Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #46
    Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Ma tegin 6 korraga. Läheb libedamalt ja peab kiiresti jooma et ära ei lahtuks
    ha ha haa. Mõte hea.

    Keegi kuskil liikuma hakkab andku teada

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #47
      Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

      Algselt postitas con Vaata postitust
      otsi googles rpc equility. selle valemiga on võimalik 60% ajast kivi paber käärid võita. readid peavad ka olema.
      Tegelt jah readid peavad olema tugevad samas peab veit slucki ka olema, kajamehe sünnipäeval sain mingi 50+ inimese konkurentsis 8 koha ja Svenza üritusel playmakers clubis panin kivi paber käärid kinni 12 osavõtja hulgast.

      Skilli mäng :D

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #48
        Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

        No kui vastane viskab randomiga, siis proovi üle 50% equityt kätte saada.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • bauss
          Grinder
          • Sep 2009
          • 737

          #49
          Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

          tra ilgelt sitt on olla eilsest, äkki peaks ka joogid lahti korkima

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #50
            Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

            Algselt postitas Fortune Vaata postitust
            On kõvasti :D

            see alko, mis üle jääb, müüge maha ja saadud raha jooge maha.

            Comment

            • vilkar
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1290

              #51
              Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              No kui vastane viskab randomiga, siis proovi üle 50% equityt kätte saada.
              vana kes laseb randomiga koguaeg erinevaid asju siis saad välistada enamuskordadel selle, mis tal oli just ehk kui pani kivi siis tuleb sealt kas paber või käärid ehk pannes käärid jääd kas brake even või võidad paberit

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #52
                Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                peo mehed vajusid ära? kuidagi vaikseks on jäänud

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #53
                  Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                  Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                  Irwwwww. Ise hakkasin ka kodus nottima, spetsiaalselt et homseks vormis olla :)
                  Peaks patendi panema oma lausele :D
                  lolllll :D
                  samas reality:D
                  ma täna ei julge, aga homseks ostsin jõhvika nipernaadi...mmm

                  Comment

                  • Tisko
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 163

                    #54
                    Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    No kui vastane viskab randomiga, siis proovi üle 50% equityt kätte saada.
                    Jah, kuid reaasuses keegi ei suuda randomiga visata (mõege hoolikalt järele, mida täiesti juhuslik tegelikult tähendab), v.a. kui ta saab oma inputi kuskilt mujalt, kui oma ajust.

                    Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                    vana kes laseb randomiga koguaeg erinevaid asju siis saad välistada enamuskordadel selle, mis tal oli just ehk kui pani kivi siis tuleb sealt kas paber või käärid ehk pannes käärid jääd kas brake even või võidad paberit
                    Jah, sarnasele strateegiale olen isegi mõelnud aga antud juhul on see mõeldav seetõttu, et "randomi" definitsioon on sul ülifishine, tõelise juhuslikkuse korral ei mõjuta mineviku sündmused järgnevaid sündmusi.

                    Comment

                    • runnar
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 740

                      #55
                      Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                      Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                      vana kes laseb randomiga koguaeg erinevaid asju siis saad välistada enamuskordadel selle, mis tal oli just ehk kui pani kivi siis tuleb sealt kas paber või käärid ehk pannes käärid jääd kas brake even või võidad paberit
                      kui midagi välistada saad, siis pole ju random

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #56
                        Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                        Me veel pole vajunud, nii et lennake kohale :D

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #57
                          Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                          Täna tõmbavad juba nii paljud end konkreetselt nokki ära, homme ägisete seal Vahi tares. Ma igatahes hoian täna keha ja vaimu ja panustan homsele.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #58
                            Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                            Algselt postitas Fortune Vaata postitust
                            Me veel pole vajunud, nii et lennake kohale :D
                            no varsti dodgeril kool lõppeb siis hakkame liikuma ma arvan

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #59
                              Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                              Algselt postitas Tisko Vaata postitust
                              Jah, kuid reaasuses keegi ei suuda randomiga visata (mõege hoolikalt järele, mida täiesti juhuslik tegelikult tähendab), v.a. kui ta saab oma inputi kuskilt mujalt, kui oma ajust.
                              Tean väga hästi, mida tähendab juhuslik ja pseudojuhuslik. Oma peast obv sa ei mõtle täiesti juhuslikku arvujada (või kivi-paber-käärid visetejada) välja. Kuid mingi pseudojuhuslikust algoritmist sinu peas võib piisata, et sõpra 'beatida', sest vaevalt ta patterni ära näeb, kust arvud tulevad ja visked jagunevad pikas perspektiivis ikka 33%/33%/33%. Päris juhuslikkuse saamiseks võib muidugi täringut kasutada kui sõber nõus on.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #60
                                Re: Mark ja Paavo = kodu keset Tartut kolmapäeviti

                                Nii, me lendame nüüd Kivi 25

                                Comment

                                Working...