[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • siga
    FPP Pro
    • Dec 2010
    • 251

    #1696
    Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

    Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
    Tee korpus lahti lase tolmuimejaga ring peale. Mul on aitas ja tuttavatel on ka selles abi olnud.
    Tehtud, ei aita. Ütleme nii, et arvuti mul ei lärma, aga vaikselt müriseb (mind häirib). Kas vesijahutus oleks 0 müraga ja kes sellise tööga hakkama saaks? Sitemad graf.kaartid jms. ei tule kõne allagi. Pigem plaanis lisada neljas monitor ka ja teine veel võimsam hankida. Üldsegi reostan vist rage teemat, tõstaks äkki riistvara teemasse?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1697
      Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

      Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
      Tee korpus lahti lase tolmuimejaga ring peale. Mul on aitas ja tuttavatel on ka selles abi olnud.
      Siis peab ikka küll väga kõva tolmuimeja olema. Tolmurulled saad sealt küll nii kätte aga prose jahutuse jms. vahet tolmu küll kätte ei saa. Teiseks võid teha natuke lolli liigutusega või staatilise elektriga arvutikesele liiga. Suruõhk on see, millega puhud kõik läbi. Poes müüakse baloonidega.

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #1698
        Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Siis peab ikka küll väga kõva tolmuimeja olema. Tolmurulled saad sealt küll nii kätte aga prose jahutuse jms. vahet tolmu küll kätte ei saa. Teiseks võid teha natuke lolli liigutusega või staatilise elektriga arvutikesele liiga. Suruõhk on see, millega puhud kõik läbi. Poes müüakse baloonidega.
        x2
        tolmuimejaga ei soovitata jaurata.

        Comment

        • totaldonk
          Grinder
          • Dec 2009
          • 914

          #1699
          Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

          niipalju kui tean peaks tolmuimeja tekitama mingit staatilist elektrit, mis võib riistvara perse keerat arvutis! pead ei anna kui tõsi see on

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #1700
            Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

            Tolmuimejatel kaasas ju vastavad otsikud , (karvased ) millega saab vabalt puhastada. See staatilise jutt on ka ulme minuarust, oleneb kus pinnal teha , ise metall otsaga kõvakettaid puhastanud , midagi ei juhtu . Muidugi ei ole mõtet emaplaadi vastu seda toru suruda ,aga saab hakkama.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #1701
              Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
              Tolmuimejatel kaasas ju vastavad otsikud , (karvased ) millega saab vabalt puhastada. See staatilise jutt on ka ulme minuarust, oleneb kus pinnal teha , ise metall otsaga kõvakettaid puhastanud , midagi ei juhtu . Muidugi ei ole mõtet emaplaadi vastu seda toru suruda ,aga saab hakkama.
              Ignoreerige täielikult seda juttu ja ostke suruõhu balloon poest arvuti puhastamiseks.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1702
                Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                Tolmuimejatel kaasas ju vastavad otsikud , (karvased ) millega saab vabalt puhastada. See staatilise jutt on ka ulme minuarust, oleneb kus pinnal teha , ise metall otsaga kõvakettaid puhastanud , midagi ei juhtu . Muidugi ei ole mõtet emaplaadi vastu seda toru suruda ,aga saab hakkama.
                Just karvad ju tekitavadki staatilist elektrit. Tõmba vanaema kootud kampsun pimedas üle pea ja näed alles powerit...

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1703
                  Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                  Minu Nexuse korpusel on:
                  - sees on pehmed müramatid, mis summutavad müra
                  - kõikidele kõvaketastele ja muudele seadmete kinnitustele on kummijalad
                  - kõikide kaartide jms kinnitused on selliste tihkete plastmass lülititega mis ei hakka plärisema
                  - kolm-neli kohta kuhu panna eriti suured vendikad, suured vendikad peavad jahutamiseks tegema vähem rpmi, ehk mürisevad vähem
                  - powerplokk on mul 400W ja hästi vaikse vendikaga

                  jama on see, et nexuse põhjavent on küll suur, aga ikkagi veidi müriseb, selle asemele saaks muretseda vaiksemat sorti vendika, videokaarti kahjuks ma passiivjahutusega (ehk siis ilma vendikata ja ainult radikaga) ei saanud muretseda, sest kahe DVI väljundiga + HDMI väljundiga videokaartid olid kõik aktiivjahutusega, sealt saaks ka asja vaiksemaks, kuna mul on suht selline rahulik i3 prose, siis selle peale jäi stock vendikas, mis hetkel ei mürise eriti, aga kui hiljem tolmuseks läheb, siis peaks mõne suurema ja vaiksema vastu vahetama.

                  Mis tolmuimejasse puutub, siis confirmin selle mitte kasutamise soovitust. Ma olen ise saanud tolmuimejast staatilist elektrit pika sädeme näol ja lisaks lasin õe läpaka pekki tolmuimejaga, peale imemist lihtsalt enam ei võtnud mitte mingit pilti ette. Lisaks tasuks puhastamisel olla ettevaatlik vendikatega, sa ei tohi lasta sel suruõhuga mingeid ulmelisi pöördeid sisse võtta, sest see vendikas toimib tagurpidi elektrigeneraatorina ja pole kindel kas kõikidel arvutitel on selle vastu kaitsmed, aga enivei kui vendikale lased hullud tuurid sisse annab ta emaplaadile võibolla liiga palju elektrit tagasi ja kõrvetad süsteemi läbi.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1704
                    Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                    oehh.. peaks tagantjärgi juuni/juuli kokkuvõtted ära tegema.. aga august on täitsa meeldiv.. hetkeks on Carboni BR 200+ taala peale tõusnud ja lasen NL10-NL25 segamini, NL4'ja jätsin selja taha.. winrate kõigub 15-20bb/100 kandis.. oleks ainult aega naise vajaduste kõrvalt mängida ka.. hetkel aegajalt töö juures mingeid 500 käelisi sesse teen:-/

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #1705
                      Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                      saad 4 coolerit ja tagasi nl4 nühkima ?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1706
                        Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                        Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                        saad 4 coolerit ja tagasi nl4 nühkima ?
                        nomaitea, NL10 ja NL25 pole see variatsioon midagi nii suur, alline näeb harva, peamiselt võidad ikka väiksematest potidest... halvim sess on mingi -$30 kandis.. seega maitea mis neljast coolerist siin jutt käib.. eile oli mingi kehv päev kus alguses lendasin 55 taala peale plussi ja siis kaotasin järjest kaks suurt poti ja lendasin uuesti veidi alla nulli.. päev lõppes lõpuks ikkagi 25 taalase plussiga

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1707
                          Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                          hah.. pean vist oma sõnu sööma.. naksti jõudis EV joon järsku kasumijoonele järgi.. ehk siis naksti -$70 sess..

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1708
                            Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                            Olen siis võlgu päris mitme kuu tegemised, mõtlesin et ikkagi oleks viisakas tracki pidada, seega panen siis siia graafikud jms tagant järgi.

                            Juuni eesmärgid:
                            * puuduvad, kõik eesmärgid puuduvad, pohhui. <-- Success, oligi kõigest suht pohhui:-)

                            enivei, juuni oli vist see kuu kus FTP lukku läks, kuu alguses suutsin veidi veel NL100/200 mängida kus lendasin miinusesse ja kui FTP kinni lendas, siis edasi tegin Carbonis NL4'ja kuna seal oli $17 rolli..

                            graafik:


                            statistikat ka veidi:


                            Juuliks eesmärke ei seadnud.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1709
                              Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                              Juuli eesmärke ei seadnud, aegajalt veidi õhtuti tegin veidi pokkerit ka, üritasin Carbonis rolli üles mängida, vahepeal läksin ka libedale teele ja mängisin HU'd ja loomulikult lendasin butsorisse, kandsin siis veel vist mingi $30 sisse ja no ei saanud kuidagi käima oma mängu, natukene oli unlucky ka.

                              graaf:


                              stats:


                              Augustiks eesmärke ei seadnud, tahaks ainult veidi rohkem mängimiseks aega leida.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1710
                                Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                                Nonii, augustis juba sai veidi mängitud, 10k käsi on muidugi ulmeväike voluum, aga vaikselt suudan juba hakata ABC pokkerit meelde tuletama ja NL100/200'le omane spewimine hakkas vaikselt kaduma. Starsis oli ka 8$ rolli mille NL2s kasvatasin $12 peale ja siis hakkasin Badugit mängima, mis alguses tundus fun ja kerge mäng, sain rolli $40+ peale ja lõpuks tiltasin maha.. tough luck:-) aga savi, ei hakanud segama oma tavalist mindseti, Carbonis läks kõik ludinal, mängisin NL4 ja NL10 segamini, kui roll kasvas võtsin NL25 laudu ka juurde.. ja vaikselt toimib. Winrate on mehine ja ma tõesti ei saa nendest meestest aru, kes kuid ja kuid virelevad NL10s vms, seal ei ole vaja midagi leiutada standard ranka tabel ja valuebetimine ja jube palju on fishe, kes maksavad. 14/12/5 stiiliga mängisin.

                                graaf:


                                stats:


                                Septembri eesmärgid:
                                * leida see aeg ja mängida rohkem, käsi üle 10000 paluks.
                                * rolli kasvatada nii kaugele, et julgeks Oktoobris NL50 laudu juurde võtta.

                                Comment

                                Working...