Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]
Tehtud, ei aita. Ütleme nii, et arvuti mul ei lärma, aga vaikselt müriseb (mind häirib). Kas vesijahutus oleks 0 müraga ja kes sellise tööga hakkama saaks? Sitemad graf.kaartid jms. ei tule kõne allagi. Pigem plaanis lisada neljas monitor ka ja teine veel võimsam hankida. Üldsegi reostan vist rage teemat, tõstaks äkki riistvara teemasse?
Algselt postitas EestiAA
Vaata postitust






Comment