Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]
ahh minge *****.. edaspidi postitan siia ainult kasumigraafikuid ja läbupilte.. ilmselgelt käed ei paku kellelegi huvi..
ahh minge *****.. edaspidi postitan siia ainult kasumigraafikuid ja läbupilte.. ilmselgelt käed ei paku kellelegi huvi..
Comment