[NL25] camu päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #121
    Re: [NL25] camu päevik

    Ma otsustasin toitumise osas natuke järgi anda just selle eesmärgiga, et oleks energiat ennast jõukas liigutada. Pikem plaan näeb ette külmal ajal seal põhja ladumist ning kui lumi läheb, siis tõmban laksust aeroobse peale metsajooksuga vms. Jõuludest alates on miskipärast kusjuures kaal hoopis tõusma hakanud mul kuigi päris rämpsu sisse ei ole ajanud. Äkki kasvab lihas peiteajast välja :)

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #122
      Re: [NL25] camu päevik

      Ajasin täna ühe regulari 6-max HU lauas närvi. Saime päris kaua mütata, enne kui teised segama tulid.
      Olin paar väiksemat potti võitnud ning korra 44-ga 3bet potis väikse poti saand tema aq vastu.

      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 2062414
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter


      Hero (BB): $32.23
      BTN/SB: $26.10


      Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with A Q
      BTN/SB raises to $1, Hero raises to $2.75, BTN/SB calls $1.75


      Flop: ($5.50) A 4 7 (2 players)
      Hero bets $3.50, BTN/SB calls $3.50


      Turn: ($12.50) T (2 players)
      Hero bets $7.75, BTN/SB calls $7.75


      River: ($28.00) 8 (2 players)
      Hero bets $18.23 all in, BTN/SB calls $12.10 all in


      Final Pot: $52.20
      Hero shows A Q (a pair of Aces)
      BTN/SB shows 9 7 (a pair of Sevens)
      Hero wins $51.70
      (Rake: $0.50)


      Pärast sain 2 bi veel, kuna hakkas ülisuurelt avama, korra 24bb isegi ja ülisuurelt 3bettima.

      Aga käsi mille kohta nõu tahaks küsida.
      Vastane mingi standard 26/26 reg, 60 kätt. Ühtegi riidi obv pole, sest ei jälgind.
      Squeeze standard ja siis saan min4beti. Küsisin rankalt ka skypes, et mis teha, sest esimene reaktsioon oli fold, kuna üldiselt oleme taga. Ranka sai minust veidi valesti aru ja soovitas callida. Selline siis tulemus.


      Kuidas mängiksite?

      Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2062519
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter


      BTN: $25.62
      SB: $19.94
      Hero (BB): $33.75
      UTG: $32.14
      MP: $25.01
      CO: $24.65


      Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with Q Q
      1 fold, MP raises to $0.75, 1 fold, BTN calls $0.75, SB calls $0.65, Hero raises to $4, MP raises to $8, 2 folds, Hero calls $4


      Flop: ($17.50) Q 6 J (2 players)
      Hero checks, MP checks


      Turn: ($17.50) 4 (2 players)
      Hero bets $8.75, MP raises to $17.01 all in, Hero calls $8.26


      Final Pot: $51.52
      Hero shows Q Q (three of a kind, Queens)
      MP shows K K (a pair of Kings)
      Hero wins $24.76
      Hero wins $24.76
      (Rake: $2.00)

      RIT ei näita õigesti, aga vahet pole. Riverid ässas mõlemad.

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #123
        Re: [NL25] camu päevik

        Call tundub ikka suht jama. Lükka nupud sisse ja vaata, mis saab.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #124
          Re: [NL25] camu päevik

          Camu andis jälle pooliku info. Käe aeg rääkis skypes, et squeezes, 4 calli ning sai min4beti. arvasin, et miski rämedad pot oddsid ja ütlesin, et atleast setmine. Kui nägin kätt, et 1:10 kokku implied oddsid siis ütlesin:

          [15:28] Rainer Roomet:

          mina ka ei tea ju
          donk nagu ma olen

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #125
            Re: [NL25] camu päevik

            Algselt postitas Provoker Vaata postitust
            Ma otsustasin toitumise osas natuke järgi anda just selle eesmärgiga, et oleks energiat ennast jõukas liigutada. Pikem plaan näeb ette külmal ajal seal põhja ladumist ning kui lumi läheb, siis tõmban laksust aeroobse peale metsajooksuga vms. Jõuludest alates on miskipärast kusjuures kaal hoopis tõusma hakanud mul kuigi päris rämpsu sisse ei ole ajanud. Äkki kasvab lihas peiteajast välja :)
            No see enesetunde küsimus jah. Ma ei tea kui palju sa eelnevalt oled rauaga kokku puutunud ja kas oled näiteks sõjaväes käinud (peale mida minu arust saavutatakse selline ideaalkaal, et kõrendid võtavad juurde ja paksud võimaluse piires maha), aga kui ma 2 aastat tagasi alustasin, siis võtsin alguses küll maha 3 kuuga, samas proportsioonid suurenesid ning näiteks õlgade laius suurenes 7cm kui ma õigesti mäletan. Kui siis ennast uuesti käest lasta, suureneb kehakaal kindlasti rohkem, kui algselt, sest veits on lihast ka kasvatatud.

            Sul ka vb sama asi, et lihast tuleb juurde. Lase naisel üle mõõta ennast. Mõne kuu pärast hea uuesti mõõta ning mõelda, miks kõik triiksärgid õlast kitsad on.

            Tegin kerge jalatrenni täna. (10 minti ergotkat, 3x10 kükki 50kg, 3x12 sääretõsted 50kg, 3x10 jalapress 120kg, 3x10 jalgade sirutus 3x10 40kg, 15min ratast) Ei hakand väga hullu panema esimene kord, aga trepist alla tulles võttis jala ikka nõrgaks. Homme ilmselt väga liikuma ei saa.

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #126
              Re: [NL25] camu päevik

              Ise teen lisaks kang turjal päkkadele tõusu. Kahjuks pole seda masinat säärelihase treenimiseks selles saalis kus käin. Sul säär täitsa vahele jäänud tundub.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #127
                Re: [NL25] camu päevik

                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                Sul säär täitsa vahele jäänud tundub.
                ??

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #128
                  Re: [NL25] camu päevik

                  pidasin silmas puhtalt säärelihasele isoleeritud harjutust. Need mis kirja panid on ju reie esimese ja tagumise osa harjutused+tagumiku. rattaga vändates midagi ikka said kindlasti.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #129
                    Re: [NL25] camu päevik

                    Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                    pidasin silmas puhtalt säärelihasele isoleeritud harjutust. Need mis kirja panid on ju reie esimese ja tagumise osa harjutused+tagumiku. rattaga vändates midagi ikka said kindlasti.
                    Panin veits valesti kirja, kuna ei viitsind fitness.ee-st täpset harjutuse nime välja otsida. 3x12 sääretõsted 50kg all pidasin silmas pöiasirutust kangiga smith masinal.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #130
                      Re: [NL25] camu päevik

                      alles klaar

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #131
                        Re: [NL25] camu päevik

                        Non-sd näide. Lauad mängitud samal ajal, mõlemal saidil 6 lauda.

                        888 nl30 ja nl50


                        Stars
                        nl25 kõik currency´d segamini




                        Mine sa võta kinni, mis õigesti või mis valesti.

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #132
                          Re: [NL25] camu päevik

                          mängiks üks 500 kätt veel, siis piisav sample, et järeldusi teha

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #133
                            Re: [NL25] camu päevik

                            mul kuu sample ka olemas, seal sama seis.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #134
                              Re: [NL25] camu päevik

                              päris hea currency sul. paneks fytega päevikud kokku, limiit pole sama a ving ja toss on sarnane,

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #135
                                Re: [NL25] camu päevik

                                Kaal ärgates 103,2 kg.

                                Comment

                                Working...