Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]
Maitea kas see flopi cbet peabki nii väike sul olema? Selle oleks suurema pannud, muidu samamoodi mängiks, villain ei näita väga välja, et ta sust ees oleks.
Maitea kas see flopi cbet peabki nii väike sul olema? Selle oleks suurema pannud, muidu samamoodi mängiks, villain ei näita väga välja, et ta sust ees oleks.





7 
8
6
Comment