[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #61
    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    oot sa ei osanud tollal screen-shote arvutiga teha siis oli kogu aeg fotokas kõrval kui sessisid ja tegid pilte kui royali said?

    edit: kui novembrikuu graafikute teema on siis teen sinna koheselt reegli, et kõik screen-shotid peavad olema fotokaga tehtud. muudmoodi ei kvalitseeru.
    Siis ei osanud jah Ctrl + PrtSc teha ja fotokat ei olnud kõrval, telefoniga tegin. Aga miks mul oleks vaja selle kohta valetada?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

      Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
      Siis ei osanud jah Ctrl + PrtSc teha ja fotokat ei olnud kõrval, telefoniga tegin. Aga miks mul oleks vaja selle kohta valetada?
      Ei ole vaja valetada :) Lihtsalt väga ainulaadne ja minule natuke koomiline juhtum.

      Aa ja isegi omal ajal googeldasin kuidas screen-shoti teha, tollal ma isegi ei teadnud kuidas googeldada ja ei teadnud ka "screenshot" sõna :)

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #63
        Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ei ole vaja valetada :) Lihtsalt väga ainulaadne ja minule natuke koomiline juhtum.

        Aa ja isegi omal ajal googeldasin kuidas screen-shoti teha, tollal ma isegi ei teadnud kuidas googeldada ja ei teadnud ka "screenshot" sõna :)
        Väga special sündmus see Royal Flushi saamine mulle enam ei ole jah. See viimane läks nii tuimalt, et next hand ja edasi :)
        See käsi läks flopil check/check, turnil bet/call ja riveril check/check. Lootsin, et vastane bluffib, aga ta ei teinud seda. Betida ei tahtnud, sest oleks vaid reaalselt calli saanud 8, 9 käest.
        Last edited by MeelisV; 21.11.10, 17:53.

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #64
          Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

          Kuu keskpaika iseloomustab alla EV jooksmine. Novembri graafikus olen 10 BI alla EV mis on kõik tulnud viimase 4400 käega. Täna ühe vastase vastu oli juba vähe koomiline :D Tüüp oli väga loose ja shoves palju. Mängisin temaga järgnevad käed:


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #65
            Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

            Miks sa üldse mängid nii shortiga?
            Mingi 30bb peaks imo enam-vähem min olema, alla mille ma nõuaks realoadi.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #66
              Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

              Algselt postitas camu Vaata postitust
              Miks sa üldse mängid nii shortiga?
              Mingi 30bb peaks imo enam-vähem min olema, alla mille ma nõuaks realoadi.
              Umbes 10 kätt oli alla 30bb. Shortidega suht halb mängida jah. Arvasin, et ehk ikka saan ta 13bb pealt nulli, kuna ta shoves nii random kätega ja teeb rebuy. Mõnikord olen õelnud, et too rohkem chipe lauda, aga enamus on pe#sse saatnud!

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #67
                Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                Setup is nice! 2 järjestikust kätt:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • mehumble
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 175

                  #68
                  Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                  Peab meeldima. Edu

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #69
                    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                    Algselt postitas mehumble Vaata postitust
                    Peab meeldima. Edu
                    Jep, see oli ka naljakas, et board oli ka nii sarnane. Tnx! :)

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #70
                      Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                      Nii, minu rakebacki kohta hakkab midagi selguma. Mingi kuu aega tagasi saatsin kirja PokerTax´i ja täna nad vastasid:


                      Site admin 2010-11-29 12:15:40
                      We noticed that your Full Tilt account wasn’t paid direct rakeback on Friday, this is a problem on FTPs end and we are working with them to resolve the issue so that you can be paid promptly, once we have more information we will let you know.

                      Kind Regards
                      Andrea
                      Support



                      Tundub siis, et ma leidsin oma afiliate site`i lõpuks ülesse :)
                      Mul siis probleem jätkuvalt selline, et eelmine kuu ja see kuu ei ole poolte nädalate eest rakebacki saanud. Ehk asi laheneb ja FTP saab oma rakebacki maksmise korda ja siis maksavad mulle tagant järgi.

                      Lisaks täna jõudis ka punktide eest tellitud raamat kohale- Heads-Up No-Limit Hold 'em by Collin Moshman mis on hea täiendus mu pokkeriraamatute riiulisse ja millesse ma tahan lähipäevil süübida :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #71
                        Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                        PokerTax'i emaleav on täpselt sama, mis meil, pokerclubil ja veel umbes tuhandel saidil. Millegipärast FTP ei suuda just meie saidiga hetkel korralikult "suhelda" ja seetõttu on mängijatel RB vead sees. Need peaksid saama korda selle nädala jooksul.

                        Comment

                        • MeelisV
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1300

                          #72
                          Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          PokerTax'i emaleav on täpselt sama, mis meil, pokerclubil ja veel umbes tuhandel saidil. Millegipärast FTP ei suuda just meie saidiga hetkel korralikult "suhelda" ja seetõttu on mängijatel RB vead sees. Need peaksid saama korda selle nädala jooksul.
                          Ma tean, et ma olen rakebacki alal total newby :) Võiks korda saada jah, sest see otseselt mõjutab minu edasijõudlust pokkeris ja lükkab NL100 shoti edasi.

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #73
                            Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                            Esimene ei teinud midagi, teine ajas juba tilti! Mõlemad coolerid siis sama vastase vastu.


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #74
                              Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                              Novembri graafik:


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by MeelisV; 30.11.10, 23:20.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #75
                                Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                                Hopaddii. Kena kuu. Kas sa mängid ainult fishide või kõige vastu?

                                Comment

                                Working...