Irw. Grindi rohkem. Selle 9k käega ei ütle absull midagi. Igasugust asja juhtub sellise ajaga. Mingi 20k käsi sellises breakevenis lased, tule uuesti. Piiš!
Irw. Grindi rohkem. Selle 9k käega ei ütle absull midagi. Igasugust asja juhtub sellise ajaga. Mingi 20k käsi sellises breakevenis lased, tule uuesti. Piiš!
Teadjamad mehed oskavad selle sample põhjal äkki suuremad lollused eemaldada, imo...
Jep. Way too short term. Ma olen kaks päeva teinud sesse, mis on 3-5k kestvad.
Breakeven ollakse ka 25k+ kätt ja ka downswing võib olla sama kaua. Seega mängi edasi ja ära nii väikse aja peale stattidest küll vigu otsima hakka :).
Teadjamad mehed oskavad selle sample põhjal äkki suuremad lollused eemaldada, imo...
No see on ilmselge, et kui sa alles NL10 mängid siis vigu on ikka tohutult, aga selleks tulebki rohkem mängida ja ise mõelda ning uurida. Ja nende stattide põhjam IMO ei püüa mitte ühtegi väga suurt lollust kinni. Ma tõmbaks lihtsalt veidi flop cbeti vähemalt ja agg ka little bit. :)
A stattidest üldiselt. Oled hästi agro, ma arvan, et ehk isegi liiga. 90% Cbettida on kindlasti palju, aggressiivsus 7+ on ka kindlasti liiga palju. Sellest ka nonsd tugev tõus ja väike sd. Samuti peegeldavad aggressiivsust väike fold to 3bet ja bb fold to steal. Ei oska öelda, kas need näitajad just halvad ja head, aga kui midagi soovitada, siis prooviks mängida vahepeal ka veidi vähem agrona. Kõrgemates limiitides hakatakse sellise stiiliga kindlasti kõvasti abusema ning seal see enam niiviisi sisse ei tooks.
yey.. täna siis oli hea päev... kõik käed pidasid.. paar NL10 lauda, paar NL20 lauda ja paar NL25 lauda.. ja kasum $125..
nüüd peksan siis bodogit ja LuckyAcet pooleks.. selliselt mahub mul rohkem laudu kuvarile.. LuckyAce lauad siis cascades ühes nurgas ja bodogi omad teises... kahe keskkonna peale mingi 7 lauda.. väga super on mängida... 4 lauda ajab tilti selle ootamisega..
distsipliini on vaja... krt.. shortstackerite 3betisid peab eriti silmas pidama.. isegi siis kui nad teevad pervosizega.. nt minu preflop 4BB raisele panevad 3BB'd otsa.. fold nupp tuleb siis üles leida.. ja kui nad ikka flopil kihutavad enamuse oma stackist cbetiks.. siis pole mõtet ka callida või neid reraiseda.. enamasti vaatab Top pair või overpair vastu.
ja krt NL10s flopi 3et.. no pekki nuts peab tohmanil käes olema, kui ta seda teeb... mitu korda selle otsa sattunud.. või ta kaitseb oma KK'd AA'd
muidu läheb normaalselt.. peale nädalavahetuse heaterit.. olen sellises kerges külgsuunas liikunud.. aga ei midagi hullu...
sattusin täna jälle natukene Photoshopi näppima.. siis mõni tunnike pusimist ja sain ühe teise foorumi tarbeks userbarid tehtud (kahjuks avastasin, et siin foorumis ei tohi pilte signasse panna:-/)
enivei, ise tulemusega rahul, täitsa kena pimp välimus tuli :D
Oh see jumala nuts. Rankat võiks moosida, et ta lubaks need panna. Just täpselt sellised. Saaks veel sinukäest tellida erinevatele tubadele. Vahva oleks!
Oh see jumala nuts. Rankat võiks moosida, et ta lubaks need panna. Just täpselt sellised. Saaks veel sinukäest tellida erinevatele tubadele. Vahva oleks!
+ 1 ma sooviks/ostaks sekundiga Absolute oma :) Väga brod!
Need on tõesti kenad, aga ma siiski loodan, et ta ei luba neid pilte signatuuri panna,
sest muidu läheks tõesti kirjuks, kui kõigil oleks oma pildid seal :D
Samas, teha mingi "Signatuuri Turna Starsis", ainult võitja võib kuuks ajaks toppida
igast pornot(granny, animal) jms signatuurks, et lihtsalt "teistest
erinev ja lahe olla".
Need on tõesti kenad, aga ma siiski loodan, et ta ei luba neid pilte signatuuri panna,
sest muidu läheks tõesti kirjuks, kui kõigil oleks oma pildid seal :D
Samas, teha mingi "Signatuuri Turna Starsis", ainult võitja võib kuuks ajaks toppida
igast pornot(granny, animal) jms signatuurks, et lihtsalt "teistest
erinev ja lahe olla".
muig.. no ma homme vast vaatan.. teen veel siis Absolute ja PokerStarsi userbari juurde... täna vaja veel grindida.. eile kukkusin jälle mingi -4BI... haige värk nohh.. kuidagi kohe ei lähe.. ja kaotus tuli NL10st kusjuures.. NL25s kaotasin ühe suure poti oma lolluse tõttu ja teine oli päris suur bad beat..seal jäin nulli.. tundub et see kuu siiski ei tule +$600 kokku.. kuigi vahepeal olen üle selle olnud..
Comment