
            Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

            Updaten siis natuke oma kulgu 3.5 taalastes HT HUSNGdes.
            Praegu siis mängitud 875 turnat ja üldseis on 32 BI alla EV ja turnade cashi seis täpselt nullis. Rolli järgi veel 25 BI ja kui bustoks ei tõmba, siis 1250 turna juures vabaneb 50 taalane boonus :D
            Kolmapäev (tänane) oli konkreetne 40 turnat ja 8 BI alla EV. Tegelikult väga tilt ei ajagi, ainult väikesed mured tekivad, et bustolandi ei jõuaks :D Aga küll ma jõuan ka samasuguseid upswinge ja üle EV jooksmiseid oodata ja nagu HT HUSNG prod ütlevad, siis 32 BI is nothing! :D

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #126
              Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

              Nonii, sai siis 1 000, 3.5 taalast, hyperturbot täis. Tulemuseks peaaegu 33BI alla EV jooks. Panen ka info talletamiseks oma aasta alguses mängitud 1.5 taalaste tabeli ülesse. 3.5estest siis esimesed u. 140 on ka varem mängitud ja ülejäänud see kuu. Mängisin siis vaid ühel laual korraga. Suurt motti praegu mängida ei ole, aga selle kuu eesmärk oli saada nii 1250 turnat täis ja selle graafikus olen kergelt. Parajalt ikka tilditaluvust testivad need hyperturbod, aga formaat iseenesest meeldib väga. Samuti oleks vajalik ka märksa suurem bankroll, aga praegu tahan ma võimalikult kiiresti liikuda 7 taalastesse, sest seal rake tunduvalt madalam ning vastased peaksid samad olema. Ehk siis on kergem biitida. Eesmärk ongi seitsmetesse ja seal rolli sügavamaks grindida.

              Nädala pärast osalen ka Triobet Cupil, Pärnus. Sisseost 55 euri. Vaatab siis, kuidas ka seal läheb :)

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Lisatud failid

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #127
                Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

                Crushid, gl!

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #128
                  Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

                  Tnx! Pühapäev lasin 42 turnat ja 3BI üle EV seekord :)
                  Vist viskan tabeli ülesse kui 100 jälle tehtud saab.

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #129
                    Re: Madalamad limiidid HT HUSNG @ Pokerstars

                    HT HUSNG 3,5. Turniirid 1000- 1100 tulemused:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Nylander
                      Jube Noob
                      • Oct 2009
                      • 175

                      #130
                      Re: Madalamad limiidid HT HUSNG @ Pokerstars

                      teen samuti päeviku HT kohta, eile sai sinu vastu isegi mängitud, loodan kindlasti sinu nõuannetele.

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #131
                        Re: Madalamad limiidid HT HUSNG @ Pokerstars

                        Mõni eestlane ikka satub vastu vahel jah :) Ma võin siis nii palju nõu anda kui oskan kui hakkan 7 taalaseid mängima, muidu prolly -EV :D
                        Ok, nali naljaks, kui mõne käe kohta küsimusi tuleb, siis pane käsi HU alafoorumisse ülesse ja küll minust targemadki kulda puistavad :)

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #132
                          Re: Madalamad limiidid HT HUSNG @ Pokerstars

                          Triobet Cupil out peale 3 tundi.
                          Stack nii 18k, blindid 200/400 ante 25. Ma UTG avan 1100 with TT, MP call T8o, BB call.
                          MP noted: 40/30 loose agg donk. Callingstation. AA slowplay- min value. Bustoks minemise range üpris lai. Bluffi. Ehk siis standard fish.

                          Flop 865 rainbow, BB check, ma cbet 2600 into u. 3600. MP raise to 5200, BB fold, ma shove, ta callib kiirelt. Turn X ja river 8 ja gg.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #133
                            Re: Madalamad limiidid HT HUSNG @ Pokerstars

                            Triobeti rivver obv.

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #134
                              Re: Madalamad limiidid HT HUSNG @ Pokerstars

                              Njaa, aga mis seal ikka. Jätkan Eestis vaikselt live turnadega ja küll see hit ka tuleb. Täna tundsin suurt edget. Lauas nii paar solid venda olid, keda austasin ja 1 langes kiirelt shortiks kui flopil nupud läksid. Solid vennal KK ja vastasel QQ, flop Qxx. Teise vastu oli ainult 1 selline käsi kus ma late avasin J8, ta blindilt callis. Flop mingi numbrid. Ma cbetisin, ta callis. Turn K + 2 mastiostu maas. Kuna ta solid vastane oli ja turn oli hea kaart, siis otsustasin edasi barreldada. Betsize tegin ka natuke suurema, et ta paneks ming K peale ja arvaks, et ma tahan drawimise kalliks teha. Tema ranges olid ka pisikesed paarid ja nendega on seal raske 2-3 barrelit callida. Asi töötas ja vastane foldis.

                              Comment

                              • MeelisV
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1300

                                #135
                                Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                                Sai siis $3,5 hyper turbodega lõpetatud, lootetavasti 4good :D Kokku siis nõks üle 32 BI alla EV. Sain eile $50 VIP stellari lahti ja roll oli tol hetkel $250. Alguses plaanisin $280 pealt minna kõrgemale, aga otsustasin kohe minna. Stop lossiks panin selle kui bankroll langeb alla $200.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Praeguseks siis ka 70 turnat $7 hyper turbodes täis. Ei hakka salgama, et hea jooks on olnud. Roll $350 atm.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Täpsem plaan, millal kõrgemale liikuda hetkel puudub. Kuna 7 taalastes on rake juba ok, siis liialt ei kibeleks. Teisalt Ranka kindlasti ütleks, et kui biidid, siis raiskad aega :D
                                Tahaks rolli natuke sügavamaks grindida. Üks mõte oleks näiteks 50BIga minna shotima 15 taalaseid. Ehk siis bankroll $750 ja panna stoploss näiteks $500.

                                Comment

                                Working...