[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #361
    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    Algselt postitas BuildUp
    Nagu aru saan on see FTP mingi punktigraafik?!

    Ülihea oleks kui oleks mingi HEMi lisa, mis oleks samamoodi kalendrina ning näitaks päeva profitit/lossi.
    aga keegi ei keela sul HEMi foorumis seda paluda.. ma arvan et see on suht mõistlik soov..

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #362
      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

      Algselt postitas BuildUp
      Nagu aru saan on see FTP mingi punktigraafik?!

      Ülihea oleks kui oleks mingi HEMi lisa, mis oleks samamoodi kalendrina ning näitaks päeva profitit/lossi.
      HEM-s sai mu arust session tabi all valida group by days. Aga sellel pole muidugi kalendri layouti. :)
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #363
        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

        Algselt postitas BuildUp
        Nagu aru saan on see FTP mingi punktigraafik?!

        Ülihea oleks kui oleks mingi HEMi lisa, mis oleks samamoodi kalendrina ning näitaks päeva profitit/lossi.
        +1

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #364
          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

          tavaline cooler.. või tegin ma midagi valesti?

          villain 45/4/3.0

          Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 251475
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          UTG+1: $31.91
          UTG+2: $26.08
          MP1: $24.93
          MP2: $51.22
          CO: $28.47
          BTN: $54.47
          SB: $14.15
          Hero (BB): $71.91
          UTG: $46.36

          Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with K K
          UTG raises to $0.75, 5 folds, BTN calls $0.75, SB calls $0.65, Hero raises to $5, UTG calls $4.25, BTN calls $4.25, 1 fold

          Flop: ($15.75) 7 8 6 (3 players)
          Hero bets $20, UTG folds, BTN raises to $49.47 all in, Hero calls $29.47

          Turn: ($114.69) A (2 players - 1 is all in)

          River: ($114.69) Q (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: $114.69
          BTN shows 6 6 (three of a kind, Sixes)
          Hero shows K K (a pair of Kings)
          BTN wins $111.69
          (Rake: $3.00)

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #365
            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

            Miks cbetid üle poti. Nii tehes enam foldi ei leia, aga kui cbet ~10-11, siis saab veel shovele foldida.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #366
              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

              Algselt postitas -andres-
              Miks cbetid üle poti. Nii tehes enam foldi ei leia, aga kui cbet ~10-11, siis saab veel shovele foldida.
              drawd olid maas.. ei taht mingeid oddse anda..

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #367
                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                Algselt postitas Rage
                drawd olid maas.. ei taht mingeid oddse anda..
                pointless ...

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #368
                  Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                  Panustad niipalju, et nende callimis oddsid ei oleks neile kasulikud. Overbetiga panid ennast praegu olukorda kus sa enam foldida ei saa :/.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #369
                    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                    Algselt postitas leits
                    pointless ...
                    jep.. ülemängitud oma KK.. ja üldse... ma ei oska enam pokkerit mängida:-/ tra ise ka vaatan oma mängu msi liigutusi teen.. sick fck..

                    obv üle mängitud.. see kuu miski 44k käsi mänginud.. järgmine kuu teen miski nädalase pausi.. modin veidi ranka tabelit enda jaoks.. ja mängin täpselt selle järgi..

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #370
                      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                      aga oletame, et ma oleks teinud $11 cbeti ja saanud lihtsalt calli.. ja turn oleks blank.. nt punane 2.. mis siis edasi? turni cbet või lausa nupud?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #371
                        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                        njahh.. standard.. -3BI.. ikkagi siis.. mis turnis teeksite kui saaks calli?

                        Comment

                        • kivisaba
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2514

                          #372
                          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                          blank turn oleks chk raise i guess

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #373
                            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                            kas keegi oleks tegelikult ka riveril järgi callinud?

                            Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 253074
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            MP2: $38.25
                            CO: $45.79
                            BTN: $25.56
                            SB: $30.81
                            BB: $34.51
                            Hero (UTG): $50.70
                            UTG+1: $25.77
                            UTG+2: $20.89
                            MP1: $17.88

                            Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with 7 7
                            Hero raises to $1, 5 folds, BTN calls $1, SB calls $0.90, 1 fold

                            Flop: ($3.25) 2 5 7 (3 players)
                            SB checks, Hero bets $2.25, BTN folds, SB calls $2.25

                            Turn: ($7.75) 4 (2 players)
                            SB checks, Hero bets $5, SB calls $5

                            River: ($17.75) T (2 players)
                            SB bets $15, Hero raises to $30, SB calls $7.56 all in

                            Final Pot: $62.87
                            SB shows T T (three of a kind, Tens)
                            Hero shows 7 7 (three of a kind, Sevens)
                            SB wins $59.87
                            (Rake: $3.00)

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #374
                              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                              Algselt postitas Rage
                              kas keegi oleks tegelikult ka riveril järgi callinud?
                              Mina mitte.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #375
                                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                                12 lauaga on ka veidi igav.. siis tegin igavusest ühe screenshoti iseendast "tööhoos"

                                Comment

                                Working...