[NL25] camu päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #136
    Re: [NL25] camu päevik

    miks kuu sampleid ei posti siis?

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #137
      Re: [NL25] camu päevik

      Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
      miks kuu sampleid ei posti siis?
      Peaks panema vist jah. Kuigi ma ei usu, et see hetkel midagi muudab ja mingit suurt jutuainet tekitab. Päris suur tõenäosus, et Starsis on mul hiiter (mitte ev järgi) ja 888-s jooksen üle ev. Starsis sample mingi 16k kätt aind ja 888s 5k.
      Aga tendents on see kuu täpselt selline, nagu siin graafikutelt näha. Starsi non-sd jookseb nullis või tõuseb hästi kergelt. 888-s langeb.

      Võimalik, et 2 sitet ongi oma mängijate poolest nii erinevad, et alateadlikult juba tuleb ühes weakim mäng sisse, mis võibolla 888 üldist mängijate kontingenti arvestades polegi halb. Ma ei tea, aga ma ei tahaks ka otseselt midagi muuta.

      Kristjan, mis sul 888s W$WSF näitab, nüüd kui fyte stiil omandatud ja agromaks oled läinud?

      Mul pikema sample peale (100k) näitab 888s W$WSF 42.3 ja Starsis 45,2. Sel kuul vastavalt 38.4 ja 48,1.

      Comment

      • KristjanRawk
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 1133

        #138
        Re: [NL25] camu päevik

        mul ta seal 43-44 kandis, tho kuna siin fishide osakaal kõvasti kõrgem, siis väikeste pottide kohal ka nonsd langev, kuid ei pööra väga mingit rõhku wwsf ega nonsd joonele

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #139
          Re: [NL25] camu päevik

          Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
          mul ta seal 43-44 kandis, tho kuna siin fishide osakaal kõvasti kõrgem, siis väikeste pottide kohal ka nonsd langev, kuid ei pööra väga mingit rõhku wwsf ega nonsd joonele
          Eks nii vist kõige õigem olegi. Mitte mõelda liigselt igast pisiasjadele, kui graafik iseenesest õiges suunas liigub.

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #140
            Re: [NL25] camu päevik

            Oskad sa öelda palju rake paid erinevus on pokerstars vs 888 ?

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #141
              Re: [NL25] camu päevik

              pacis rake cap 4 taala, starsis 2.5, sealt see erinevus pihta hakkab

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #142
                Re: [NL25] camu päevik

                Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                pacis rake cap 4 taala, starsis 2.5, sealt see erinevus pihta hakkab
                Ei

                NL25 ei hiti capi nagunii, aga rake paid on sellest hoolimata pea kahekordse erinevusega as far as I know.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #143
                  Re: [NL25] camu päevik

                  Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                  Ei

                  NL25 ei hiti capi nagunii, aga rake paid on sellest hoolimata pea kahekordse erinevusega as far as I know.
                  Võin pärast võtta kogu starsi nl25 käed (euri ja naelte omad ka, neid vähem ja kokku saabki võibolla laias laastus nl30) ja 888 nl30 käed ja mingi keskmise huvi pärast järgi vaadata.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #144
                    Re: [NL25] camu päevik

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    Non-sd näide. Lauad mängitud samal ajal, mõlemal saidil 6 lauda.

                    888 nl30 ja nl50


                    Stars
                    nl25 kõik currency´d segamini




                    Mine sa võta kinni, mis õigesti või mis valesti.
                    Sampled väikesed. Ühel graafikul upswing - floppasid hästi, vastased foldisid paremini - mida iganes. Ei tõesta midagi. 10 000 käe jooksul ehk hakkaks midagi silma paistma.

                    Comment

                    • KristjanRawk
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 1133

                      #145
                      Re: [NL25] camu päevik

                      Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                      Ei

                      NL25 ei hiti capi nagunii, aga rake paid on sellest hoolimata pea kahekordse erinevusega as far as I know.
                      ma rääkisin nl50st, sest camu mängib pacis ka seda

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #146
                        Re: [NL25] camu päevik

                        Keegi võiks käe tõsta, kes Starsi nl50 6max käsi tahaks jagada?

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #147
                          Re: [NL25] camu päevik



                          Ei võetud just hiiteriga vastu. Samas kuu enne seda oli kuu winrate isegi liiga kõrge, seega vist peab rahul olema.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #148
                            Re: [NL25] camu päevik

                            Tere!

                            Ise madistan ka hetkel NL-50s.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #149
                              Re: [NL25] camu päevik

                              Tegin väikesed arvutused, 888 vs Starsi reik. Starsi sample küll veits väike (u. 5k kätt), seega ma ei tea palju see keskmist mõjutab. Mõni Starsi nl50 reg võib teada anda, palju ta reiki maksab 1000 käe kohta.
                              Aga minu tulemused sellised:

                              NL50 makstud reik 1000 käe kohta.

                              Stars - 26,59
                              888 - 39,02

                              Päris suur vahe.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #150
                                Re: [NL25] camu päevik

                                PALJU ÕNNE

                                Comment

                                Working...