[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #451
    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    oehh.. täna siis vist üle pika aja jälle laudades.. terve nädala molutanud või Tõenäosust ja matemaatilist statitsikat õppinud.. täna oli kontrolltöö.. tunne on, et preflop allini käsi peab..:-D

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #452
      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

      mis, sa ikka veel ülikoolis?

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #453
        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

        Algselt postitas LuuK
        mis, sa ikka veel ülikoolis?
        sellest aastast jälle tagasi jah.. jätkan pooleli jäänud õpinguid:-D

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #454
          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

          türa nohh.. tüüp kes kolmekesi lauas olles kordagi PFis ei tõstnud.. siis tõstis.. turnis raudselt panin ta ülepaari peale.. mõtlesin et maksab kinni.. vittu no selline leht keäs.. perseauk..

          Bodog $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 320084
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          Hero (BB): $74.75
          BTN: $55.90
          SB: $66.45

          Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 4 4
          BTN raises to $2.00, 1 fold, Hero calls $1.50

          Flop: ($4.25) 3 6 2 (2 players)
          Hero checks, BTN bets $3.00, Hero raises to $9.00, BTN calls $6

          Turn: ($22.25) 4 (2 players)
          Hero bets $63.75 all in, BTN calls $44.90 all in

          River: ($112.05) 8 (2 players - 2 are all in)

          Final Pot: $112.05
          Hero shows 4 4
          BTN shows 5 J
          BTN wins $111.55
          (Rake: $0.50)

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #455
            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

            **** see HU on ikka müstika:-/ -4BI aitab sellest sitast.. kui laudu ei ole, siis ei lähe uut lauda üritama teha.. instatilt ja -EV kahesajaga

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #456
              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

              niihh.. tänasest mudaaugust ronisin välja.. täiesti ulme kus lauad olid fishised.. ja tüübid hittisid kahesajaga.. räigesse miinusesse lendasin.. lõpuks kaevasin sellest välja +100 bodogis ja -36 FTP's..

              kuu on veel kahjumis.. aga see kahjum on puhas enda idiootsus.. -108 NL100st, -200 NL50 HU'st... ehk siis puhas FRi abc edaspidi paluks.. hea on kui saab kuu üldse mingi kasumi..

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #457
                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                oehh.. putsis päev.. bodogis oli enamvähem.. kuni fishi vastu turnis nupud.. tal TPTK + flushdraw mul set.. obv sai oma flushile pihta.. siis nõks hiljem üks tüüp kes koguaeg mu CO beti 3betis BTNi pealt.. AK'ga siis panin 4bet nupud.. obv AA vastas.. siis set vs mu TPTK ja üks tildine bluff.. ja -3BI ehk -$170.. FTPs ma lihtsalt bluffin oma raha minema.. -2BI ehk -$55

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #458
                  Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                  no comment

                  Comment

                  • AshrakWhite
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 666

                    #459
                    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                    i sence flush over flush ja set over set.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #460
                      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                      vahepeal siis väike kokkuvõte.. kuu on ikka v**tus.. ehk miinuses.. huvitaval kombel olen hakanud Bodogis ehk NL50s kaotama:-( ei taha kuidagi miskised VPIP30+ mehi uskuda ja maksan käsi kinni.. jaeks ikak tõmmatakse riverisse ka ridu ja flushe magusalt.. eks ma näen veel vaeva.. kuu eesmärk on nulli tulla..



                      Starsis ka siis nüüd rahad Baltic Festide satikate epale ära raisatud.. see kuu siis -$150, täna siis panin oma viimase raha st $63 mängu.. väga raske mäng oli.. pidevalt kobasin 10-15BB vahel.. kui mingi 13 alles.. siis olin vahepeal väga heas seisus.. aga siis kui 10 alles ja 5 inimest lauas.. siis mul see stealimine ja restealimine ei taht välja tulla ja stack vähenes.. kuni siis viimane käsi stacki liidri vastu:

                      Poker Stars $30+$3 No Limit Hold'em Tournament - t2500/t5000 Blinds + t500 - 5 players - View hand 329152
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      Hero (SB): t82016 M = 8.20
                      BB: t90880 M = 9.09
                      UTG: t78154 M = 7.82
                      CO: t31450 M = 3.15
                      BTN: t105778 M = 10.58

                      Pre Flop: (t10000) Hero is SB with A Q
                      2 folds, BTN raises to t20000, Hero raises to t50000, 1 fold, BTN raises to t90000, Hero calls t31516 all in

                      Flop: (t170532) 2 4 T (2 players - 1 is all in)

                      Turn: (t170532) 3 (2 players - 1 is all in)

                      River: (t170532) 2 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: t170532
                      Hero shows A Q (a pair of Deuces)
                      BTN shows J J (two pair, Jacks and Deuces)
                      BTN wins t170532

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #461
                        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                        kohe shove oleks vast parem olnud

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #462
                          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                          Algselt postitas LuuK
                          kohe shove oleks vast parem olnud
                          jep.. nõus... oleks fold equity't rohkem olnud..

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #463
                            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                            oijahh.. sessi algus.. 47 kätt mängitud ja juba on kaks korda ässaset ära crackitud.. ühel korral oli mingi shortstacker kes turnis rea sai.. teisel korral tuli neli mastikaarti lauda ja suutsin foldida..

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #464
                              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                              krdi jackson ja rigged.. mul oli sess mingi $112 plussis.. ja siis nendega hakkasin foorumis jahuma.. lendasin $55 peale.. set vs flush:-/

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #465
                                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                                Algselt postitas Rage
                                krdi jackson ja rigged.. mul oli sess mingi $112 plussis.. ja siis nendega hakkasin foorumis jahuma.. lendasin $55 peale.. set vs flush:-/
                                munnid eks

                                Comment

                                Working...