[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #811
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    3bet või call.. vastase kohta state pole...

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    CO: $105.05
    BTN: $103.45
    SB: $342.70
    BB: $84.50
    UTG: $150.25
    Hero (UTG+1): $100.00
    UTG+2: $102.50
    MP1: $100.40
    MP2: $118.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with Q A
    1 fold, Hero raises to $3, 6 folds, BB calls $2

    Flop: ($6.50) 4 Q Q (2 players)
    BB checks, Hero bets $4, BB raises to $15, Hero ???

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #812
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

      call , hoiame blufid/ muu jama sees, non club turn raise and shipt the moneyz
      kui oli 44, mis tundub olevat, siis happens

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #813
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

        niihh.. selleks korraks on siis minu NL100 shot lõppenud.. võibolla sattusin downswingile ehk halvale jooksule.. obv tegin ka halbu käsi.. aga selline räige amokki jooks mu BRi pihta.. maitea.. mängisin samamoodi nagu NL50t, scared money tunnet ei olnud.. kui alguses kaotasin.. võtsin tightimaks.. aga edu ikka ei toonud..

        kahte viimast BI'd nägi vennike ka pealt kes mind railis laudades.. mõlemad handid samas lauas VPIP50+ tüüpide vastu.. flopis mõlemal korral nupud.. ühel korral oli minu AA vs set.. teisel korral minu AQ vs K9s ja turn/river tahtsid tulla 9'd

        enivei.. statidest mina ei näe leake.. võite kommenteerida..



        graafik on suht ühene.. mingit lootust küll sealt ei paista..



        ja kuu kasumiga tegi ta nii... rekordkuu oli muidu..


        c'ya on NL50... kui kaotuse tagasi olen teinud.. eks sisi võtan uue shoti.. ja pigem vast kuu alguses.. NL100s oli igatahes laudasid vähem kui NL50's..

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #814
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

          need kaks kätt mida ma nägin olid jah sickod. seal AA v 44 ülisuure reraise peale oleks mõni nitim ehk siit suutnud maha panna. mina kindalsti mitte, sest vaadates mingit 5 eelnevat kätt sai selgeks, et vastas on ajukelmepõletiku käes vaevlev tegelane.

          pole hullu, saad nädalaga (ok sitemal juhul läheb 2) NL50s tagasi selle raha ja lähed uuele ringile

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #815
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

            statid muidu head nitised, aga steal võiks kindlalt suurem olla, mingi 30+ raudselt. VB ka bb fold to steal peaks suurem olema, aga see oleneb väga vastastest. Mul vist fold to flop cbet ka mingi 50 kanti, sul 63, aga käsi vähe ka, et mingeid suuremaid järeldusi teha.

            Üldiselt tundub, et lihtsalt sitt run.

            Comment

            • Supsti
              Grinder
              • Dec 2008
              • 863

              #816
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

              Algselt postitas Fortune Vaata postitust
              statid muidu head nitised, aga steal võiks kindlalt suurem olla, mingi 30+ raudselt. VB ka bb fold to steal peaks suurem olema, aga see oleneb väga vastastest. Mul vist fold to flop cbet ka mingi 50 kanti, sul 63, aga käsi vähe ka, et mingeid suuremaid järeldusi teha.

              Üldiselt tundub, et lihtsalt sitt run.
              Pigem tundub, et hiiter sai läbi.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #817
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                See AA käsi oli 3bet pot või mitte?
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #818
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  See AA käsi oli 3bet pot või mitte?
                  fishid limpisid.. tõstsin 7BB peale.. JT4 kaks ristit flop.. üks fish tõstis suurelt, teine allin ma call.. esimene ka callis... esimesel oli J9 teisel oli 44.. never-ever oleks seal foldinud.. tüübid panid pikalt igasugu hullu.. järgmine käsi.. esimene ostis ennast tagasi.. ma UTG peal AQs.. standardraise, fish minreraises mind.. laud Axx kaks ärtut.. fish pani potsize.. ma nupud.. tal K9.. turn ja river 9'd fishil oli fd ka tegelikult..
                  Last edited by Rage; 22.03.10, 11:20.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #819
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                    jep.. doomswitch on kallal.. 200 handi jooksul juba kaks korda seti otsa.. lauad kinni ja las ta jääda..

                    fuck this shit
                    Last edited by Rage; 22.03.10, 20:17.

                    Comment

                    • zyxxx
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 453

                      #820
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                      Rage, kui palju sina One Pair kätega kaotad / võidad?

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #821
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                        Kas PT ei pane seda ka kaotuse alla kui foldid pre-flop 24o ja flopis on AK2?
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #822
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                          jah, siin see kala ongi. HEM loeb teistmoodi kui PT

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #823
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                            [YOUTUBE]lB_QGKW_bbI[/YOUTUBE]

                            rootsi trip oli kõva.. ibiza klubi hitlood kummitavad peas.. ehk pühapäevaks suudan ennast välja puhata, et saaks ka jälle NL50s grindimist jätkata...

                            Comment

                            • timukasr
                              Vana Tegija
                              • Nov 2008
                              • 1099

                              #824
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                              Käisid Valtsiga? Nägin mingit pokerstarsi pusas tüüpi laevas.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #825
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                                Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                                Käisid Valtsiga? Nägin mingit pokerstarsi pusas tüüpi laevas.
                                Valtsi ei tunne.. ma "käisin logistikaseminaril"... aga starsi pusaga suht suurt kasvu tüüpi nägin küll..

                                Comment

                                Working...