Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST
Mulle ka meeldis eelmine kuu. Ainult liialt palju alla EV lõpus. Põhimõtteliselt ainult fishide vastu mängin jah. Aga no kui õhtul/öösel tühja lauda istuda, siis umbes 80% tulebki sulle vastaseks hea fish :) Nüüd kuu alguses proovin 2 lauaga mängida ja vaatan, kuidas see mu mängu mõjutab.
Mulle ka meeldis eelmine kuu. Ainult liialt palju alla EV lõpus. Põhimõtteliselt ainult fishide vastu mängin jah. Aga no kui õhtul/öösel tühja lauda istuda, siis umbes 80% tulebki sulle vastaseks hea fish :) Nüüd kuu alguses proovin 2 lauaga mängida ja vaatan, kuidas see mu mängu mõjutab.
, 7
, K
, 2




Comment