Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL5 FR]
huh. pole paar päeva päevikut uuendanud. pole õieti mänginudki. 3k BE stretchi ja väga wtf oli. vaatasin mõnda videot, lugesin veits raamatut ja võtsin täna selge peaga lauad uuesti lahti. proovisin ka rohkem tableselectida ja töötas küll.
sessi lõpus siis üks ulme käsi. kerge cooler minu jaoks, buttoni jaoks bad beat.
6,7k käe peale siis NL5s 13,6bb/100. võiks kuu lõpuks ikka 15bb/100 kätte saada. midagi rasket ei ole tegelikult. proovin kuu lõpuks Silverstari ka kätte saada. hetkel püsin napilt graafikus.
huh. pole paar päeva päevikut uuendanud. pole õieti mänginudki. 3k BE stretchi ja väga wtf oli. vaatasin mõnda videot, lugesin veits raamatut ja võtsin täna selge peaga lauad uuesti lahti. proovisin ka rohkem tableselectida ja töötas küll.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
sessi lõpus siis üks ulme käsi. kerge cooler minu jaoks, buttoni jaoks bad beat.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
6,7k käe peale siis NL5s 13,6bb/100. võiks kuu lõpuks ikka 15bb/100 kätte saada. midagi rasket ei ole tegelikult. proovin kuu lõpuks Silverstari ka kätte saada. hetkel püsin napilt graafikus.
Q
(
7
Comment