[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #2011
    Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

    rofl objektiivne enesehinnang.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2012
      Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      Septembri eesmärgid:
      - kasum <-- vähemalt ei olnud kahjumis, aga successiks ka ei nimetaks
      - HUSNG'dest $50 kaupa välja kanda kui seal hitin üle $60 peale BRi <-- võib successiks lugeda, $150 sai kokku välja kantud, Carboni BR bustos ja HUSNG'dega on asi mutt, rahu majas ja elu lill
      kokkuvõttes jõudsin tõdemusele, et NL25 on minu kirstunael, see on limiit mida ma kunagi ei ole biitinud, kunagi kui alles alustasin oma pokkerikarjääriga, siis oli NL25 probleemne ja NL50sse liikusin peamiselt tänu FTP depo boonustele ja rakebackile mis BRi kosutasid.. siis nüüd sama teema sisuliselt mul ka Merge networkis.. üles/alla jooks koguaeg ei suuda seda ABC'd või stabiilsust näidata.. samas pohhui... ootame FTP rahasid ja vaataks Starsi NL50ne üle, äkki seal saab pidama..

      enivei kahjumisse see kuu ei jäänud.. rakebacki prona tõin rahad koju + HUSNG'd tõid ka natukene õnne hoovi peale..

      graafik:


      mänguga: +$36
      rakeback: +€80
      HUSNG: +$150
      =============
      kokku: +$289

      seega vait olla ja edasi grindida.. vaatab.. praegu tõesti ei tea mis FTP rahadega teeb.. võibolla jätaks mingi osa Starsi et saaks seal NL50ga alustada.. aga kinnisvara ostud plaanis, siis võibolla kannan kõik välja, et mingid köögimööblid ja notaritasud jms kulud ära katta..

      Oktoobri eesmärgid:
      - kasum
      - voluumi üle 10k

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #2013
        Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

        kuu algust tuleb ära kasutada.. rämedalt palju fishe on.. peaasi et käed peavad..




        ja siis tuleb leits ja kommenteerib siin.. ja lendab mulle kohe doomer peale..

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #2014
          Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          ja siis tuleb leits ja kommenteerib siin.. ja lendab mulle kohe doomer peale..
          XD

          wp muidu!

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #2015
            Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

            Ilmselt täna veel downswing sul ei hakka, kuid homme suht kindlalt ..

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #2016
              Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

              Aga põhimõtteliselt midagi teha on võimalik et downerist pääseda?

              Comment

              • Maxi
                Pokkerihai
                • Nov 2010
                • 1849

                #2017
                Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                shipi leitsi kontole 2 senti, hiiter garanteeritud

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #2018
                  Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                  Maximas pead käima rohelist nuppu vajutamas.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #2019
                    Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                    siin aitab imo ainult end tõestanud 1c mürkale PS-i.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2020
                      Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                      mul pole PSis raha:( olen doomerile määratud..

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2021
                        Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                        ole sa neetud leits!!! %¤&"/&%/&)%(=

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #2022
                          Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                          hehe tuli ära?

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2023
                            Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                            tegelt ei tulnud hullu.. paar nõmedat laksi oli.. lendasin 2BI alla EV kohe miinusesse.. a la ma shovesin reaga ja kahele paarile tuli maja riverisse jms aga ma püüdsin EV joone kinni.. ja hetkel 2-3 BI kasumis tiksun.. üritan ühte sinielevantvaala kätte saada..

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #2024
                              Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                              nope ei saanud kätte.. ilmselgelt 24o >>> KK

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2025
                                Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                                ebausklikuks olen muutunud.. ei julge graafikut postitadagi.. aga muidu on seisud umbes sellised:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...