[NL25] camu päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #151
    Re: [NL25] camu päevik

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    Tegin väikesed arvutused, 888 vs Starsi reik. Starsi sample küll veits väike (u. 5k kätt), seega ma ei tea palju see keskmist mõjutab. Mõni Starsi nl50 reg võib teada anda, palju ta reiki maksab 1000 käe kohta.
    Aga minu tulemused sellised:

    NL50 makstud reik 1000 käe kohta.

    Stars - 26,59
    888 - 39,02

    Päris suur vahe.
    Ja rakeback on sama, isegi starsis kõrgem. Võid küll saada underground diiliga nats parema, aga vahe supernovaga on paar protsenti + lisaks maksad igakord usd to eur convertimise pealt raha.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #152
      Re: [NL25] camu päevik

      Mul tuli suts üle 40. Vbla unise peaga arvutasin veits valesti.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #153
        Re: [NL25] camu päevik

        Pole aastaid kuu kokkuvõtet teinud. Oma osa ka selles, et üldiselt pole midagi raporteerida.

        Kokku
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Kokku ev
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Stars
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        888
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        65h

        Sess oli, siis ei viitsind mängida. Ning alguses HON ja nüüd Dota2 nõuavad oma aega. Aga üritan parandada ennast. Kõvasti.

        Comment

        • Steven Murd
          Julm Donk
          • Sep 2012
          • 53

          #154
          Re: [NL25] camu päevik

          Juhul, kui võrrelda PokerStarsi ja 888, siis millised on erinevused? Erinevused, mis sind mõjutavad.

          Edu!

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #155
            Re: [NL25] camu päevik

            No NL50 mõjutab juba rake cap 2.5 vs 4$. Ja eks see 4.5% vs 5% hakkab ka tundma andma kui rakeback on suht sama. Jääb ainult see kelle vastu mängid.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #156
              Re: [NL25] camu päevik

              Enne oli starsi graafik vale.

              Algselt postitas Steven Murd Vaata postitust
              Juhul, kui võrrelda PokerStarsi ja 888, siis millised on erinevused? Erinevused, mis sind mõjutavad.
              Edu!
              Pokker on igalpool suhteliselt ühesugune. Starsi lauad on kindlasti regisemad, aga kui selectida, siis ühe dongi ja ühe pooldongi leiab suhteliselt alati lauda. Starsis mängisin nl25 ja lõpp nl50. 888s nl50 ja veidi nl30 kui laudu kokku ei saand.
              888 on suuri donke rohkem. Eriti magusad on lauad varahommikul kui Austraalia ja Kanada mängijad meelt lahutama tulevad. Päeval häid laudu leida raskem.

              Muidu pole erilist vahet aga hoian hetkel rolli mõlemal saidil (888s küll nl50 jaoks underrolled), sest ma hetkel veel ei oska arvata, mis Starsi nl50s mind ees ootab, aga üldiselt pokkeri ja mugavuse kohapealt peaks mingil hetkel jäädavalt Starsi ära kolima.

              Lisaks: Ilmselgelt oli mul Starsis ka hiiter, mis küll ei kajastu EV joones, aga ma ei usu, et ma nii hea olen, et 14bb seda biidiks. :)
              Last edited by camu; 31.01.13, 17:52. Põhjus: Lisaks juurde!

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #157
                Re: [NL25] camu päevik

                Camu. Palun ütle ühekorragi aitäh.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #158
                  Re: [NL25] camu päevik

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Camu. Palun ütle ühekorragi aitäh.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #159
                    Re: [NL25] camu päevik

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Camu. Palun ütle ühekorragi aitäh.
                    Aitasid graafikut postitada?

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #160
                      Re: [NL25] camu päevik

                      ilusad numbrid!

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #161
                        Re: [NL25] camu päevik

                        Kaal oli eile hommikul 101,1. Täna 100,0. Hetkel võib rahule jääda, aga eks mul anorektiku tunnused ka juba :D

                        Pokker ka be.

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #162
                          Re: [NL25] camu päevik

                          Mai viitsi lapata, paljuga alustasid?
                          Mul endal kaal 93,0kg, alustasin 104,0-ga :P

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #163
                            Re: [NL25] camu päevik

                            Pokker on see kuu -3BI ka.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #164
                              Re: [NL25] camu päevik

                              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                              Mai viitsi lapata, paljuga alustasid?
                              Mul endal kaal 93,0kg, alustasin 104,0-ga :P
                              Nice. Mis aja peale? Tundusid ikka veits suurem olevat veelgi?

                              Aga alustasin 106,5 pealt. Ehk siis hetkel täpselt 6,5kg kergem. Lubasin just endale korraliku hommikusöögi selle peale.

                              Comment

                              • virukunn
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 2036

                                #165
                                Re: [NL25] camu päevik

                                Kuidas teil see kaal nii kiirelt kukub ? Ma ise ka solid dieedil, joomas ei k2i, päevas üle 2500kcal ei söö, 3x nädalas j6ukas ja suht vaevaliselt tuleb ikka. Mingi 117 pealt alustasin ja kuu aega möödas ja 113.5 atm.

                                Comment

                                Working...