[NL25] camu päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #1

    [NL25] camu päevik

    Teen purjus peaga topicu, et endale tuhka pähe raputada. Graafikuid ei pane.
    Mõned käed mõnikord.

    GL HF

    Tegelt tahaks siin teemas muudest teemadest rääkida!
    Äkki õnnestub!
    Last edited by camu; 02.10.10, 04:18.
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2
    Re: Camu NL50

    Seda päevikut olen ammu oodanud. 6maxist on puudus. Pea siis ikka korralikult :D

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #3
      Re: Camu NL50

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Juhtub, kui 3 orbitit 3bettida (kusjuures value handidega)
      Peale 4betti on tegelikult küsimus, et mida teha. Kuna vastaseks pigem kehvapoolne reg, kelle kohta väga vähe infi, siis otsustasin oma eelneva preflop actioni põhjal ise ka donki olla.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Suht standard käsi tegelt, vähemalt EstPatricku repertuaaris. Callisin turni , et shoveda iga mitte riverit! Õnneks läks. Pole standard liigutus.

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #4
        Re: Camu NL50

        Camu >Siim my friend. Suck thode MOFOs

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #5
          Re: Camu NL50

          Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
          Camu >Siim my friend. Suck thode MOFOs
          LOL
          Vähemalt sa mäletad eesnime! (Mida ma sinu kohta öelda ei saa)

          (Kui mäletad, võid ka selle käe panna, kui sa mu vastu bustoks läksid Olys. 74-2 poisi kohta pole see muidugi üllatus, tänud et see minu vastu juhtus)

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #6
            Re: Camu NL50

            K10K pinapples sa koer okma AQ-ga

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #7
              Re: Camu NL50

              :D

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #8
                Re: Camu NL50

                Flippaks aga self exlusion peal ja Starsis on ait 7 daala

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #9
                  Re: Camu NL50

                  Ma vähemalt üritan korralikult kirjutada:D
                  Homme hakkan pidama!

                  Hetke purjus mõistusega on plaan kirjutada ka pokkerivälist jura.
                  Ööd!

                  Õnneks pole starsis rolli, muidu 50 teeks:D

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #10
                    Re: Camu NL50

                    kle

                    Comment

                    • FreakyJason
                      Klubi Liige
                      • Jan 2009
                      • 1381

                      #11
                      Re: Camu NL50

                      donk

                      Comment

                      • FreakyJason
                        Klubi Liige
                        • Jan 2009
                        • 1381

                        #12
                        Re: Camu NL50

                        teeme 6 daala pea le flipi

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #13
                          Re: Camu NL50

                          :D

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #14
                            Re: Camu NL50

                            Lahe Camu. Hakkan huvitavaid käsi ootama. Ja seda 74/2 meest ära üldse kuula.

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #15
                              Re: Camu NL50

                              tuleb hea päevik raudselt:)ilmselgelt poiss magab praegu ja obv,et
                              lased tna peale:D:D

                              Comment

                              Working...