Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #61
    Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

    Ma lendan jooma mingi hetk ja Kivi 25 juures saadan sümboolselt 25 kivi akendesse..
    Edit: siia tuleb :D:D:D:D: ka igaks juhuks taha panna, muidu mõeldakse tõsiselt

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #62
      Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
      Ma lendan jooma mingi hetk ja Kivi 25 juures saadan sümboolselt 25 kivi akendesse..
      25 sümboolset tühja pudelit lendab vastu

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #63
        Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
        Irwwwww. Ise hakkasin ka kodus nottima, spetsiaalselt et homseks vormis olla :)
        Peaks patendi panema oma lausele :D
        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
        Ma lendan jooma mingi hetk ja Kivi 25 juures saadan sümboolselt 25 kivi akendesse..
        Edit: siia tuleb :D:D:D:D: ka igaks juhuks taha panna, muidu mõeldakse tõsiselt
        LOL, svenza on juba konditsioonis :D

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #64
          Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

          oh jeeeeeeeeeeeeeeeees

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #65
            Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

            kusikud tra tulge jooma kõllake fortunale

            rk

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #66
              Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

              vennad on täiesti gigas:D
              jätke ennast homseks...

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #67
                Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                minge ***** kõik, me sin sigakoomas, ootame svenzat pudelid käes :D

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #68
                  Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                  AHVID

                  üks pneb punasele kõik

                  Comment

                  • mark112
                    Jube Noob
                    • Jun 2009
                    • 108

                    #69
                    Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                    Nuts värk

                    Rahakott ei mahu Fortune raha pärast taskusse enam :(

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #70
                      Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                      keegi õlli peale teeb mul äkki hakkab paha

                      Comment

                      • s1990n
                        Jube Noob
                        • Mar 2009
                        • 107

                        #71
                        Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                        Oi kui paha on olla -.- Joo veel nendega koos =D

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #72
                          Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                          irw, rahvas ärkab vaikselt, tra konn Sa peaks raudselt veel magama

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #73
                            Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                            minge *****. Ma tahaks teada mismoodi mina seal seltskonnas lõpetasin. tegelt ka, ma olinjuba kodus. Mingi ahv oli mu nimbri saanud ja kutsus pummelungile. NO ja me jõime. Mina ei tea, aga mingis skillimängus tõmbasin Fortunelt 2 rummi ära. Male see ei olnud, sest seal tetgin tasuta neile pähe... Tra, milles ma veel hea olen??? Igatahes pragu ajasin kargu alla, olen über sodi ja vastu vaatab PM: stiilis, hakkame jooma! Harva kui ma EI ütlen. Sellepärast ma tihti keppi saangi...

                            Comment

                            • Priito
                              Jube Noob
                              • Mar 2009
                              • 121

                              #74
                              Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                              Haletsuskeppi saad nendelt, kes su 100 sekundi kommentaare lugesid delfist :)

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #75
                                Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                                ahjaa, meil oli eile telestaar pundis, 100 sekundi sven ja leits va pokkeribustostaar :D
                                2 rummi tuli omaha flipis, flopist emandad setti ja gutshot ei taht tulla.

                                Comment

                                Working...