Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mäksu
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 238

    #31
    Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #32
      Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

      Algselt postitas Mäksu Vaata postitust
      Paavo ja Mark spam!

      Comment

      • runnar
        Grinder
        • Oct 2008
        • 740

        #33
        Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

        Algselt postitas Mäksu Vaata postitust
        huvitav, miks seda lugedes svenza meelde tuli

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #34
          Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

          Algselt postitas Fortune Vaata postitust
          Sind me 3-betime anytwoga,anythreega ja anyfouriga.(You are nit :D)
          omg, ärge nii küll tehke. ma ei saa enam mängima tulla kunagi siis ju.

          Comment

          • MrRiver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 735

            #35
            Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

            Actionit on veel?

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #36
              Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

              Action ei lõpe kui rummi veel on :D

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #37
                Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                Palju rummi on siis veel? :D

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #38
                  Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                  On kõvasti :D

                  Comment

                  • MrRiver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 735

                    #39
                    Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                    Neticashiga ka gämblida saab?

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #40
                      Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                      Ikka saab :D

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #41
                        Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                        ma gamblida ei taha jooki teeks teiega

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #42
                          Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                          otsi googles rpc equility. selle valemiga on võimalik 60% ajast kivi paber käärid võita. readid peavad ka olema.

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #43
                            Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                            Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                            Kirjaoskamatutega on võimatu võita.
                            Selline masekas on peal seis jäi 21:9 minu kahuks :(
                            Irwwwww. Ise hakkasin ka kodus nottima, spetsiaalselt et homseks vormis olla :)
                            Peaks patendi panema oma lausele :D

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #44
                              Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                              no ma ei tea peab õlle lahti tegema, krt dogersil läheb kah nii kaua koolis

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #45
                                Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                no ma ei tea peab õlle lahti tegema, krt dogersil läheb kah nii kaua koolis
                                Ma tegin 6 korraga. Läheb libedamalt ja peab kiiresti jooma et ära ei lahtuks

                                Comment

                                Working...