[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2356
    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

    stars ikka tahab kõik tagasi võtta... niimoodi siis võttis mind NL50 vastu:

    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG+1: $58.00
    MP1: $51.68
    MP2: $50.89
    CO: $53.03
    BTN: $50.00
    Hero (SB): $50.00
    BB: $80.88
    UTG: $46.23

    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with A A
    1 fold, UTG+1 calls $0.50, MP1 raises to $2, MP2 calls $2, 2 folds, Hero raises to $8, 3 folds, MP2 raises to $50.89 all in, Hero calls $42 all in

    Flop: ($103.00) 7 Q 8 (2 players - 2 are all in)

    Turn: ($103.00) 5 (2 players - 2 are all in)

    River: ($103.00) J (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: $103.00
    MP2 shows Q Q (three of a kind, Queens)
    Hero shows A A (a pair of Aces)
    MP2 wins $100.50
    (Rake: $2.50)



    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $20.00
    BB: $62.06
    UTG: $20.00
    UTG+1: $21.50
    UTG+2: $16.62
    MP1: $50.32
    MP2: $98.43
    Hero (CO): $50.00
    BTN: $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with A A
    2 folds, UTG+2 raises to $1.50, 2 folds, Hero raises to $4, 1 fold, SB raises to $20 all in, 1 fold, UTG+2 calls $15.12 all in, Hero calls $16

    Flop: ($57.12) J 2 8 (3 players - 2 are all in)

    Turn: ($57.12) Q (3 players - 2 are all in)

    River: ($57.12) 7 (3 players - 2 are all in)

    Final Pot: $57.12
    SB shows K A (high card Ace)
    UTG+2 shows 8 8 (three of a kind, Eights)
    Hero shows A A (a pair of Aces)
    Hero wins $6.53
    UTG+2 wins $48.09
    (Rake: $2.50)



    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN): $50.00
    SB: $50.00
    BB: $115.03
    UTG: $51.25
    UTG+1: $44.62
    UTG+2: $50.00
    MP1: $20.00
    MP2: $86.33
    CO: $40.00

    CO posts a big blind ($0.50)

    Pre Flop: ($1.25) Hero is BTN with J T
    5 folds, CO checks, Hero raises to $2, 1 fold, BB calls $1.50, 1 fold

    Flop: ($4.75) 5 T Q (2 players)
    BB checks, Hero bets $3, BB calls $3

    Turn: ($10.75) T (2 players)
    BB checks, Hero bets $6, BB calls $6

    River: ($22.75) 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets $9, BB raises to $19.50, Hero calls $10.50

    Final Pot: $61.75
    Hero mucks J T
    BB shows Q Q (a full house, Queens full of Tens)
    BB wins $59.25
    (Rake: $2.50)



    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    zabiyaka13 (UTG): $19.25
    kexs87 (UTG+1): $14.00
    Hero (UTG+2): $58.84
    GeyKatsu (MP1): $215.48
    Golooper2 (MP2): $5.26
    sirerol87 (CO): $43.65
    sad10633 (BTN): $50.00
    KandratsiuK (SB): $18.75
    bartik555 (BB): $20.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+2 with A A
    2 folds, Hero raises to $1.50, GeyKatsu calls $1.50, 5 folds

    Flop: ($3.75) 6 T 5 (2 players)
    Hero bets $2.50, GeyKatsu calls $2.50

    Turn: ($8.75) 8 (2 players)
    Hero bets $5.50, GeyKatsu calls $5.50

    River: ($19.75) 8 (2 players)
    Hero bets $6, GeyKatsu raises to $43, Hero folds

    Final Pot: $31.75
    GeyKatsu wins $30.32
    (Rake: $1.43)



    viimase käe vend on üldse huvitav tegelene, mängib 6s lauas ja igas lauas oli superstack, tundus kas hull lucbox olevat või miski hea LAG

    Comment

    • rynno
      Grinder
      • Feb 2009
      • 511

      #2357
      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

      miks viimases käes standartsemat sizingut ei kasuta riveris(1/2 või 2/3 ntx) ?mingi fr regu ma pole aga endal hyppas kyll selline mõte pähe, et kui sa sellise sizinguga riverit betid, siis makes sense, et vastane raisib seal iga busted str8 ja fd, kuid kui standartsema beti peale läheksid, siis ta bluff raising % kahaneb seal meeletult ja jääb aint value peaaegu alati. wat u think?
      E: villase antud käe riveri raise sizing ei ole kyll hea näide, selle käe puhul ,kuid yldiselt
      Last edited by rynno; 20.11.13, 01:18.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #2358
        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

        võibolla mul see on leak või vale mõtlemine, aga ma ei näinud selles käes mitte miskit callima mind riveris ja selliste väikeste betidega olen saanud mingeid 22 kuni A-high asju callima.. sellise thin valuebeti vaatasin ment52 kätest, aga ilmselgelt ma võibolla kasutan seda valedes kohtades ja valesti, arvamused oodatud.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #2359
          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

          Sellise beti ja flopi peale peaksid iga tema panuse callima riveris.
          Last edited by Pumper; 20.11.13, 07:55.

          Comment

          • Pythagoras
            Grinder
            • Apr 2012
            • 589

            #2360
            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

            väga halb oleks river ette chekida ja siis callida?

            Comment

            • rynno
              Grinder
              • Feb 2009
              • 511

              #2361
              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

              Check call on ka fine, aga kui bet liinile lähed, siis meeldib suuremalt

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #2362
                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                check call on fine, samas mul on mingi sisemine tunne olnud, et kohati ma kaotan checkiga valuet kui kaotav käsi enivei checkib järgi ja mingitelt imelistelt kaotavatelt kätelt saan sellise imeliku beti peale tihti calli stiilis no vaatame ära mis tal on.

                Omaette küsimus on, kas mul on kallim/odavam teha selline väike blockingbet ja foldida suurele reraisele (p.s. 1/2 poti betidele saan ka ju reraise umbes sama rangega kui sellele väikesele) ja/või check-callida või check-foldida. Sisekaemus ütleb, et ma saan valuet oma võitvatele kätele piisavalt tihti rangedelt mis muidu järgi checkiks või foldiks suurema beti peale. teisest küljest võin ma omakorda valuet kaotada potides kus villane calliks ka suurema beti ära. Vot täpselt ei teagi mis siis halb või õige, huvitav kuidas ma selle HEMi statistika abil välja selgitada saaksin.

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #2363
                  Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  ei ole mänginud, seega vist ei biidi ka.. räigelt kiire tööl ja eraelus, kaks õhtut trenni, kolm õhtut koolitust, aga vähemalt sain täna väikelaevajuhi paberid tehtud + eelmine kuu ultralühilaine raadioside paberid ka, nüüd aint jahti/kaatrit vaja ja sõidame...
                  Ma tegin ka recreational skippers ticketi ja ostsin paadi. Täiesti pekkis, mis fun. Eelmine nv lasin mingi 70 km mööda jõge lol. Eestis on paadivalik päris kehva ja hinnad ka kõrgemad, pead importima kusagilt, Lõuna-Euroopast vms.

                  Enda paadist korralikud pildid veel tegemata aga selline asi http://www.tradingpost.com.au/Boats-...er=TP005546357

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2364
                    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                    nice.. mul alust ei ole ole, ei hakka üksinda vast ostma ka, ei jõua jantida ja hoolitseda selle eest, aga ma tahaks hoopis jahti omale:)

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2365
                      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                      noh see nädal siis nii suur luckbox ei old, aga ise sain Possible turnalt $15 ja õe acc Easy turnalt $8, abiks ikka.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2366
                        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                        HerrJanksi topicus tuli välja, et ma olen fish rääkides blindidelt foldimise osas, mõtlesin siis et viimase 40000 käe statid siia panna, äki hakkab silma midagi tugevalt.. enamik käsi NL25's mängitud.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #2367
                          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                          sured ära lihtsalt laudades - rake tapab su. ilma naljata

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2368
                            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                            nohh.. aga paluks siis täpsemalt.. kui ma by position vaatan.. siis selle viimase 40000 käe kohta ma SB pealt kaotan 32bb ja BB 46bb 100 kohta..

                            p.s. muud statid kõlbavad ka aruteluks mitte ainult blindid

                            Comment

                            • bluelite
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1190

                              #2369
                              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              nohh.. aga paluks siis täpsemalt.. kui ma by position vaatan.. siis selle viimase 40000 käe kohta ma SB pealt kaotan 32bb ja BB 46bb 100 kohta..

                              p.s. muud statid kõlbavad ka aruteluks mitte ainult blindid
                              Blindide kohta oli alles RudiTurbo päevikus juttu põgusalt. KLIKK

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #2370
                                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                nohh.. aga paluks siis täpsemalt..
                                1. 99% suurimatest FR crushijatest (1% on ruditurbo) on steal seal 40% ringis - paljudel 50% ligi. sul 25%.
                                2. üleüldse liiga kitsa rangega mängid. kui lauas on idioodid, siis pead maksimaalselt looma olukordi, et lolli rahaga saad mängida. mingi 17/15 võiks ikka olla. jällegi - enamikel crushijatel sinnakanti need statid
                                3. 3bet 3,4 on päris halb - sa põhimõtteliselt ei bluff 3beti. enamikel crushijatel on 5%+ see ikka. kui näed kedagi, kes 85%+ foldib 3betile, siis late pos v blindi pealt any2 võid peedistada sellist
                                4. wtsd - crushijatel enamikel on see 27%. annad liiga kergelt alla postflop. ERITI räige veel arvestades et oled nit ja su range on nii tugev
                                5. turni barreldad liiga vähe ja flopi cbetid liiga palju. pmslt kui sul kätt ei ole siis on väga lihtne turnis pot maha võtta su vastu
                                6. lased ennast liiga palju varastada
                                7. ei leia fold to 3beti ja resteal ja fold to resteali, aga seal karta on, et ka jamasti

                                Comment

                                Working...