[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1291
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Heaters rock the world

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1292
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      Heaters rock the world
      fcku

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1293
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

        Noo vabandage härra, aga 1.1k käega 160 usd on VÄGA HEA

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1294
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          Noo vabandage härra, aga 1.1k käega 160 usd on VÄGA HEA
          ma arvan, et olulisem on fiiling.. keskendusin täielikult... ühtegi viga ei teinud jms... ühesõnaga tundsin et keskendusin kvaliteedile ja see õnnestus..

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1295
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

            tänane sess oli üsna haige.. alguses kaart ei jooksnud.. siis tõmmati paar korda riverisse.. bluffiti potidest välja.. 1200 handi peal viskas siibrisse ja mängisin oma aggro mängu.. stiilis: maksa mu käsi välja või tõmba potist nahhui..

            lõpu pauk oli ka muidugi lahe.. vastasel oli top pair + oesd, mul oli double belly buster.. ja tuli ära..

            Last edited by Rage; 11.08.10, 23:17.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1296
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              vahepeal oli vähemgi, olin tightim kui muidu
              IMO sa oledki liiga tight. Selline stiil sobib mängijale, kes grindib kuus palju ja toetub rohkem rakebackile. Minu teada sa palju ei mängi, oled rohkem hobimängur siis võiksid vabalt mängida vähem laudu, loosemalt ja loovamalt.

              Peale tööd mina isiklikult küll ei viitsiks tightilt nühkida vaid pigem testiks uusi asju ning prooviks neljas-kuues lauas regulare ownida. Kui see välja tuleb siis hobimängurina võid väga kiirelt limiitides üles liikuda ning oma hobimängu veelgi lõbusamaks muuta. Sa ei pea koguma 100BI, piisab juba 20-nest buy-inistki kui endal distsipliini on, et taas vajadusel alla liikuda.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1297
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                villain hea regular 15/13/4.4

                Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                Synu1 (UTG+1): $102.50
                bigaak (MP1): $70.00
                9 to Five (MP2): $100.00
                Hero (CO): $100.00
                Rom86 (BTN): $37.90
                tambufly (SB): $110.05
                viejuna (BB): $103.00
                vet1314 (UTG): $100.00

                bigaak posts a big blind ($1)

                vet1314 posts a big blind ($1)

                Pre Flop: ($3.50) Hero is CO with K A
                vet1314 checks, Synu1 calls $1, bigaak checks, 1 fold, Hero raises to $7, 4 folds, Synu1 calls $6, 1 fold

                Flop: ($17.50) K 5 2 (2 players)
                Synu1 checks, Hero bets $12, Synu1 requests TIME, Synu1 raises to $30, Hero calls $18

                Turn: ($77.50) 6 (2 players)
                Synu1 bets $65.50 all in, Hero ???

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1298
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                  No kui sa flopis callid, siis turn on no brainer call minu jaoks. Sa pead enda jaoks juba flopis plaani valmis panema, mitte et ma callin flopi öra ja vaatame mis turnis saab

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1299
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    No kui sa flopis callid, siis turn on no brainer call minu jaoks. Sa pead enda jaoks juba flopis plaani valmis panema, mitte et ma callin flopi öra ja vaatame mis turnis saab
                    jep, aga tahtsingi kuulda, terve käe ja mängu kohta.. preflop.. või kas keegi oleks flopis juba foldinud või mitte.. imho AK'ga 3betides ongi meil eesmärk flopi hittida ja kui meid võitev käsi vastas siis on see lihtsalt cooler?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1300
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                      tegelikult sa ei 3bettinud pre :)

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #1301
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                        Rõve spot, aga ma usun, et flopi peaks foldima. Limp-call viitab pocketile ja flopi raise omakorda hititud setile. Natuke häirib vastase kõrge aggro faktor muidugi, aga ilma eelnevate rieadideta või mingi imeliku eelneva historyta antud vastase vastu, oleks fold flopis igatahes ok, eriti arvestades, et laud ju suht kuiv.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1302
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          tegelikult sa ei 3bettinud pre :)
                          jah tõsi küll.. seega halvasti mängitud käsi.. endal oli tunne küll peal, et 3betitud pot ja selle järgi sai otsus võetud.. FAIL

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1303
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                            V2ga kahtlane käsi, kuna ta on suhteliselt agro, vaataks ilmselt ise ka flopi agro factori, aga kuna see on nii dry board ja ta raiseb .. siis on 2 varianit kas nuts või air .. kipun kalduma, et see kord oli pigem nuts ... Mina isiklikult kalduks foldi poole flopis, kuigi see võib weak tunduda

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1304
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                              set oli obv vastas..

                              Comment

                              • lenC
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 6440

                                #1305
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                                ta ei tundu küll hea regular

                                Comment

                                Working...