low-flow busto

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #1

    low-flow busto

    Olen seda kaua juba edasi lükkanud, aga nüüd on küll viimane aeg väheke põhjalikum enesetutvustus teha. Täna täitus 200 000 märgistatud kätt ja selle puhul avan ka päeviku.

    Enamasti mängin saitidel xxxxxxxxxxxx nime all. Nimi tuli sellest, et ma pole välismaa saitidele oma raha kunagi sisse kandnud ja kõik on alguse saanud PokerStraregy tasuta 50 dollarist.

    Minust:
    Olen 22 aastane 3. kursuse informaatikatudeng Tartu Ülikoolis. Pokkeriga olen hobikorras tegelenud juba peaaegu 5 aastat. Live mängudes olen suutnud kasumit näidata praktiliselt pokkeriga tutvumise algusest, aga netis olin veel selle aasta alguseni fihs mis fish. Ei suutnud ümber kohaneda ja strateegia oli vigane ning paljudes aspektides puudulik. Turnasid olen mänginud pigem kogu aeg puhtalt meelelahutuslikul eesmärgil. Parimateks tulemusteks on tagasihoidlikud võit ühel Triobeti 10+1 sisseostuga turnal (paarsada osalejat, võidusumma oli umbes 1000 dollarit, mitu aastat tagasi) ja 25. koht MiniFTOPS 50+5 Omaha evendil (mitu tuhat osalejat, võidusummaks 550 dollarit, 2009 sügis).

    Läbimurre:
    Olen proovinud väga palju erinevaid pokkerivorme netis kuid läbimurre oli jäänud tegemata. Pärast sellel omaha üritusel cashimist donkasin taaskord paar kuud niisama seal kus juhtus ja kuidas juhtus ning detsembri lõpus oli 700 dollarilisest bankrollist alles heal juhul 200. Siis otsustasingi, et nüüd on kõik, nii enam edasi ei saa: kas õpin mängima nüüd ja kohe või quitin netipokkeri. Võtsin ette ranka tabeli, lugesin usinalt strateegiat ja alustasin FTP NL10 FR toksimist. Esimene kuu oli täiesti tühja panek. Veebruari keskel ostsin endale HEMi, ning sealt alates muutus kõik. See on seni minu elu parim investeering. Märts, aprill NL25. Mai, juuni NL50. Ja sellest kuust alates olen vaikselt NL100 üritanud hiilida.



    TÄNUD:
    Tahaksin tänada 3 inimest, ilma kelleta ma poleks täna siin, kus ma omadega olen.

    1. ranka - pole au olnud sinuga küll veel live's tutvust teha, aga laudades oleme juba kohtnud. Suured tänud basic strateegiate ja oma tabeli eest, see oli hädavajalik mulle alustamiseks.
    2. ESTPatrick - ka sinuga pole mul olnud au veel kohtuda, aga tahasin sind tänada Opelist Porcheni seeria videode eest. Õppisin sealt uskumatult palju ja sain palju uusi ideid kuidas lahtisemalt mängida. Kõik videod on tänaseks korda 5 vähemalt läbi studeeritud.
    3. Raigo Aasmaa aka hotcocacola - kõige suuremad tänud sulle. Sinult sain üldse motivatsiooni paremini mängima õppida. Kõigil, kellel pole olnud võimalust Raigoga kohtuda, siis teadke, et tegemist on äärmiselt humoorika, laheda ja lahke inimesega ja väga hea sõbraga.

    Tulevik:
    Suvel on plaanis hoolsasti grindida ja bankrolli kasvatada. Vähemalt sügisest tahaks aeg-ajalt ka cashoute tegema hakata. Ma pole kindel, kui aktiivselt ma siia päevikusse postitama hakkan, aga noh, eks aeg näita.
    Last edited by low-flow; 08.07.11, 11:56.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

    edu sulle!

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3
      Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

      Biidid pokkerit, lõpetad ülikooli. Esmamulje - solid person. Edu!!!

      Comment

      • macroTilt
        seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
        • May 2010
        • 629

        #4
        Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

        Kena start.
        glgl!

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #5
          Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

          Edu!
          Tundub huvitav päevik tulema, hakkan pingsalt silma peal hoidma!

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #6
            Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

            Just oli tore öine sess käimas ja siis tuli Rage ning istus kõigis laudades mu paremale käele, kuhu ma ootasin kalapoeg Nemosid tegelilut, nuuuks

            Igatahes, paar toredat kätt teile sessist nuputamiseks:

            1. Kellele standardolukord, kellele mitte...
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            2. Üks käsi ka PL mängust, mis on hetkel muideks minu lemmik pokkerivorm.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Idee poolest olid lauad kuldsed, oleks veel tunde vist nühkida viitsinud, miski eriline motivatsioon täna. Juba oleks võinud vabalt peene miljon teenitud olla, käsi jooksis ka nagu niiti rulli pealt, aga midagi igatahes jäi puudu, täiesti BE täna.

            Comment

            • low-flow
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 1208

              #7
              Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

              Hakkasin täna ikkagist seda Rush promo proovima. Kerged kalkulatsioonid näitavad, et NL100 FR 1000 punkti kogumiseks tuleb läbi mängida ~2800 kätt. Kogus üsna tühine, rushis läheb see ikka võrdlemisi kiirelt, kui natukenegi viitsimist grindida on.

              Aga see krdi jooks on nii ulme kelts, et halb hakkab. Kohe alla ei anna, natukene proovin veel, aga kui asjad kiiremas korras ei parane, siis on see minu jaoks täielik BR enesetapp. Ei saa siis hiiterit anda vä pokergod...one time nah...

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

                davai, nüüd hakkame pappi kokku ajama:D

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #9
                  Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

                  Täna on siis ametlikult kõige hullem päev, mis mul iialgi pokkeris on olnud. Rush week on ametlikult läbi minu jaoks, vb peab isegi limiidis alla liikuma. -8 BI 3000 käega. Pole plaanis sellest mingi nutu ja hala päevikut teha, sellepärast ei hakkagi seletama neid lugematud 2 oudiseid ja 3-betitud potis 95 suitid vendi, kes kaks tänavad pot size beti eest masti ostavad.

                  Üldiselt peab mainima, et rush laudade tase pole midagi nii regularide ja nittide ralli, nagu igalt poolt kosta on. Mäng on täitsa elus ja agressiivne ja fishe...no nendest küll puudus ei tule, ikka jalga segada idikaid, kellel pole pokkerist halli aimugi.

                  Ei tea millega ma selle siis välja teeninud olen. Igatahes, 0 tilti ja tegin ohtralt pause, alati mõtlesin olukorrad läbi ja ei kukkunud lahmima ja spewima. Vaatasin ka käed ja statistika üle, kõik tundub täitsa soliidne olevat, standar mäng. Aga no kui 88 tahab 3-betitud potis AJ7 flopil minu AK vastu vägisi sisse ajada siis ma tõesti ei saa midagi teha kui turni 8 potsatab. Ja analoogsed ajuvabad käed vähemalt 5 korda veel...

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

                    KK käsi on üks raskemaid kohti minu jaoks. Teine vastik koht on kui endal AJ ja saan TPTK ja selline keskmise agroga vend pressib. Siis tuleb flopis ära otsustada, et kas pressida või foldida ning siis jookseb juhe kokku

                    55 käsi easy call sellise venna vastu. Masti vastu on meil tohutult outse. Kui hittis oma 2oudise turni, siis cooler. Samas AK-st (üks ärtu) ning AQ(mis on ka päris tõenäoline) oleme ka kõvasti ees

                    Comment

                    • mcbethk
                      Bännitud
                      • Oct 2008
                      • 687

                      #11
                      Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

                      Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                      KK käsi on üks raskemaid kohti minu jaoks. Teine vastik koht on kui endal AJ ja saan TPTK ja selline keskmise agroga vend pressib. Siis tuleb flopis ära otsustada, et kas pressida või foldida ning siis jookseb juhe kokku

                      55 käsi easy call sellise venna vastu. Masti vastu on meil tohutult outse. Kui hittis oma 2oudise turni, siis cooler. Samas AK-st (üks ärtu) ning AQ(mis on ka päris tõenäoline) oleme ka kõvasti ees
                      mingi 25% equitit masti vastu ju?

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #12
                        Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

                        no ja see teeb calli veel kasulikumaks ju, et meil on see lisa 25% equitit kui tal peakski mast olema

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #13
                          Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] TERE FOORUM!

                          Mulle ei meeldi results oriented olla, aga seekord panen tulemused ka.

                          Esimeses käes üritan edaspidi pigem foldimise sisse harjutada, kui just pole mingit erilist readi, et vastane on suuremat surti agrofish. Kui vastane ainult callib, siis blank kaartide korral lähen 3 tänavat value peale välja.

                          Üllatuseks näitas vastane ette AA. Aga minu shove pole seal õigustatud ja on kindlalt -EV käik.

                          Teises käes nii sellise tohmani kui ka soliidsema vastase vastu ma pigen kipun callima. Vastane näitas ette AQ potid. Oleme tema ranges pigem ees ja mastide vastu on majatõmme ning settide vastu on meil omakorda mastitõmme.

                          Üldiselt olen täna väga palju ühe saksa tippcoachi ge5sterne NL100 videosid vaatanud (soovitan kõigile soojalt, saab palju uusi ja huvitavaid ideid), mindsetti taastanud ja enesekindlust kogunud. Endale süvendanud, et ma olen õppimisvõimelikne ja biidin mängu. Tegin ka kiire 600 käelise sessi ja +2BI. Lauad olid nii ja naa...suutsin 8 lauda leida, kus sain ilusti ikka fishi või agrodongi paremale käele ja oli ok lasta. Muidu meeldiks ikka pigem 10 või 12 lauda võtta, aga ei hakkanud random laudu ka võtma täna, oli hädasti enesekindluse boosti vaja. Siiski esimestel kätel tundsin, et olen eilsest suurest hävingust põhjsutautult ikka natuke scared money ja ühe käe mängisin sellepärast valesti ka.

                          Vb teen öösel veel ühe sessi, kui laudu leiab. Täna konstantselt on korteri termomeeter näitanud +33 kraadi. :)

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #14
                            Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Jõudu otsimas!

                            Kiire küsimus - kust ma leian ge5sterne õppevideosid?

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #15
                              Re: low-flow [NL100 FR @ FTP] Jõudu otsimas!

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Kiire küsimus - kust ma leian ge5sterne õppevideosid?
                              Mina avastasin tema videod PokerStrategy kaudu. Aga selle limiidi vaatamiseks peab kuldliige olema. Seal on umbes 10 videot, kõik ligikaudu tund aega pikad. Teemaks on NL100 ja sealt edasi liikumine. Väga super sessioonide analüüs, selgitused on loogilised ning hästi argumenteeritud.

                              Võid proovida ka muidugi videootsingumootoreid või googlet. Usun, et nii head kraami on kusagile kindlasti lekitatud. Kahjuks otse PokerStrategy lehelt videosid alla laadida ei saa. Seeria nimi igatahes Full Ring Frenzy.

                              Comment

                              Working...