Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network
Kinnitan pika juttu!
Algselt postitas vapsik
Vaata postitust



. Siis vist calli saada ikka päris raske, tänu barreldamisele pigem saidki maxvalue.
Comment