Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti
Rohelinekonn lendab kohe rummiga laivi, aga ütlesime Mark'iga ´, et käigu Olympsist läbi ja meie raha 1k mustale. Armin on ikka lammas, me ju teame, et must tuleb :D
Aga jah, kohe flippame koduselt ka veits.
Rohelinekonn lendab kohe rummiga laivi, aga ütlesime Mark'iga ´, et käigu Olympsist läbi ja meie raha 1k mustale. Armin on ikka lammas, me ju teame, et must tuleb :D
Aga jah, kohe flippame koduselt ka veits.

Naasen normaalse elurütmi juurde tagasi. Ühtlasi reklaamin ka järgmise kolmapäeva beti ette ära, Hr Svenza oli nõus 2 minutit tegema freestyle räppi(obv mitte kainelt ma oletan) ja selle võtame linti ja läheb üles siia samasse teemase.
Comment