[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #46
    Re: Rage @ triobet

    niihh.. puhkuselt tagasi (Val Thorensi suusakuurortit soovitan küll kõigile) ehk kaks nädalat pole pokkerit puutunud.. seega enamvähem kõik jaanuari eesmärgid failivad.. aga täna sai kena +3 BI sessioon tehtud:-) eks grindime edasi... uut LCD'd oleks vaja.. seda enam, et puhkuse peale läks päris palju vaba pappi..

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #47
      Re: Rage @ triobet

      jaauari kokkuvõte:

      Quote from: Rage on January 01, 2009, 21:35:47
      Detsembris eesmärke ei olnud.. tahtsin aint 100 euri täis saada, et NL10 laudadesse liikuda.. see eesmärk sai täidetud..

      Jaanuari eesmärgid:
      * ei tohi lõpetada miinuses obv <-- FAIL! 4 taala miinuses
      * mängida vähemalt 20k kätt <-- FAIL! 13k käsi kuna kaks nädalat ei mänginud vaid tegelesin puhkuse asjadega ja olin 1,5 nädalat puhkusel
      * saada esimest korda ka rakebacki.. hetkel siis perioodi kohta maksimaalselt $60 taala raket maksnud <-- FAIL! puhkusel olin, rohkem seda eesmärki ei sea ka, segab mängimist ja ei ole mõtet NL10 laudadesse ronida kui seal krdi keskmine vpip 15 ja lihtsalt rake eesmärgil ronida laudadesse, kui tegelikult suurt mänguisu ei ole
      * NL10 bb/100 kohta saada vähemalt 9 <-- FAIL! bb/100 on ~6. Alla ajas selle numbri 6max laudades mängimine, kui filtreerida need lauad välja, siis bb/100 on tegelikult 16,5 7k handide kohta
      jaanuari graafik:

      statsid:


      juurde võib veel rääkida, et downswing hakkas pihta NL10 NL20 FR laudades.. NL10'd olid krdi tightid ja ajasid kurjaks.. siis tegin selle vea et mängisin tööl.. siin kaks kuvarit sain 8 lauda lahti võtta.. aga segav keskkond ja läpakas hakkas vaikselt hakkima.. -EV.. niihh siis sain kodus jälle veidi -EV'd vaatasin et NL10 6maxi laudasid maa ja ilm.. ja igasugu ulmelisi loose playereid seal.. väljusin vist mingi -5BI'ga.. kaks bad beati ülejäänud ikka enda mäng...

      peale seda sai siis võetud ennast kokku.. NL4 FR lauad ja kui oli mõni NL10 laud, mis pold ainult tight agrosid täis.. siis istusin ka sinna.. niiepa kui vpip langes punasesse ehk alla 20% laual.. kolisin välja... kaardijooks on olnud suhteliselt s*tt... kui mul on set on laud kõike muud drawsid täis.. plussi olen jäänud täpselt ühte moodi.. kuskil 700-800nda handi juures olen teinud allinid setiga vs flushi tõmbe vms osas.. või overpairiga... ja need võitnud.. ehk veebruaris olen miski +5BI mõne päevaga.. hetkel siis püüan kenasti tavalist rahulikku ranka manuali mängu mängida.. kui mul on nuts.. siis proovin rohkem allini minna, mitte meelitada miski 60-70% potsize betidega raha poti juurde.. ja kopikaid teenida..

      veebruari eesmärgid:
      * ei tohi lõpetada miinuses obv
      * mängida vähemalt 20k kätt
      * ei roni NL10 laudadesse kui nad on NITe täis ja kaugelt näha et -EV, grindib siis NL4 laudades.
      * 300 euri täis saada ja kalkuleerida, kas oleks mõtet kolida kuhugi teise keskkonda, triobet ajab tilti, laudu vähe mille hulgast valida.
      Last edited by Rage; 30.06.10, 10:38.

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #48
        Re: Rage @ triobet

        miks sa 300 euriga nl4 lased?nl10 saad ilusti panna ju

        Comment

        • Keiss
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1592

          #49
          Re: Rage @ triobet

          Ma mängiks NL20-s. Quit triobet.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #50
            Re: Rage @ triobet

            Algselt postitas marguzz22
            miks sa 300 euriga nl4 lased?nl10 saad ilusti panna ju
            saaks jah, aga triobetis on õhtul heal juhul 3-4 NL10 FR lauda täidetud.. ja need on NITe täis.. laua VPIP on mingi ~15% juures... pole mõtet väga puseleda seal.. vahest on NL20 natukene mõistlikuma vpip'ga.. aga hetkel mul näitab by stakes NL20 suht tublit miinust.. pole jõudnud analüüsida mis seal persesti teinud olen... enne kui see tehtud pole ja põhjus selge pole NL20 laudadesse tagasi ei roni...

            Algselt postitas Keiss
            Ma mängiks NL20-s. Quit triobet.
            no põmst ongi eesmärk võetud.. et veel natukene triobetis harjutada.. ehk 300 euri kokku saada.. ja siis nahhui tõmmata... 300 eurine BR võiks olla piisav, et kuskil mujal NL10 laudadesse sisse sõites selle softivahetuse tilti ja downswingi suht valutult üle elada ja siis normaalse mänguga edasi sebida..

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #51
              Re: Rage @ triobet

              NITidelt saab papi NL10-s kätte küll. Ootavad meeleheitlikult oma AA-d ja siis minraisevad ning mway potis on insta AI. Samuti NL10-s on ikka väga palju kohutavaid mängijaid. Kui flopi % üle 30 on siis leidub kindlasti mõni fish lauas, keda saaks koorida. Ja trios ju on üle 30.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #52
                Re: Rage @ triobet

                Algselt postitas Keiss
                NITidelt saab papi NL10-s kätte küll. Ootavad meeleheitlikult oma AA-d ja siis minraisevad ning mway potis on insta AI. Samuti NL10-s on ikka väga palju kohutavaid mängijaid. Kui flopi % üle 30 on siis leidub kindlasti mõni fish lauas, keda saaks koorida. Ja trios ju on üle 30.
                nohh.. ok võibolla siis pole NITid õige väljend.. aga no samasugused mängijad nagu ma ise ja siinsed foorumi kasvandikud.. no enivei.. ma ikagi arvan et laudade valimine on oluline +EV mängustiili juures.. ja kui sul on valida 3 laua vahel mis on s*tt ja sitem ja kõige sitem.. siis ma parem ei roni nendesse laudadesse.. aegajalt kui näen mõnda NL10 lauda.. millel vpip 25+ siis ronin sisse kuni seal istuvad fishid on tyhjaks tehtud ja ronin uuesti välja:-D

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #53
                  Re: Rage @ triobet

                  niihh.. siis üldine graafik ka alguse aegadest saati.. vaikselt ronin oma tildiaugust välja.. põhiliselt siiski NL4 laudades.. miks mitte NL10? panen siia pildi ka... täidetud oli kokku ainult kolm NL10 lauda ja parim laud 'players per flop' oli 32% mis tegelikult teeb keskmiseks VPIP'ks umbes 19%

                  millest me räägime:


                  aga graafik ka siis:
                  Last edited by Rage; 30.06.10, 10:38.

                  Comment

                  • McFoldberg
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 731

                    #54
                    Re: Rage @ triobet

                    Ma arvan, et pole väga mõtet seada mingit eesmärki koguda Trios teatud summa kokku enne kolimist... Lihtsalt raiskad aega, millega saaksid kuskil mujal rohkem raha teenida selle mõtte peale. Ehk jah, minu soovitus oleks lihtsalt ära kolida.

                    Comment

                    • lenin
                      Jube Noob
                      • Dec 2008
                      • 133

                      #55
                      Re: Rage @ triobet

                      Algselt postitas McFoldberg
                      Ma arvan, et pole väga mõtet seada mingit eesmärki koguda Trios teatud summa kokku enne kolimist... Lihtsalt raiskad aega, millega saaksid kuskil mujal rohkem raha teenida selle mõtte peale. Ehk jah, minu soovitus oleks lihtsalt ära kolida.
                      millist tuba soovitad NL10 tasemel?

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #56
                        Re: Rage @ triobet

                        Algselt postitas lenin
                        millist tuba soovitad NL10 tasemel?
                        Mul pole küll väga suurt kogemust teiste tubade suhtes, aga Pokerstars on igati normaalne koht igal tasemel (vähemalt kuni nl100ni), väikeste limiitide laudu leiab absoluutsel igal kellaajal, fishe on sitaks, põhimõtselt saada triobet kohe sinnasamusesse ja koli PS-i.

                        Comment

                        • lenin
                          Jube Noob
                          • Dec 2008
                          • 133

                          #57
                          Re: Rage @ triobet

                          ok. triost on jah paras siiber ees. Iga daala pärast kemple nii et higi otsa ees :-[

                          kuda sinna PS -i saab pappi kanda?

                          Comment

                          • lenin
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 133

                            #58
                            Re: Rage @ triobet

                            soovitan soojalt trioga lõpparve teha. See mis seal nl10-nl20 toimub on ikka üle mõistuse. Regularid istuvad seal 3 lauas ja ootavad oma kolmikut. Põmst on tegemist ruletiga, kui tahad rolli kasvatada siis on see ikka üsna mõttetu koht.

                            põmst kui peale floppi keegi suga kaasa tuleb siis sa oled taga kui sul masti või top setti pole

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #59
                              Re: Rage @ triobet

                              Algselt postitas lenin
                              soovitan soojalt trioga lõpparve teha. See mis seal nl10-nl20 toimub on ikka üle mõistuse. Regularid istuvad seal 3 lauas ja ootavad oma kolmikut. Põmst on tegemist ruletiga, kui tahad rolli kasvatada siis on see ikka üsna mõttetu koht.

                              põmst kui peale floppi keegi suga kaasa tuleb siis sa oled taga kui sul masti või top setti pole
                              :)
                              are yüu serios?

                              Comment

                              • lenin
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 133

                                #60
                                Re: Rage @ triobet

                                nii on. Juba pelan PS -s. Kujutad sa ette, flopp on puhas mast ja tüübid laovad aga pappi sisse oma ässadega, ma aint callisin ja siis võtsin laualt rahulikult kõik papi endale :P

                                Comment

                                Working...