Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #76
    Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

    Rohelinekonn lendab kohe rummiga laivi, aga ütlesime Mark'iga ´, et käigu Olympsist läbi ja meie raha 1k mustale. Armin on ikka lammas, me ju teame, et must tuleb :D

    Aga jah, kohe flippame koduselt ka veits.

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #77
      Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

      Oot, Sina ja see tüüp diivanilt w?:D

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #78
        Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

        Svenza siin, mõnusalt kastis oleme juba. Haige flippamine käib, sada erineva mängu ja saatejuht on Saja-Sekundi - Svenza. Alla 100 krooni mänge pole. Maja kävie on sadades tuhandetes juba. Haiged gämblerid

        Comment

        • vilkar
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1290

          #79
          Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
          Svenza siin, mõnusalt kastis oleme juba. Haige flippamine käib, sada erineva mängu ja saatejuht on Saja-Sekundi - Svenza. Alla 100 krooni mänge pole. Maja kävie on sadades tuhandetes juba. Haiged gämblerid
          Esmaspäev tuleb TUMESININE

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #80
            Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

            Kihlvedu, et kas MRriver(priit) on teadlikult alkoholi joonud? 100 vahel ja küta aus vastus mees.

            Comment

            • MrRiver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 735

              #81
              Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

              Algselt postitas Fortune Vaata postitust
              Kihlvedu, et kas MRriver(priit) on teadlikult alkoholi joonud? 100 vahel ja küta aus vastus mees.
              On.
              Last edited by MrRiver; 24.09.10, 16:07.

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #82
                Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
                On.
                sa olid karkslane ju mees

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #83
                  Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                  Kas teadlikult alkoholi joonud või hoopis alkoholi proovinud ?

                  Comment

                  • MrRiver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 735

                    #84
                    Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                    Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                    Kas teadlikult alkoholi joonud või hoopis alkoholi proovinud ?
                    Minupuhul teadlikult proovinud. Segivõtmise eesmärgil mitte. Tehniliselt, kui proovid, siis jood ju ka.

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #85
                      Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                      Jõime svenza magama :D

                      Magab mu diivanil praegu. well played.

                      Comment

                      • MrRiver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 735

                        #86
                        Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                        Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                        Jõime svenza magama :D

                        Magab mu diivanil praegu. well played.
                        Pane oda kõrva.

                        Comment

                        • $$$
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1072

                          #87
                          Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                          Algselt postitas MrRiver Vaata postitust
                          Minupuhul teadlikult proovinud. Segivõtmise eesmärgil mitte. Tehniliselt, kui proovid, siis jood ju ka.
                          palju see proovimine joomine siis ühele karsklasele on? Üks õlu? Pits viina?

                          Miks karsklane? Lapsest saati siis, enamus karsklased sellest, kui maks katki juh :D .

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #88
                            Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                            Game over, läbi, magama,. Aitab Naasen normaalse elurütmi juurde tagasi. Ühtlasi reklaamin ka järgmise kolmapäeva beti ette ära, Hr Svenza oli nõus 2 minutit tegema freestyle räppi(obv mitte kainelt ma oletan) ja selle võtame linti ja läheb üles siia samasse teemase.

                            Ja Mark-ile edu pinksiturniiril, ka ühtlasi bet vahel, ilmselt tuleb mulle ära see

                            over and out, peace

                            PS: keegi võiks ka välja arvutada palju on tõenäosus kaotada 16 flippi järjest.

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #89
                              Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                              ebameeldivalt pohmelline tunne on

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #90
                                Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                ebameeldivalt pohmelline tunne on
                                peabki olema, vaata miuke joodik sa oled.

                                Comment

                                Working...