[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1651
    Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    tehke viinapokkerit .. showd rohkem
    varience võib liiga suureks minna..

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1652
      Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

      lol.. võitsin mingi 60BB suuruse 4way poti bottom pairiga.. ülejäänutel oilid ainult drawd.. mul oli bottom pair + draw mis kokku ei tulnud

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1653
        Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

        hit'n run

        Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

        louick45 (BTN): $100.00
        Hero (SB): $112.85
        Gibbong85 (BB): $40.00
        LoveOmaha888 (UTG): $106.80
        kemchy (UTG+1): $134.50
        PizzacatLV (UTG+2): $101.50
        morgs1818 (MP1): $81.75
        pondus1 (MP2): $30.45
        ABPOPA (CO): $25.85

        Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with Q Q
        1 fold, kemchy raises to $3, 1 fold, morgs1818 calls $3, 2 folds, louick45 requests TIME, 1 fold, Hero raises to $14, 2 folds, morgs1818 calls $11

        Flop: ($32.00) T 9 J (2 players)
        Hero bets $20, morgs1818 raises to $67.75 all in, Hero calls $47.75

        Turn: ($167.50) 4 (2 players - 1 is all in)

        River: ($167.50) A (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $167.50
        Hero shows Q Q (a pair of Queens)
        morgs1818 shows 4 A (two pair, Aces and Fours)
        morgs1818 wins $164.50
        (Rake: $3.00)

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #1654
          Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

          Sigaigav käsi. :P
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1655
            Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

            tra küll nohh.. kõik 3bet potid lähevad täiega ***** täna.. sittagi ei hiti.. monoflopid.. jne.. ja siis kui ma otsustad cold callida kellegi 3beti KK või AA'ga on mingi sit flopis millele obv pihta saadakse..

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1656
              Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

              päris kusine swingine oli eile.. vahepeal ligi 4BI miinust.. lõpuks vedasin +$19 peale:-) suurema edu tõi üks donk kelle lõpuks 200BB deep olles kätte sain.. monoflopis sain seti ja paugutasin lõpuni välja, callis mind TPTK'ga.. aga kaardijooks oli muidu suht sitt.. mitu korda top2pairiga seti otsa.. hititi flushisid jms asju.. ühekorra regi vastu 3betitud potis KQKTx lauas shovesin JJ'ga riveri.. ja timebanki viimasel sekundil ikka callis oma AA'ga.. read oli mul õige, teadsin et tal AA, aga et ta ikkagi callis.. oli mulle üllatus..

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1657
                Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                Rage palun tee endale blog ja jätka päeviku pidamist seal, sorry ebamugavuste pärast :)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1658
                  Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                  Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                  Rage palun tee endale blog ja jätka päeviku pidamist seal, sorry ebamugavuste pärast :)
                  miks see päevikuvariant ei kõlba... mul läheb ju sedasi kogu ajalugu kaduma:-(

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #1659
                    Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    miks see päevikuvariant ei kõlba... mul läheb ju sedasi kogu ajalugu kaduma:-(
                    Vana päeviku sisu ju keegi ei kustuta, vaatame mis saama hakkab, kuidas blogid toimima hakkavad jne.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1660
                      Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      Vana päeviku sisu ju keegi ei kustuta, vaatame mis saama hakkab, kuidas blogid toimima hakkavad jne.
                      no kui te kogu mu vana postituste värgi uude blogisse suudate kolida, siis ma võin selle peale mõelda:-) muus osas olen konservatiiv ja nö topicuna päeviku pidamine on minu jaoks OK, ei näe vajadust muutuseks.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1661
                        Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                        Nagu TIGRANO ütles. Vastasel juhul lukustame päeviku ja tõenäoliselt on kõigil umbes kuuke aega omale uus blog teha. Pärast seda ei saa siin alafoorumis enam keegi sõna võtta.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1662
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                          test

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1663
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                            Oehh... kaks päeva pusimist, aga põmst siis osa siinse päeviku postidest ja aruteludest olen käsitsi kopeerinud ümber blogisse, osa huvitavaid aruteluseid ja analüüse jäi ka välja, kuna lihtsalt vahepeal oli kopp ees sellest copy/paste rallist. Päris kindlasti on blogisse jõudnud iga kuised kokkuvõtted, edaspidi siis hakkan postitusi sinna panema, julgelt kommenteerige käsi ja muid tegemisi.
                            Last edited by Rage; 15.12.10, 11:16.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1664
                              Re: Rage pokkeripäevik kolis blogisse

                              Detsembri eesmärgid:
                              * NL100 ja korra teha shot NL200'sse põhimõtte pärast <-- FAIL!.. NL100 2bb/100 winrate ja nohh graafik räägib enda eest.. NL200sse ei hakanud nina toppimagi obv hea seegi, et kainet mõistust jätkus
                              * FTPA videosid ikkagi iga nädal üks vaadata <-- FAIL! ESTPatricku videosid vaatasin ainult
                              * üks eesmärk veel, viimase kuuga ikkagi teha sellest aastast kasumlikum aasta kui eelmine. <-- nohh paarsada taala kasumit rohkem ja rakeback on ka suurem ehk siis ikkagi mingi kasu on, aga perse.. eelmine aasta mängisin NL10-NL50 ja see aasta mängisin NL50-NL100 ja voluum suht sama, tulemus suht sama, seega FAIL

                              Mis ma oskan öelda, tavaline donkamine nagu ta oli, rämedaid vigu tegin vahepeal kus omale taod käega otsaette, et Halloo Aafrika mida ma siin mõtlesin.. punane joon kukub kuristikku.. fcking kehv..

                              graafik:



                              Jaanuari eesmärgid:
                              * teha toorik video
                              * NL100
                              * hakata reaalselt ka õppima pokkerit, mitte lihtsalt tuimalt grindida.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1665
                                Re: Rage pokkeripäevik kolis blogisse

                                lootusetu case.. ei biidi NL4ja ka enam...

                                Comment

                                Working...