Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog
oehh.. täna siis vist üle pika aja jälle laudades.. terve nädala molutanud või Tõenäosust ja matemaatilist statitsikat õppinud.. täna oli kontrolltöö.. tunne on, et preflop allini käsi peab..:-D
oehh.. täna siis vist üle pika aja jälle laudades.. terve nädala molutanud või Tõenäosust ja matemaatilist statitsikat õppinud.. täna oli kontrolltöö.. tunne on, et preflop allini käsi peab..:-D
4 
6
J

Comment