[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #46
    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    Esimesed 20 000 kätt NL50 HU Kokkuvõte:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by MeelisV; 10.11.10, 01:33.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #47
      Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Sellise jutu peale loodan, et teda tabab räme downswing
      miks?

      obv donk in RL ka,kui ei tea juba Eestist midagi

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #48
        Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

        Lol, sul on bb pealt parem winrate kui sb pealt.

        Aga päris tihti kohtab sellist juttu, et te eestlased olete seal vaesed jne.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #49
          Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Lol, sul on bb pealt parem winrate kui sb pealt.

          Aga päris tihti kohtab sellist juttu, et te eestlased olete seal vaesed jne.
          jep...
          ja enamus on mingid venelased või valgevenelased/poolakad.

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #50
            Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Lol, sul on bb pealt parem winrate kui sb pealt.

            Aga päris tihti kohtab sellist juttu, et te eestlased olete seal vaesed jne.
            Ise ka imestusega vaatasin, et bb pealt suurem win. Ei teagi, et whats up with that :)

            Tüüp oli random Kanada fish jah ja talle polnud downswingi vajagi, sest ta oli naguniigi suur kaotaja. Mind selline sõim kunagi ei liiguta, see pigem näitab inimese arengutaset.

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #51
              Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

              Nice hand:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • MeelisV
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1300

                #52
                Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Mängu alguses tõmbasin ta stacki PF AI minu KK vs AKo. Vastane oli NL5 break even mängija ja NL HU mängis esmakordselt. Pärast ülaltoodud kätt hakkas chatis tiltama. Tore on ikka inteligentsete ja sõbralike inimestega pokkerit mängida (:


                HahninnaVenus: how much did you paid full tilt
                HahninnaVenus: 3 times KK
                HahninnaVenus: fu son of a dog
                TomsterEST: I paid 1k rake
                HahninnaVenus: go broke and die in hell
                TomsterEST: tnx
                HahninnaVenus: stupid luckbox



                See kuu on muidu väga hästi läinud. Peale 5500 käe break even runi, jõudis kohale heater. Poole novembri graafik siis:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by MeelisV; 16.11.10, 23:00.

                Comment

                • Arcticman
                  FPP Pro
                  • Apr 2009
                  • 208

                  #53
                  Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                  palju sõpru sul tildis :D

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #54
                    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                    Algselt postitas Arcticman Vaata postitust
                    palju sõpru sul tildis :D
                    Võibolla minu donkey avatar põhjustab vastastes tilti, but its all good
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Arcticman
                      FPP Pro
                      • Apr 2009
                      • 208

                      #55
                      Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                      +1

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #56
                        Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                        See peaks nüüd olema elu kas seitsmes või kaheksas Royal Flush ja esimene HUs:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                          ma olen elujooksul ainult 3 royal flushi saanud, mänginud üle millioni käe

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #58
                            Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                            Kuidas Q8o OOP floppi nägi on pigem küsimus :D

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #59
                              Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              ma olen elujooksul ainult 3 royal flushi saanud, mänginud üle millioni käe
                              Mind on Royal Flushidega väga palju õnnistatud :D Olen neid saanud rohkem kui näinud teisi saamas, mis ei tohiks matemaatiliselt kohe üldse paika pidada. Ma ei kujuta ettegi, palju ma olen käsi mänginud, aga kõvasti üle keskmise jooksen ma kohe kindlasti. See aasta oli see vist viies. Leidsin arvutist ka selle aasta pildid, kvaliteet halb, aga tõestab :D

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Kuidas Q8o OOP floppi nägi on pigem küsimus :D
                              Mul hakkab OOP range peale umbes Q9o ja Q8s. Q8o mängin sealt umbes 50% kordadest.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                                oot sa ei osanud tollal screen-shote arvutiga teha siis oli kogu aeg fotokas kõrval kui sessisid ja tegid pilte kui royali said?

                                edit: kui novembrikuu graafikute teema on siis teen sinna koheselt reegli, et kõik screen-shotid peavad olema fotokaga tehtud. muudmoodi ei kvalitseeru.

                                Comment

                                Working...