[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #2041
    Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Pikk on kindlasti õige mees, kelle nõu kuulata limiitides ülesliikumisel ja tubade valikul.
    Kinnitan pika juttu!

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2042
      Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

      nojahh.. pokerscouti graafikud räägivad ka selget keelt...

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #2043
        Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network




        vist oleks aeg lõpetada...

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #2044
          Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

          quiti selleks kuuks obv .. järgmine kuu algus taas hiiter ja elu ilus

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2045
            Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

            mõista-mõista mis see on.. kaks pauku - kaheksa auku..

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #2046
              Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

              Oktoobri eesmärgid:
              - kasum <-- success, kokkuvõttes winrate 3,8bb/100 ei ole jusht eriline crusher, aga pole mõtet üle ka viriseda.. NL25 tõmbas obv kasumit maha... kirstunaela limiit minu jaoks jätan vahele selle ja alustan NL50ga
              - voluumi üle 10k <-- success
              Merged ja muud toredad võrgud selles osas suckivad täiega, et lihstalt ei ole FRi laudasid ja siis võtadki lahti kõik FRi lauad mis saidis on ja võitled regularide ja mõne üksiku fishiga.. rakebackid jms asjad ei kaalu seda tegelikult üle ja ei arene ka kuhugi suunas tegelikult ei ise ega ka BR... ja tiltfaktorit lisab ka see korralikult ja enda ebakindlust et kuidagi sendi limiitidest edasi ei pääse... Eile mängisin Starsis siis esialgu testiks NL50s.. persse ma ütlen.. Honey I'm home.. fcking palju parem ja kodusem tunne oli mängida.. fcking minimicro urkasaidil ajab lihtsalt tilti..

              Naljakas on muidugi see olukord, et jälle on mu pokkerirahad kuskil kinni ehk PIVi rahad on PIVis kinni ja ootan millal cashout kohale jõuab, tükk nussimist igasugu paberite ja accountide verifitseerimisega jne.. teisest küljest on eilse seisuga FTP rahad käes.. nii et antud 'nokk-kinni-saba-lahti' olukord on pigem minu kasuks.. muidu siis kogu muchose jms võrgustike pulliga ma suutsin vahepealsest mõõnast kus mul kogu pokkeri BR (FTP'd arvestamata) oli alla 50 taala.. olukorda kus mul peale cashoutisid ja rakebacki jms kraami peaks ca 800 taala olema.. kui see kõik ükskord MB'sse jõuab siis loodan et Stars ka mingi aeg depo boonust pakub ja siis panen selle Starsi kõik.. seni on see summa seal seemnekartuliks juhuks kui peale FTP rahade cashouti doomer selga lendab ja starsis bustosse tõmban ennast..

              FTP digimuutumine Starsiks tõi endast kaasa suht hea diili:
              $7,2k liikus siis Starsi, vahepeal taalakurss ka tõusnud ehk suht arvestatav kopikas sealt lisaks
              ~150k FTP punkte digimuutus 38k starsi punktideks, ei tea mida nendega peale hakata.. võibolla ostan 2x $200 instacashi boonust kui näha on et platiniumstari ei suuda hoida..
              ironmanid jms sodi digimuutus bronzestarsist platiniumstarsiks
              boonuseid kahjuks ei saanud, sest minu mäletamist mööda oli enne FTP kinni lendamist mul doomer kallal ja mott null.. ehk viimane kuu ma vist ei oleks nii ehk naa enam ironi kuud kätte saanud ja ma olin medalite eest imho ka juba maximaalse hulga kuid ostnud.. aga nohh.. mis seal ikka...

              plaanid edasi:
              5keuri kannan FTP rahadest välja... auto vajab välja ostmist või siis kinnisvara ostmist.. ülejäänud papp jääb sisse ja alustan kohe NL50s grindimist.. kasvatan papi kuskile sinna 2-3k taalani, siis NL100 vast ette.. juhul kui muidugi ei tule välja, et ma ikkagi fish olen ja ei biidi sittagi.. töö ja naise jms kõrvalt on ikkagi igakuine voluum suht marginaalne.. aga püüan selle üle 10k hoida vähemalt..

              eelmise kuu graaf:



              mänguga: +$92
              rakeback: +€90
              ----------------
              kokku: +$208

              Novembri eesmärgid:
              - kasum
              - üle NL50 ei mängi, HU'd jms asju ei mängi, aint FR
              - kuna Starsis mängin, siis harjutada ja keskenduda table selectioniga tegelemisele
              - voluum vähemalt üle 10k, success kui üle 15k

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #2047
                Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                gl rage
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #2048
                  Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                  gl starsis!

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #2049
                    Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                    GL!

                    Comment

                    • vilkar
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1290

                      #2050
                      Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                      volyym tuleb rahuga ma arvan 20k +

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #2051
                        Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                        Laias laastus on praegune PS NL5 sama, mis kunagine FTP NL50, seega ära liiga suurt tükki suhu võta.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #2052
                          Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Laias laastus on praegune PS NL5 sama, mis kunagine FTP NL50, seega ära liiga suurt tükki suhu võta.
                          lol vaevalt

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2053
                            Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                            no hetkel NL50's mõni taal miinuses... ise mängin sitasti, teen totraid vigu..peaks vist piirama oma laudade arvu 12ga.. kvaliteet langeb.. samas fishe tundub rohkemalt ja makstakse käsi välja.. kui aint suudaks ise oma vigasid vältida..

                            eile kellegi eestlase vastu oli ka imelik käsi kus ma ei võtnud käest maximumvaluet.. ta laksas iga tänav suuri bete ma callisin nutsiga riverini kus tegin põmst minreraise mida ta ära ei callinud.. wp sir..

                            Comment

                            • raudtee(EST)
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 288

                              #2054
                              Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                              eile kellegi eestlase vastu oli ka imelik käsi kus ma ei võtnud käest maximumvaluet.. ta laksas iga tänav suuri bete ma callisin nutsiga riverini kus tegin põmst minreraise mida ta ära ei callinud.. wp sir..
                              Ei meenu, et oleks mõnes käes vastastikku olnud, seega mina see arvatavasti ei olnud. Aga käsi kogunes sinu kohta ca 150 ja statid olid 7/5 . Siis vist calli saada ikka päris raske, tänu barreldamisele pigem saidki maxvalue.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2055
                                Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                                ehhee.. seda ma räägin et peab 12 laua peale jääma.. need lauad mis teises kuvaris asusid, need jäid ikka väga nitiseks.. ja need käed mida mängisin.. need spewisin:P

                                Comment

                                Working...