low-flow busto

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #391
    Re: low-flow busto

    sup?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #392
      Re: low-flow busto

      rääkisin simoga mingi aeg. Ta jättis mängu maha, kuna 5+ kohaline roll jäi FTPsse

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #393
        Re: low-flow busto

        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        rääkisin simoga mingi aeg. Ta jättis mängu maha, kuna 5+ kohaline roll jäi FTPsse
        Kahju, olen täiesti kindel, et oleks backijaid kui vaid tahaks tagasi tulla.

        Aga edu igal juhul kõigega, mis ette võtad!

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #394
          Re: low-flow busto

          + ta tahaks atleast nl200 lasta. Madalamal tal pole motti.
          Nl200 backimine on aga vääääääääääääääääga kulukas ja ei usu et sellist 30bi (6000$ kergelt kokku saaks)

          Comment

          • runnar
            Grinder
            • Oct 2008
            • 740

            #395
            Re: low-flow busto

            no kui härral on töö, kus saab rohkem kui nl50BI/day, siis wp&gl

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #396
              Re: low-flow busto

              Tere kõik see pokkeripere. Väga ebaviisakas minust nii vaikselt sõnagi ütlemata minema hiilida. Olen palju kordi mõelnud kirjutama tulla, aga siis igakord endale miski vabanduse leidnud... :/

              Igatahes, pärast seda kui FTP kotti kukkus otsustasin mitte paanitseda, puhata, täiel rinnal suve nautida ja oodata asjaolude selginemist. Sisse jäi enamus rollist kuna teadupoolest oli pärast musta reeded mis iganes meetodeid kasutades cash-out'iga igasugused probleemid. Õnneks midagi sain ikka välja. Selle eest olen üritanud võimalikult palju endiset elustiili säilitada, hoolimata sellest, et sissetulek puudub nüüd juba neljandat kuud. Aga noh, ega ma nüüd selle pärast ei saa hakka ju bussiga koolis käima, kiirnuudleid sööma ja reedeti säästukanget jooma - tahaks ikka inimese moodi elada.

              Huvi pärast piilusin OO-sse ja Starsi. Mängisin mõned tuhanded käed madalaid limiite ja veeretasin raha kohapeal ringi. Igasugune mänguisu kadunud. Tõenäoliselt polegi põhiline probleem kordades väiksemates panustes, midagi muud oleks nagu veel muutunud. Sedavõrd suurest summast rahast ilma jäämine mõjus üsna kurjalt. Stakest pole hetkel huvitatud. Kui isegi endale raha ei viitsi/suuda teenida, siis kellelegi teisele rabada oleks hetkel tõenäoliselt veel lootusetum tegevus.

              Muidu käin hoolsalt koolis. Magistri koormus on ikka hoopis teine muusika kui baka. On huvitav ja meeldib ka. Nii ma siis hetkel olengi pokkeri poole pealt "sit out" ja ootan uut indu. Kui see ei tule, eks siis pean midagi muud tegema hakkama. Sest nii mängida, et endale ei meeldi, pole kindlasti mõtekas tegevus.

              Vahepeal olen joogise peaga lümpsi ikka eksinud ja mõnele pokkeripro'le tere saanud öelda. Rohkem kontakti pole väga olnud. Foorumit vahel ikka loen, aga postitama pole juhtunud tükk aega.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #397
                Re: low-flow busto

                Algselt postitas low-flow Vaata postitust

                Muidu käin hoolsalt koolis. Magistri koormus on ikka hoopis teine muusika kui baka. On huvitav ja meeldib ka. Nii ma siis hetkel olengi pokkeri poole pealt "sit out" ja ootan uut indu. Kui see ei tule, eks siis pean midagi muud tegema hakkama. Sest nii mängida, et endale ei meeldi, pole kindlasti mõtekas tegevus.
                Tubli, jõudu ja jaksu minu poolt. Enda seisukohalt pisut kahetsen, et oleks võinud varem edasi õppima minna, oleks omadega kaugemal. Samas parem hiljem, kui üldse mitte. Ja küll sa tee tagasi pokkeri juurde ka leiad, biitisid ju ilusti.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #398
                  Re: low-flow busto

                  Mnjaa, väga kahju. Loodetavasti tuleb millalgi ka mott tagasi, et siis uuesti crushida.
                  Mida õpid täpsemalt?

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #399
                    Re: low-flow busto

                    Tänud kõigile positiivsete sõnade eest. :)

                    Õpin informaatikat, spetsialiseerun ettevõtete tarkvaratehnikale. Õppekava tundub suures pildis kaheks osaks olevat jaotunud - kõigepealt õpetatakse kuidas ja millist tarkvara luua ning siis mis meetoditega ja kellele seda maha müüa.

                    Comment

                    Working...