[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #76
    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Mulle ka meeldis eelmine kuu. Ainult liialt palju alla EV lõpus. Põhimõtteliselt ainult fishide vastu mängin jah. Aga no kui õhtul/öösel tühja lauda istuda, siis umbes 80% tulebki sulle vastaseks hea fish :) Nüüd kuu alguses proovin 2 lauaga mängida ja vaatan, kuidas see mu mängu mõjutab.

    Comment

    • $Lauri$
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 479

      #77
      Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

      Väga ilus, kadedaks teeb. :)

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #78
        Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

        Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
        Väga ilus, kadedaks teeb. :)
        Eks süües kasvab isu, eriti kui poole kuuga jooksin 10BI alla EV.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #79
          Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

          Saan ma õigesti aru, et:

          Enamus raha tuleb enne showdowni ja see mis tuleb showdownist on mingi väga marginaalne osa maha ck ja bet ck/ck liin? teadagi fishe pole mõtet bluffida, et siis valuebetid nii kõvasti, et enamus enne riverit leiab foldi?

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #80
            Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Saan ma õigesti aru, et:

            Enamus raha tuleb enne showdowni ja see mis tuleb showdownist on mingi väga marginaalne osa maha ck ja bet ck/ck liin? teadagi fishe pole mõtet bluffida, et siis valuebetid nii kõvasti, et enamus enne riverit leiab foldi?
            Enamus enne showdowni jah. Showdown winnings ei pea ju ck/ck liin olema. Võib olla näiteks PF all in olukord või standartne käsi kus mõlemal midagi on vms. Fishe on küll mõtet bluffida kui olukord õige. Näiteks sul on tight imago või oled vastasele just nutsi näidanud või laud muutub scaryks jne. Peaasi, et usutavalt ja loogiliselt blufid ja paned vastase mingi käe peale ja arvad, et saad vastava bluffiga poti võita.

            Näide tänasest turni semiblufist ja riveri blufist:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Arcticman
              FPP Pro
              • Apr 2009
              • 208

              #81
              Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              mul oli kunagi ammu sarnane graph põhimõtteliselt non-showdowni ja showdown joontega.
              igatahes nice graph tomster
              Last edited by Arcticman; 02.12.10, 14:19.

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #82
                Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                Sample suht väike, aga ju siis olid sellised scared money vastased, kes ainult nutsiga SD läksid ja ülejäänud foldisid :)

                Comment

                • Arcticman
                  FPP Pro
                  • Apr 2009
                  • 208

                  #83
                  Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                  Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                  Sample suht väike, aga ju siis olid sellised scared money vastased, kes ainult nutsiga SD läksid ja ülejäänud foldisid :)
                  sample väike tõesti ja mängijad ilmselt jah sellised, bumhunt ftw

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #84
                    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                    Kuu esimene kolmandik tegin siis 2 lauda korraga, aga see variant ei sobi väga. Tilt on kergem tulema nii ja tihti ei teinud ka head mängu. Cash siiski plussis kergelt. Kõvasti küll üle EV jooksnud, aga mõni setup on ikkagi päris karm olnud:


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #85
                      Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                      Lights out !!!


                      Minu pokkeriblogi jätkub SIIN




                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #86
                        Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                        Päevik taas avatud!


                        Alustasin siis eelmine kuu FR mängimisega. Algul soojenduseks nii 4500 kätt NL10 ja 10 lauda, siis
                        15 000 kätt NL25, 9-10 lauda ning sellest kuust NL50, 8-10 lauda.
                        15 või 16 aprill teen poole kuu kokkuvõtte.

                        Kas keegi oskab nõu anda, kuidas päeviku pealkirja muuta? :)

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #87
                          Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                          Kui päevikute alafoorum on ees, siis enda teema pealkirjast paremale poole tee topeltklõps ja voila.
                          GL!

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #88
                            Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Kui päevikute alafoorum on ees, siis enda teema pealkirjast paremale poole tee topeltklõps ja voila.
                            GL!
                            Tänud, tõesti lihtne oli! :)

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #89
                              Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                              Aprilli esimese poole kokkuvõte:


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Aprilli eesmärgid olid:

                              1) Teha uus rekord käte arvu poolest, mis mul seni on vaid mingi 25k-28k, sest pole FR mänginud varem. Ainult FR turniire siis.
                              Praegu lähen heas 40k käe graafikus. 40k tahaks siis kindlasti täis saada!

                              2) Kuu alguses sai võetud eesmärgiks 9bb/100 winrate, aga tuleb välja, et NL50 on ikka raskem lvl kui NL25 kus õnnestus eelmine kuu 15k käe kohta näidata 16bb/100 winratet. NL50 regid ikka stealivad kõvasti ja hakkavad sinu stealile vastu. Osad kohati lausa metavad mind. Näiteks mina BTNilt avan ja BB reg kütab 3beti T2o. Kui siis vaatan, et vastasel BB pealt resteal % on suur, siis kütan jällegi 4beti

                              Aga üldiselt kuuga rahul ja foorumiliikmetega sai ostetud ka 400k käsi NL50 FR ja 400k käsi NL25 FR. Et vastaste kohta peaks ikka statte jaguma :)
                              FR alguskuudel ongi vaja õppida õige stats kiiresti üles leida, sest info is everything!
                              Meeldib ka laudu alustada, sest FR mängijad ei oska HUd mängida ja seal tunnen suurt edget. Tihti pannakse liiga agrot mängu, kohati lausa metat ning bluffitakse ka way too much!

                              Minu statsidest nii palju, et kas peaksin EP ja MP ikka nats tightimaks tõmbama?

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #90
                                Re: [Small stakes FR and HU] TomsterEST

                                Ma arvan, et EP/MP on okei, kuigi ma olen tightim, aga ma olen kokkuvõttes ka väga tight.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...