Olen seda kaua juba edasi lükkanud, aga nüüd on küll viimane aeg väheke põhjalikum enesetutvustus teha. Täna täitus 200 000 märgistatud kätt ja selle puhul avan ka päeviku.
Enamasti mängin saitidel xxxxxxxxxxxx nime all. Nimi tuli sellest, et ma pole välismaa saitidele oma raha kunagi sisse kandnud ja kõik on alguse saanud PokerStraregy tasuta 50 dollarist.
Minust:
Olen 22 aastane 3. kursuse informaatikatudeng Tartu Ülikoolis. Pokkeriga olen hobikorras tegelenud juba peaaegu 5 aastat. Live mängudes olen suutnud kasumit näidata praktiliselt pokkeriga tutvumise algusest, aga netis olin veel selle aasta alguseni fihs mis fish. Ei suutnud ümber kohaneda ja strateegia oli vigane ning paljudes aspektides puudulik. Turnasid olen mänginud pigem kogu aeg puhtalt meelelahutuslikul eesmärgil. Parimateks tulemusteks on tagasihoidlikud võit ühel Triobeti 10+1 sisseostuga turnal (paarsada osalejat, võidusumma oli umbes 1000 dollarit, mitu aastat tagasi) ja 25. koht MiniFTOPS 50+5 Omaha evendil (mitu tuhat osalejat, võidusummaks 550 dollarit, 2009 sügis).
Läbimurre:
Olen proovinud väga palju erinevaid pokkerivorme netis kuid läbimurre oli jäänud tegemata. Pärast sellel omaha üritusel cashimist donkasin taaskord paar kuud niisama seal kus juhtus ja kuidas juhtus ning detsembri lõpus oli 700 dollarilisest bankrollist alles heal juhul 200. Siis otsustasingi, et nüüd on kõik, nii enam edasi ei saa: kas õpin mängima nüüd ja kohe või quitin netipokkeri. Võtsin ette ranka tabeli, lugesin usinalt strateegiat ja alustasin FTP NL10 FR toksimist. Esimene kuu oli täiesti tühja panek. Veebruari keskel ostsin endale HEMi, ning sealt alates muutus kõik. See on seni minu elu parim investeering. Märts, aprill NL25. Mai, juuni NL50. Ja sellest kuust alates olen vaikselt NL100 üritanud hiilida.

TÄNUD:
Tahaksin tänada 3 inimest, ilma kelleta ma poleks täna siin, kus ma omadega olen.
1. ranka - pole au olnud sinuga küll veel live's tutvust teha, aga laudades oleme juba kohtnud. Suured tänud basic strateegiate ja oma tabeli eest, see oli hädavajalik mulle alustamiseks.
2. ESTPatrick - ka sinuga pole mul olnud au veel kohtuda, aga tahasin sind tänada Opelist Porcheni seeria videode eest. Õppisin sealt uskumatult palju ja sain palju uusi ideid kuidas lahtisemalt mängida. Kõik videod on tänaseks korda 5 vähemalt läbi studeeritud.
3. Raigo Aasmaa aka hotcocacola - kõige suuremad tänud sulle. Sinult sain üldse motivatsiooni paremini mängima õppida. Kõigil, kellel pole olnud võimalust Raigoga kohtuda, siis teadke, et tegemist on äärmiselt humoorika, laheda ja lahke inimesega ja väga hea sõbraga.
Tulevik:
Suvel on plaanis hoolsasti grindida ja bankrolli kasvatada. Vähemalt sügisest tahaks aeg-ajalt ka cashoute tegema hakata. Ma pole kindel, kui aktiivselt ma siia päevikusse postitama hakkan, aga noh, eks aeg näita.
Enamasti mängin saitidel xxxxxxxxxxxx nime all. Nimi tuli sellest, et ma pole välismaa saitidele oma raha kunagi sisse kandnud ja kõik on alguse saanud PokerStraregy tasuta 50 dollarist.
Minust:
Olen 22 aastane 3. kursuse informaatikatudeng Tartu Ülikoolis. Pokkeriga olen hobikorras tegelenud juba peaaegu 5 aastat. Live mängudes olen suutnud kasumit näidata praktiliselt pokkeriga tutvumise algusest, aga netis olin veel selle aasta alguseni fihs mis fish. Ei suutnud ümber kohaneda ja strateegia oli vigane ning paljudes aspektides puudulik. Turnasid olen mänginud pigem kogu aeg puhtalt meelelahutuslikul eesmärgil. Parimateks tulemusteks on tagasihoidlikud võit ühel Triobeti 10+1 sisseostuga turnal (paarsada osalejat, võidusumma oli umbes 1000 dollarit, mitu aastat tagasi) ja 25. koht MiniFTOPS 50+5 Omaha evendil (mitu tuhat osalejat, võidusummaks 550 dollarit, 2009 sügis).
Läbimurre:
Olen proovinud väga palju erinevaid pokkerivorme netis kuid läbimurre oli jäänud tegemata. Pärast sellel omaha üritusel cashimist donkasin taaskord paar kuud niisama seal kus juhtus ja kuidas juhtus ning detsembri lõpus oli 700 dollarilisest bankrollist alles heal juhul 200. Siis otsustasingi, et nüüd on kõik, nii enam edasi ei saa: kas õpin mängima nüüd ja kohe või quitin netipokkeri. Võtsin ette ranka tabeli, lugesin usinalt strateegiat ja alustasin FTP NL10 FR toksimist. Esimene kuu oli täiesti tühja panek. Veebruari keskel ostsin endale HEMi, ning sealt alates muutus kõik. See on seni minu elu parim investeering. Märts, aprill NL25. Mai, juuni NL50. Ja sellest kuust alates olen vaikselt NL100 üritanud hiilida.

TÄNUD:
Tahaksin tänada 3 inimest, ilma kelleta ma poleks täna siin, kus ma omadega olen.
1. ranka - pole au olnud sinuga küll veel live's tutvust teha, aga laudades oleme juba kohtnud. Suured tänud basic strateegiate ja oma tabeli eest, see oli hädavajalik mulle alustamiseks.
2. ESTPatrick - ka sinuga pole mul olnud au veel kohtuda, aga tahasin sind tänada Opelist Porcheni seeria videode eest. Õppisin sealt uskumatult palju ja sain palju uusi ideid kuidas lahtisemalt mängida. Kõik videod on tänaseks korda 5 vähemalt läbi studeeritud.
3. Raigo Aasmaa aka hotcocacola - kõige suuremad tänud sulle. Sinult sain üldse motivatsiooni paremini mängima õppida. Kõigil, kellel pole olnud võimalust Raigoga kohtuda, siis teadke, et tegemist on äärmiselt humoorika, laheda ja lahke inimesega ja väga hea sõbraga.
Tulevik:
Suvel on plaanis hoolsasti grindida ja bankrolli kasvatada. Vähemalt sügisest tahaks aeg-ajalt ka cashoute tegema hakata. Ma pole kindel, kui aktiivselt ma siia päevikusse postitama hakkan, aga noh, eks aeg näita.

K 
TC
Comment