kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #31
    Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL5 FR]

    huh. pole paar päeva päevikut uuendanud. pole õieti mänginudki. 3k BE stretchi ja väga wtf oli. vaatasin mõnda videot, lugesin veits raamatut ja võtsin täna selge peaga lauad uuesti lahti. proovisin ka rohkem tableselectida ja töötas küll.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    sessi lõpus siis üks ulme käsi. kerge cooler minu jaoks, buttoni jaoks bad beat.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    6,7k käe peale siis NL5s 13,6bb/100. võiks kuu lõpuks ikka 15bb/100 kätte saada. midagi rasket ei ole tegelikult. proovin kuu lõpuks Silverstari ka kätte saada. hetkel püsin napilt graafikus.

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #32
      Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL5 FR]

      Irwww, OT, aga mäsa käis eile kardaaniristi vahetamas. Küsis palju maksab, öeldi et 2200. OK, normal. Käis teeninduses ära, arve tuli 5539 EEKi. Tuleb välja et kaks kardaaniristi oli :D

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #33
        Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL5 FR]

        nonii. NL10 br koos ja ilmselt saab täna/homme esimesed shotid võetud. eks näis, kaua Stars veel lubab seal mängida. Silverstari sain ka kätte.

        enivei, siin kaks huvitavat kätt, kus ma jäin lihtsalt ekraani vahtima ja ei osanud mitte kui midagi teha.


        OOP ei taha callida, samas stackide peale ei taha ka mängida.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        vastane 11/2 250 käe peale. kas üleüldse see on 3bet koht?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #34
          Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL5 FR]

          1. käsi on fold correcto. põhjendasid ise ära.
          2. käsi on 88 suht borderline millega BvsB 3bettida. Samas vaataks mina vastase steal% ning võtaks flopi callides kuna vastane jääb meie vastu oop ning kuna ta nii nit on siis mitte tabades ta tõenäoliselt foldib kui sa natuke flopil agressiivsust näitad. Lisaks sellele kui nitil juhtub käsi olema ning sa hitid callides oma seti on võimalik suur pot mängida.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #35
            Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL10 FR]

            esimesed sammud NL10s võetud ja täpselt sama mäng toidab. nagu polekski mingisugust vahet NL2 ja NL10 vahel. fishe on hästi natukene raskem oma paremale käele leida, aga muud väga midagi.

            lugesin Ryan Fee 6max guide ka ühe igava loengu ajal enamvähem läbi (preflop handcharti jne ei lugenud, sest ma lasen fr) ja postflop aitas mängule täiega kaasa. hakkasin rohkem mõtlema vastaste rangede peale ja selle peale, mida mina ja mida nemad represendivad. olen teinud mitu bluffshove riveris, kui vastased nõrkust näidanud ja igast nalja, mida ma varem ei teinud. hetkel olen veel puhtalt pääsenud. :D üle EV jooksen ka 2BI (imelik tho, sest naljalt sitema käega allin tavaliselt ikka ei satu) ja ei saa kurta.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            kas väga spewy? minu mõttekäik oli selline. preflop läksin setminema. flop oli samas küllatki dry ja ma ei näinud kätt, millega ta prooviks flopis valuet võtta ja arvasin, et cbetis õhuga (AK/AQ). turni check andis minu arust tema käe tugevuse täiesti ära ja läksin poti stabima (samas betides sellise summa, millega ennast ära ei commiti ja mis tunduks valuebetina). riveris oli aga perfektne scarecard ja kuna ma näitasin kaks tänavat tugevust (ja vastane võttis aega, et turnis callida), siis eeldasin, et vastane leadiks made handid riveris välja. check aga tundus mulle jällegi üli weak line ja kuna ma teaadsin, et SD value pmst ei ole ja stacki/poti suhe oli hea, mis vastasele üli häid oddse ei andnud, siis otsustasin shoveda.
            Last edited by kardaanirist; 30.09.10, 12:41.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #36
              Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL10 FR]

              nonii. kuu läbi ja viskan päevikusse ka kokkuvõtte. endal kunagi lihtsam neid postitusi leida.

              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust


              + $10 Stellar


              Oktoobri eesmärgid:

              1) õppida!
              2) vältida tilti
              3) NL10 10bb/100
              4) 35k kätt

              kuna Stars pannakse varsti kinni, siis vaja sealt ära liikuda. ilmselt jääb valikuks FTP, kuigi seal rakebacki hetkel ei saa. pean uurima oma affliate käest, võibolla siiski pakub kuidagi.

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #37
                Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL10 FR]

                kuu on alanud hästi. istun hiiter otsas vist.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                tänase päeva pärl:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                ilmselt pani mingi kümne peale ja lootis, et maksan kinni.

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #38
                  Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL10 FR]

                  Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                  tänase päeva pärl:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  ilmselt pani mingi kümne peale ja lootis, et maksan kinni.
                  Oleksid foldinud AT?

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #39
                    Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL10 FR]

                    riveris kindlasti.

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #40
                      Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL10 FR]

                      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                      riveris kindlasti.
                      :O sellepärast ma cashis ei võitnudki vist :D

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #41
                        Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL10 FR]

                        Algselt postitas Char Vaata postitust
                        :O sellepärast ma cashis ei võitnudki vist :D
                        level? :D

                        Comment

                        • whiner
                          Räme Fish
                          • Oct 2010
                          • 16

                          #42
                          Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL10 FR]

                          kobi skype/msni ja teeme väikese sessi nüüd

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #43
                            Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL10 FR]

                            mingi 30min pärast. pean autoga väikese otsa tegema korra.

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #44
                              Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL10 FR]

                              Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                              level? :D
                              ei ole :D ma küll elusees ei viskaks AT ära :D

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #45
                                Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL10 FR]

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                ei ole :D ma küll elusees ei viskaks AT ära :D
                                no minuarust ei ole seal käes väga vahet, kas on AT, Kx, AJ vms - either way on meil pmst bluffcatcher. vastase range on polariseeritud ehk siis nuts või bluff. vastane oli vist 14/6 kui ma õigesti mäletan ja sellise vastase vastu sellise actioni põhjal on küll riveris ez fold tripsiga imo.

                                Comment

                                Working...