Re: [NL25] camu päevik
Ja rakeback on sama, isegi starsis kõrgem. Võid küll saada underground diiliga nats parema, aga vahe supernovaga on paar protsenti + lisaks maksad igakord usd to eur convertimise pealt raha.
Algselt postitas camu
Vaata postitust




Comment