Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]
Aeg teha esimese nädala vahekokkuvõte. Kasum jäi kesine kuna pm viimase tunni ajaga rikkusin korraliku tulemuse ära. Ei maksa punnida kui ei tule...aga ikka oli vaja. Lauad vastikult nitte täis pühapäeva õhtul. Vähemalt annetasin fishidele, kuna need hittisid ka nagu jumalad. Päeva sai alustatud langusega -120$ peale siis tõusin -10$ peale ja lõpuks lõpetasin soliidse -140$ juures. Homme ilmselt natuke vähem mängu ja rohkem analüüsi, sest tahaks rohkem $$ teha mitte olla rakemachine.
Positiivne on muidugi see ,et olen suutnud limiiti püsima jääda siiani.
Nädala graafik ise
Tunde kokku 46
Imestasin hullupööra ,kui vaatasin nädala Pot limit limiidi graafikut. Seega on selge, et teen no limitis liiga palju halbu herocalle ja bluffcatchin liialt. Vb mängin halvasti blindidelt.
PL graaf
€ graaf
$ graaf
Ilmselgelt peab mängus mingi suur leak olema kui $ graafik kust tuleb põhivolüüm jookseb sügavalt miinusesse.
BB positsioon jookseb -75BB ja SB -14BB ülejäänud positsioonid plussis. Mis oleks normaalne miinus neilt positsioonidelt??
Aeg teha esimese nädala vahekokkuvõte. Kasum jäi kesine kuna pm viimase tunni ajaga rikkusin korraliku tulemuse ära. Ei maksa punnida kui ei tule...aga ikka oli vaja. Lauad vastikult nitte täis pühapäeva õhtul. Vähemalt annetasin fishidele, kuna need hittisid ka nagu jumalad. Päeva sai alustatud langusega -120$ peale siis tõusin -10$ peale ja lõpuks lõpetasin soliidse -140$ juures. Homme ilmselt natuke vähem mängu ja rohkem analüüsi, sest tahaks rohkem $$ teha mitte olla rakemachine.
Positiivne on muidugi see ,et olen suutnud limiiti püsima jääda siiani.
Nädala graafik ise
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Tunde kokku 46
Imestasin hullupööra ,kui vaatasin nädala Pot limit limiidi graafikut. Seega on selge, et teen no limitis liiga palju halbu herocalle ja bluffcatchin liialt. Vb mängin halvasti blindidelt.
PL graaf
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
€ graaf
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
$ graaf
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ilmselgelt peab mängus mingi suur leak olema kui $ graafik kust tuleb põhivolüüm jookseb sügavalt miinusesse.
BB positsioon jookseb -75BB ja SB -14BB ülejäänud positsioonid plussis. Mis oleks normaalne miinus neilt positsioonidelt??







, Q
, 7
, A
Comment