Re: Rage @ triobet
niihh.. puhkuselt tagasi (Val Thorensi suusakuurortit soovitan küll kõigile) ehk kaks nädalat pole pokkerit puutunud.. seega enamvähem kõik jaanuari eesmärgid failivad.. aga täna sai kena +3 BI sessioon tehtud:-) eks grindime edasi... uut LCD'd oleks vaja.. seda enam, et puhkuse peale läks päris palju vaba pappi..
niihh.. puhkuselt tagasi (Val Thorensi suusakuurortit soovitan küll kõigile) ehk kaks nädalat pole pokkerit puutunud.. seega enamvähem kõik jaanuari eesmärgid failivad.. aga täna sai kena +3 BI sessioon tehtud:-) eks grindime edasi... uut LCD'd oleks vaja.. seda enam, et puhkuse peale läks päris palju vaba pappi..




Comment