[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #1201
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Maitea kas see flopi cbet peabki nii väike sul olema? Selle oleks suurema pannud, muidu samamoodi mängiks, villain ei näita väga välja, et ta sust ees oleks.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #1202
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

      Ilmselt ta mõtles, et sa 3beti peale foldid, aga see villain on NL100s -0.2BB/100 üle 3 miljoni käe.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1203
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
        Maitea kas see flopi cbet peabki nii väike sul olema? Selle oleks suurema pannud, muidu samamoodi mängiks, villain ei näita väga välja, et ta sust ees oleks.
        minu jaoks imho hea kuiv flop.. mingeid tõmbeid pole, set calliks ükskõik mis suurusega beti.. floativa vastase puhul suht kah, ülepaari ma nii suureks kaardiks ei pea, ehk hoidsin poti veidi väiksemana, et turnis oleks odavam cbetida..

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1204
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

          niihh.. 500k kätt on siis koos nüüdseks.. seti % on 11,7% ehk neid peaks vast veel mõned rohkem tulema lähiajal:-)

          midagi väga imelist graafikutelt ja statidelt näha ei ole, uut durri ei ole sündinud.. samas ise olen tegelikult enamvähem rahul... kõike ise algusest peale õppinud, ranka tabeliga alustanud, foorumeid kamminud, videosid vaadanud ja ise kõvasti praktikat ja hagu andnud.. raamatutest.. maitea... ühe mõttetu raamatu lugesin läbi, mida kellelegi ei soovita.. siis mingi aeg veel ühe, mis oli norm raamat, aga nime ei mäleta ja lihstalt sain sealt mõtteid.. ja nüüd Eesti pokkeriraamatu lugesin ka läbi... muud kirjandust pole kasutanud..

          mängustiiliks on mul nagu enamikel mängijatel TAG, samas ma olen veidi aggrom.. aggF on ca 4.5-5.. stabiilsusega on probleeme ainult, ma ei suuda robotlikult ja distsiplineeritult koguaeg ühte mängu teha... võibolla on see samas positiivne... silmas pidades kõrgematel limiitidel toimuvad metagamet ja käiguvahetusi jms.. pole ma ehk siis nii ettearvatav ja kergesti loetav mängija.

          enivei... loodan see aasta ikkagi ka NL200sse jõuda ja seal kanda kinnitada... eks näis kuidas jõuab ja kas üldse saan hakkama..

          vähem möla ja rohkem pilte:

          alltime graafik taalades:


          sama asi big blindides:


          stakede kaupa kõik limiidid:


          kuude kaupa sessions vaade:


          thats all folks, kui mingeid erisoove on, andke teada, võibolla panen üles.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #1205
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

            keskmiselt 6 daala tunnis? mismoodi nii vähe?

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #1206
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

              Punane joon on nunnu. Ma arvan, et see on üks asi, mis sind keskmisest TAG-st eristab.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1207
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                vjeery nice

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1208
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                  Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                  keskmiselt 6 daala tunnis? mismoodi nii vähe?
                  ei tea.. võibolla asi selles, et pikalt madalates limiitides olnud ja NL25s läks mul ikka tõesti pikatl aega enne kui FTP's seda beatima hakkasin.. NL50 jõudsin napüilt enne aastavahetust.. ja NL100 olen nüüd ainult 2-3kuud mänginud ainult.. samas kui sessions vaadet vaatad.. siis viimaste kuude tunniteenistus on täitsa OK..

                  üldse tegelikult ei ole rahul sellega, et NL100s suht masendavalt esinen, selle limiidile kohast kuukasumit ei ole veel tulnud ja ei tule ka see kuu... loodetavasti peale suve muutuvad lauad paremaks ja saab hilistel külmadel vihmastel õhtutel korralikku grindi teha:-)
                  Last edited by Rage; 26.07.10, 09:45.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #1209
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                    graafikud on küll nutsid tõesti. keep it up good work ja küll NL100 ka alistub.
                    edu sulle!

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1210
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                      Imo kas sa nende %dega natukene puusse ei l2he? minu meelest olgu või 8% laud ja kui mul fish on paremal normal siis ma m2ngin seda lauda 100%

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1211
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        Imo kas sa nende %dega natukene puusse ei l2he? minu meelest olgu või 8% laud ja kui mul fish on paremal normal siis ma m2ngin seda lauda 100%
                        nohh põmst küll jah.. samas uus FTP laudade otsimise süsteem.. ta raisk ei näita enne lauda istumist, kus kelle suhtes ma mis positsioonis istun... ja starsis ei tule statid enne lauda kui paar kätt mängitud on..

                        ahjaa.. lisaks siis puhtale mängukasumile on ca $3,5k eest rakebacki ja boonuseid ka lisaks..

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #1212
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                          non sd joon on väga solid O.o

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #1213
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            nohh põmst küll jah.. samas uus FTP laudade otsimise süsteem.. ta raisk ei näita enne lauda istumist, kus kelle suhtes ma mis positsioonis istun... ja starsis ei tule statid enne lauda kui paar kätt mängitud on..

                            ahjaa.. lisaks siis puhtale mängukasumile on ca $3,5k eest rakebacki ja boonuseid ka lisaks..
                            Mu arust on ka asukoht fishi suhtes tähtsam kui see %. Statid on ebaolulised, parem istu mingi imeliku summaga halfstacki kõrvale. 90% ajast fish.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1214
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                              puuhh.. väga halb call fishi vastu.. aga obv ilus käsi millega flopi ja turni callida... ja riverisse hitida...

                              Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 9 players
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              Nuclearchip (BTN): $176.40
                              Player13XXX (SB): $200.50
                              Hero (BB): $320.95
                              Elbeto87 (UTG): $227.30
                              dyskim21 (UTG+1): $286.00
                              tonchik (UTG+2): $100.60
                              PuglieseA (MP1): $583.55
                              Kingcovey (MP2): $277.35
                              Jompatan (CO): $363.10

                              Pre Flop: ($3.30) Hero is BB with Q 7
                              1 fold, dyskim21 calls $1, 2 folds, Kingcovey calls $1, 2 folds, Player13XXX calls $0.50, Hero checks

                              Flop: ($5.80) 9 8 6 (4 players)
                              Player13XXX checks, Hero bets $4, dyskim21 calls $4, Kingcovey folds, Player13XXX calls $4

                              Turn: ($17.80) 3 (3 players)
                              Player13XXX checks, Hero bets $13, dyskim21 calls $13, Player13XXX folds

                              River: ($43.80) T (2 players)
                              Hero bets $29, dyskim21 raises to $100, Hero calls $71

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #1215
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                                no kui ta flopi callib, siis miks ta peaks turnis foldima, kui ta käsi läks tunduvalt paremaks.
                                eks ta valus ole küll

                                Comment

                                Working...