Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]
mõtlesin mis mia mõtlesin.. aga jõudsin järeldusele.. et starsis edasi mängimine on -EV kuna rakebacki ei saa ja pole seal midagi nii suur ja hea laudade valik kui loota võiks, minu kaua oodatud insta cash boonuseid ka ei ole ega tule.. seega kogun seal veel ca 2000 FPP'd, tellin kuvari omale ära ja cashout.. tõenäoliselt vaatan raketherake saidilt mis toredatesse kohtadesse nad veel rakebacki ja boonuseid pakuvad ja võibolla proovin mõnda teist kohta... aga samas pole ka välistatud, et kannan kõik rahad FTP'sse ja jätkan ainult sal rakeback pro'na.. uus waitinglisti süsteem on ok.. laksust 12 lauda ette... siis natukene mängimist.. viskan kehvemad lauad minema... ja jätkan mingi 8-9 lauaga.. peaks piisama küll.. kusjuures starsi lauad on ikka rämedamalt uimasemad kui FTP lauad..
btw.. soovitage mulle siis saitidsid, kus oleks NL100 FRi laudasid vähemalt 6-10 võimalik lahti võtta
mõtlesin mis mia mõtlesin.. aga jõudsin järeldusele.. et starsis edasi mängimine on -EV kuna rakebacki ei saa ja pole seal midagi nii suur ja hea laudade valik kui loota võiks, minu kaua oodatud insta cash boonuseid ka ei ole ega tule.. seega kogun seal veel ca 2000 FPP'd, tellin kuvari omale ära ja cashout.. tõenäoliselt vaatan raketherake saidilt mis toredatesse kohtadesse nad veel rakebacki ja boonuseid pakuvad ja võibolla proovin mõnda teist kohta... aga samas pole ka välistatud, et kannan kõik rahad FTP'sse ja jätkan ainult sal rakeback pro'na.. uus waitinglisti süsteem on ok.. laksust 12 lauda ette... siis natukene mängimist.. viskan kehvemad lauad minema... ja jätkan mingi 8-9 lauaga.. peaks piisama küll.. kusjuures starsi lauad on ikka rämedamalt uimasemad kui FTP lauad..
btw.. soovitage mulle siis saitidsid, kus oleks NL100 FRi laudasid vähemalt 6-10 võimalik lahti võtta
A 
T 
Comment