[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #196
    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    tra ma ei tea mida ma selle nitistinud FTP türaahvidega teen.. kaks päeva mängimist... FTP -$52 Bodog +$52 ainuke asi kui ma actionit saan on siis kui vastasel on krdi set või suurem ülepaar või miski donk, kes taaskord miski kaks paari või muu sita kokku hitib.. või oma flushi suures õnne spüüdma läheb..

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #197
      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

      Algselt postitas Rage
      tra ma ei tea mida ma selle nitistinud FTP türaahvidega teen.. kaks päeva mängimist... FTP -$52 Bodog +$52 ainuke asi kui ma actionit saan on siis kui vastasel on krdi set või suurem ülepaar või miski donk, kes taaskord miski kaks paari või muu **** kokku hitib.. või oma flushi suures õnne spüüdma läheb..
      hakka 6-maxi mängima . Seal on rohkem actionit ? Ja kui päris actionit tahad hakka HU-d mängima.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #198
        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

        Algselt postitas andu_andu
        hakka 6-maxi mängima . Seal on rohkem actionit ? Ja kui päris actionit tahad hakka HU-d mängima.
        ma parem hakkan ahve hoolega 3betima pf ja flopis

        Comment

        • McFoldberg
          Grinder
          • Nov 2008
          • 731

          #199
          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

          Algselt postitas Rage
          tra ma ei tea mida ma selle nitistinud FTP türaahvidega teen.. kaks päeva mängimist... FTP -$52 Bodog +$52 ainuke asi kui ma actionit saan on siis kui vastasel on krdi set või suurem ülepaar või miski donk, kes taaskord miski kaks paari või muu **** kokku hitib.. või oma flushi suures õnne spüüdma läheb..

          Welcome to the real world.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #200
            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

            eile tegin enamvähem solid mängu... aegajalt õnnestus ka semi-bluffida.. paar beati tulid ka.. +$90 siis sessi kasumiks.

            enivei.. huvitav käsi oli eile.. mul KK standard raised, üks callija.. lauas kask madalat poti kaarti ja Q loomulikult korralik cbet otsa, et masti oleks kallis tõmmata, sain calli.. turn tuli blank.. lasin juba mingi muhedama beti otsa ja sain suure 3beti... tükk aega mõtlesin, et raisk küll.. et kas mees mängib seti... ja järsku olin sitout ja käsi folditud... fck maisaa aru sellest FTP ribast seal nime all.. mida see siis näitab, see raudselt pold veel lõppu jõudnud.. võibolla siis arvuti või nett laggis? enivei... tegelt mõnes mõttes tundsin kergendust ka.. piisavalt palju failinud selliste ülekaartidega setide vastu turnis 3beti saades.. ja olin mingi 170BB deep ka.. ei taht bustoks jälle minna.. aga chatis mees ütles et tal oli AQ:-/

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #201
              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

              Algselt postitas Rage
              eile tegin enamvähem solid mängu... aegajalt õnnestus ka semi-bluffida.. paar beati tulid ka.. +$90 siis sessi kasumiks.

              enivei.. huvitav käsi oli eile.. mul KK standard raised, üks callija.. lauas kask madalat poti kaarti ja Q loomulikult korralik cbet otsa, et masti oleks kallis tõmmata, sain calli.. turn tuli blank.. lasin juba mingi muhedama beti otsa ja sain suure 3beti... tükk aega mõtlesin, et raisk küll.. et kas mees mängib seti... ja järsku olin sitout ja käsi folditud... fck maisaa aru sellest FTP ribast seal nime all.. mida see siis näitab, see raudselt pold veel lõppu jõudnud.. võibolla siis arvuti või nett laggis? enivei... tegelt mõnes mõttes tundsin kergendust ka.. piisavalt palju failinud selliste ülekaartidega setide vastu turnis 3beti saades.. ja olin mingi 170BB deep ka.. ei taht bustoks jälle minna.. aga chatis mees ütles et tal oli AQ:-/
              usun, et fold oli õige tegu ka. niipalju kui mina olen saanud deepimate stackide käest turnis korraliku reraisi, siis eranditult olen olnud setiga vastamisi. deepstack ikka mikros oma drawd nii ei mängi. chatis bisdiitas nagunii :)

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #202
                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                chatis nad ajavad täielikku BS :D

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #203
                  Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                  sama jutt.. ei biiti seda NL25'te FTP's... ma pean vist oma fold to 3bet stati ajama 99% peale.. no krt ikka mingid laua fishid suudavad selle imeasja leida, millega mu käsi surnuks pekstakse.. nt.. mul AK, pfis raise, flop mingi A37 mastitõmbega... cbet suurem.. fish rebetib.. panen fishi mastitõmbe peale.. kütan nuppe... näidatakse vastu A3.. ja regularide 3bete peab ka uskuma absoluutselt hoolimata sellest mis nad pf tegid.. KK ja AK'ga cold callimine on väga levinud.. 88'ga pfis 3beti saamine on ka muutunud standardiks...

                  vaatasin.. kokku mänguga olen ma FTP's mingi -$120, aga deposiidi boonus + rakeback hoiavad BRi siiski hetkel veel kasumis.. eks ise ka süüdi, pole suutnud võtta kätte ja teha miskit korralikku FTP põhist sessiooni miskil 4-6'l laual, kus FTP jaoks stiili õppida/harjutada...

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #204
                    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                    no mine munni.. mina ei tea enam kuidas seda sitast FTP'd mängida.. no ***** küll.. saan mina seti.. keegi ei calli.. või tuleb mingi ulme rea või masti tõmme kokku... vähemalt kaks korda sai keegi oma ülepaariga ka kõrgema seti kokku turnis või riveris..

                    kui mul on AA või KK siis raudselt keegi seti saab või ei callita maha... ulmelisi kahte paari ka hititakse oma 6Ts'ga jne... ainukesed suured potid mis ma võidan on need.. kus ma flopis olen taga.. aga turnis või riveris koban midagi kokku ja siis saan papi koju...

                    dav... mõtlen siis et nohh.. eks ma pean siis veidi oma mängu mitmekesistama.. püüaks veidi kuskil mõnda cbeti 3betida vms.. ja loomulikult kõige süütumal laual.. saan loomulikult 4beti vastu... täiesti pe**es mäng ikka..

                    -4BI ja kuu miinuses

                    no mida ma siin tegema pean? villain 12/11/4.4

                    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    MP2: $25.00
                    CO: $25.00
                    BTN: $14.75
                    SB: $20.51
                    BB: $31.00
                    UTG: $51.82
                    UTG+1: $5.25
                    Hero (UTG+2): $50.00
                    MP1: $23.15

                    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+2 with J J
                    UTG calls $0.25, 1 fold, Hero raises to $1.25, MP1 calls $1.25, 4 folds, BB calls $1, 1 fold

                    Flop: ($4.10) 8 5 4 (3 players)
                    BB checks, Hero bets $2.25, MP1 raises to $5.75, BB folds, Hero ???
                    ahh mine munni...

                    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    CO: $25.00
                    BTN: $27.84
                    SB: $18.65
                    BB: $3.28
                    UTG: $9.56
                    UTG+1: $50.41
                    UTG+2: $33.96
                    Hero (MP1): $62.56
                    MP2: $23.12

                    Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with A Q
                    UTG calls $0.25, UTG+1 raises to $0.50, 1 fold, Hero calls $0.50, 1 fold, CO calls $0.50, 1 fold, SB calls $0.40, 1 fold, UTG calls $0.25

                    Flop: ($2.75) T A 4 (5 players)
                    SB checks, UTG checks, UTG+1 bets $1, Hero raises to $3, CO calls $3, SB folds, UTG calls $3, UTG+1 folds

                    Turn: ($12.75) 8 (3 players)
                    UTG checks, Hero bets $7, CO calls $7, UTG calls $6.06 all in

                    River: ($32.81) J (3 players - 1 is all in)
                    Hero checks, CO bets $14.50 all in, Hero calls $14.50

                    Final Pot: $61.81
                    CO shows 7 9 (a straight, Jack high)
                    UTG mucks J Q
                    Hero mucks A Q
                    CO wins $29.42
                    CO wins $29.39
                    (Rake: $3.00)
                    kuidas ma seda kätte oleks pidanud mängima, et mingi papp kätte saada? villain 13/4/1.0 ja 3bet 0.0 sample 25 kätt:-)
                    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    BB: $25.00
                    UTG: $25.12
                    UTG+1: $8.09
                    UTG+2: $5.00
                    MP1: $20.84
                    MP2: $20.51
                    Hero (CO): $28.25
                    BTN: $20.79
                    SB: $49.29

                    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with Q A
                    UTG raises to $0.85, 4 folds, Hero calls $0.85, 3 folds

                    Flop: ($2.05) Q 3 A (2 players)
                    UTG bets $2.05, Hero raises to $6, UTG calls $3.95

                    Turn: ($14.05) 2 (2 players)
                    UTG checks, Hero bets $8, UTG folds

                    Final Pot: $14.05
                    Hero wins $13.35
                    (Rake: $0.70)
                    türa miks nad siis oma 9 paariga ei calli kui mul AA on??? villain 29/6/2.0
                    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    UTG+2: $58.11
                    MP1: $26.14
                    MP2: $25.62
                    CO: $2.00
                    BTN: $26.12
                    SB: $35.17
                    BB: $41.45
                    Hero (UTG): $50.00
                    UTG+1: $22.42

                    Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with A K
                    Hero raises to $0.75, 7 folds, BB calls $0.50

                    Flop: ($1.60) 2 8 T (2 players)
                    BB checks, Hero bets $1.25, BB calls $1.25

                    Turn: ($4.10) 9 (2 players)
                    BB checks, Hero bets $3.90, BB calls $3.90

                    River: ($11.90) 2 (2 players)
                    BB checks, Hero checks

                    Final Pot: $11.90
                    BB shows 9 Q (two pair, Nines and Twos)
                    Hero shows A K (a pair of Twos)
                    BB wins $11.31
                    (Rake: $0.59)

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #205
                      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                      p.s. oleks mul tonnine hiir.. siis lendaks see vastu seina.. seda nikatsit mis mul praegu on, pole mõtet lammutada..

                      üldine selle kuu graafik.. ja siis FTP selle kuu graafik..



                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #206
                        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                        Mul endal tuleb tihtilugu sama tunne peale :D kui mul miskit on kõik foldivad kui mul midagi pole kõik callivad ja kui mul isegi on midagi head siis temal on kindlasti parem :D :D

                        aga noh mindset tuleb paigas hoida :)

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #207
                          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                          1. käsi - ma foldin. See on suht selline coinflip olukord. Tal võib olla küll 99-TT, kuid samas ka set. Üldjuhul oleme taga.
                          2. käsi - NEVER ÄRA ENAM CALLI PF W AQ NII - Kas 3bet või fold. (Irw. Pole ime, et nii raha kaotad. ;D ;D)
                          3. käsi - Standard. Tuleb ikka bettida, sest 2 paari ei ole nii hea käsi, et hakata slowplayima.
                          4. käsi - Board on turnis juba nii kehv, et pole mõtet 2nd barrelit lasta.

                          Edu!

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #208
                            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                            Algselt postitas Cash87
                            Mul endal tuleb tihtilugu sama tunne peale :D kui mul miskit on kõik foldivad kui mul midagi pole kõik callivad ja kui mul isegi on midagi head siis temal on kindlasti parem :D :D

                            aga noh mindset tuleb paigas hoida :)
                            Jep. Mul oli trios sama teema, aga tilti praktselt njetu.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #209
                              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                              mhm.. AQ'ga pfis 3betida? kas üldine praktika.. või selle minbeti pärast?

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #210
                                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                                Algselt postitas Rage
                                mhm.. AQ'ga pfis 3betida? kas üldine praktika.. või selle minbeti pärast?
                                No see suht 50:50. Muidugi vastase statid ja noted mängivad ka rolli. Selle minbetiga on imo selline värk, et kas on nuts või small pocket. Enamjaolt small pocket. :D

                                Comment

                                Working...