[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #1141
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Nii, et hakka aga paare 3beti saades callima, vb see oligi selle 99pocketiga tüübi loll seletus, miks callida :D
    Võitmatu Dostojevski süsteem, ükskord ma hitin nii kui nii. Ega muidu härrad rulli ei biidiks. :D :D

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1142
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

      graafik jälle nagu EKG, aga vähemalt hetkel 3BI plussis... vaatasin et 500k käsi hakkab täis saama.. peaks vist mingi kokkuvõtte tegema kui see täis saab...

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #1143
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

        Oled lätlasi kõvasti kiusanud?

        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1144
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

          hahahahahahaha

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #1145
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Oled lätlasi kõvasti kiusanud?

            ma ei viitsi üldjuhul poste koguda, aga see on küll IRW.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1146
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

              ma ise ka seda meest märganud.. krt maitea.. ei usu et minu vastu on.. samas mine sa hullu tea..

              täna käisin jalgpalliareenil cashi mängimas.. ja läks nagu tavaliselt.. kui alguses kaart ei jookse ja veidi kaotan.. siis edasi olen lihtsalt spewy monkey ja lahmin raha maha.. vist läks 5-6 BI'ni.. standard..

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1147
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                iz nice

                Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 794674
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                PitoNca (SB): $49.00
                Mary Hatch (BB): $100.00
                Hero (UTG): $114.30
                AHefe (UTG+1): $100.00
                OoLethaLoO (MP1): $114.95
                SaalJum (MP2): $17.80
                watchski9 (CO): $88.05
                BOONSWA (BTN): $105.90

                watchski9 posts a big blind ($1)

                Pre Flop: ($2.50) Hero is UTG with T T
                Hero raises to $4, 3 folds, watchski9 calls $3, BOONSWA raises to $9, 2 folds, Hero calls $5, watchski9 calls $5

                Flop: ($28.50) T 8 J (3 players)
                Hero checks, watchski9 bets $29, BOONSWA raises to $96.90 all in, Hero raises to $105.30 all in, watchski9 calls $50.05 all in

                Turn: ($301.35) 6 (3 players - 3 are all in)

                River: ($301.35) T (3 players - 3 are all in)

                Final Pot: $301.35
                Hero shows T T (four of a kind, Tens)
                watchski9 shows J A (two pair, Jacks and Tens)
                BOONSWA shows K K (two pair, Kings and Tens)
                Hero wins $35.70
                Hero wins $262.65
                (Rake: $3.00)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1148
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                  vastane regular 14/11/2.4 fold to cbet 53%.. on siin üldse midagi võita? kas keegi kihutaks flopis või turnis otsa? maitea.. ma tunnen juba, et mu seti parakad juba rikub mu mängu..

                  Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 794738
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  tti_ms (MP2): $49.20
                  alvaro_20 (CO): $126.60
                  SYH211 (BTN): $100.20
                  NomaNesca (SB): $132.60
                  shyman1987 (BB): $100.00
                  Hero (UTG): $120.50
                  GoodFight.gf (UTG+1): $103.00
                  MGabay (MP1): $100.00

                  Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with A A
                  Hero raises to $3, 4 folds, SYH211 calls $3, 2 folds

                  Flop: ($7.50) 6 5 T (2 players)
                  Hero bets $5, SYH211 calls $5

                  Turn: ($17.50) 2 (2 players)
                  Hero checks, SYH211 bets $13, Hero calls $13

                  River: ($43.50) 4 (2 players)
                  Hero checks, SYH211 bets $36, Hero folds

                  Final Pot: $43.50
                  SYH211 wins $41.40
                  (Rake: $2.10)

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #1149
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                    kui küsida tohib siis miks sa turnis checkisid? 2 pole ju scary card või arvasid tal 55/66 olevat?

                    imo keerasid sa oma käe blufiks

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1150
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                      võimalik jah.. oleks pidanud turnis tõstma ja reraisele foldima või shipima? kuidas riverit mängiks kui turnis saan calli? kui suur peaks turni bet olema?

                      kuidas üldse selliseid boarde flope QQ+ kaartidega mängida? mul krdi koguaeg parakad, et set vastas..

                      kuidas üldse tuvastada vastased, kes selliseid boarde floativad suht suvalise pasaga ja bluffivad flopis/turnis mind maha?

                      Comment

                      • g00000se
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1047

                        #1151
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                        Oleks turnil 2nd barreli veel tulistanud ma arvan. Kuna fold to cbet on ainult 53 siis ilmselgelt ta ei calli ainult setidega. Turni raisile oleksin foldinud. Või kui turni callib, siis riveril veel bet/fold äkki?

                        Comment

                        • nalg
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 489

                          #1152
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                          tahaks juba high stakes mängijate arvamusi kuulda, aga mina oleks samad betsized pannud kui vastane. kui turnis oleks 3beti selga saanud siis fold

                          kas vastase ranges võib olla JJ? kui jh kas selline mänguviis temapoolt oleks seljuhul välistatud või loomulik?

                          Comment

                          • Aadu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 326

                            #1153
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                            Insta call
                            Last edited by Aadu; 08.07.10, 22:48.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1154
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                              kolisin käe strateegia foorumiossa, ehk kõvemad mehed kommenteerivad ja räägivad kuidas üldse selliseid käsi mängida.

                              http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=4422

                              Comment

                              • Ahangama
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 615

                                #1155
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                                Ikka bet turn, bet river. imo AF 2.4 sind käest välja bluffima ei hakka ja raisele turnis/riveris foldiks ära. Riveri beti paneks kuskil 30$+

                                Comment

                                Working...