Liquicity@pokerstars [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #151
    Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

    Aeg teha esimese nädala vahekokkuvõte. Kasum jäi kesine kuna pm viimase tunni ajaga rikkusin korraliku tulemuse ära. Ei maksa punnida kui ei tule...aga ikka oli vaja. Lauad vastikult nitte täis pühapäeva õhtul. Vähemalt annetasin fishidele, kuna need hittisid ka nagu jumalad. Päeva sai alustatud langusega -120$ peale siis tõusin -10$ peale ja lõpuks lõpetasin soliidse -140$ juures. Homme ilmselt natuke vähem mängu ja rohkem analüüsi, sest tahaks rohkem $$ teha mitte olla rakemachine.

    Positiivne on muidugi see ,et olen suutnud limiiti püsima jääda siiani.

    Nädala graafik ise
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Tunde kokku 46

    Imestasin hullupööra ,kui vaatasin nädala Pot limit limiidi graafikut. Seega on selge, et teen no limitis liiga palju halbu herocalle ja bluffcatchin liialt. Vb mängin halvasti blindidelt.

    PL graaf
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    € graaf
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    $ graaf
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ilmselgelt peab mängus mingi suur leak olema kui $ graafik kust tuleb põhivolüüm jookseb sügavalt miinusesse.

    BB positsioon jookseb -75BB ja SB -14BB ülejäänud positsioonid plussis. Mis oleks normaalne miinus neilt positsioonidelt??

    Comment

    • Majandaja
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 2133

      #152
      Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

      Päris mehine volüüm sul ikka. Respect! GL!

      Comment

      • Liquicity
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 454

        #153
        Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

        Tänud!

        Und ei saanud ka selle daalalaudade miinuse tõttu. Hakkasin uurima, siis süvitsi miks kaotus nii suur on.

        *Deepstack lauad - Herocallide tõttu, kus ma pole fishe uskunud ja nutsi vastu sattunud .Draw ohtlikel boardidel olen oma vigade tõttu kaotanud vähemalt 100$
        *Teistes laudades suuremates pottides slowplay või spewi või herocalli tõttu kaotanud vähemalt 100$

        (need on ainult näited kaotustest mis on suuremad kui -15$, ilmselt väiksematest pottidest tuleb veel natuke lisa.

        Lisaks on KK preflop allinn -80$ ja 60daala alla EV
        JJ preflop AI ca -30$ ja 25daala alla EV
        AK on enamvähem nullis.
        Sõltuvalt jooksust on preflop allinnides läinud vähemalt 100$ kaotsi.
        Lisaks on väikesed ja keskmised pocketid (22-99) EPst (UTG, UTG+1) -50$

        Nii see miinus koguneb. 1/3 ilmselt kehvemapoolsest jooksust daalalaudades ja 2/3 kehva mängu tõttu nii deepstack, kui tavalistes daalalaudades.
        Last edited by Liquicity; 07.10.13, 01:01.

        Comment

        • Liquicity
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 454

          #154
          Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

          Mõtlesin ,et teen enne magamaminekut veel ühe sessi.



          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #155
            Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

            Algselt postitas Liquicity Vaata postitust

            PL graaf [SPOILER]
            BB positsioon jookseb -75BB ja SB -14BB ülejäänud positsioonid plussis. Mis oleks normaalne miinus neilt positsioonidelt??
            Kui õigesti mäletan, siis peaks standardis olema -40bb/100 BB'lt ja -20bb/100 SB'lt.

            Comment

            • Liquicity
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 454

              #156
              Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

              Hetkel peale edukat sessi siis -60bb/100 BB'lt ja -13bb/100 SB'lt. Tugeva miinuse toob ilmselt BB'le juurde deepstacklaudades kaotatud potid, kus fishi ei uskunud. Mõlemad olid BB pealt ja -100$ kuskil sealt selle sample peale.
              Vaikselt loksub paika siis tõenäoliselt mingi aja peale.

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #157
                Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

                Sa tööl/kooli ei käi, et sellistel kellaaegadel mängid?

                Comment

                • Liquicity
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2010
                  • 454

                  #158
                  Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

                  Käin küll tööl aga haiguslehel kuni kuu keskpaigani. Peale seda jääb ka volüüm tõenäoliselt 3-4x väiksemaks.

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #159
                    Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

                    Printer pritsib sedasi, et varsti ei pea tööle minemagi raha pärast.

                    Comment

                    • Liquicity
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 454

                      #160
                      Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

                      Minu mõtted sellessuhtes on sellised, et kui vähemalt 4K$ kuus keskeltläbi aasta peale, ei teeni pokkeriga, siis on ka pointless töölt ära tulla. Sest 4K$ on miski 3K euri ja pokker on variatsioonirikas mäng, mõttetu on panna ennast pinge all mängima. Lihtsam on üles liikuda no stress stiilis, kus mitte ükski su igapäevane kulutus ei sõltu pokkerist.

                      Kui krooni ajal piisas olemast NL25-50 regular, et mõelda töölt ära tulemisele. Siis täna peaks olema vähemalt NL 100 - 200 reg ,et see otsus üldse kõne alla tuleks ja sinna on veel pikk maa minna

                      Comment

                      • bluelite
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1190

                        #161
                        Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #162
                          Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

                          Comment

                          • p0l1
                            Grinder
                            • Jan 2011
                            • 581

                            #163
                            Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

                            süda

                            Comment

                            • Liquicity
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 454

                              #164
                              Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

                              Sai peale hommikust mägedes käiku natuke aklimatiseerumas käidud allpool, et õhtuks baaslaagrisse jõuda.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Liquicity
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 454

                                #165
                                Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

                                Enamus päevast sai testitud kas regularid bluffivad. Enamasti kahjuks ei bluffinud :(

                                Tundub, et mina olen hoopis kala

                                Oli obvius Quads. Kirjutasin isegi chatti küsimuse "Quads?" enne kui selle õnneliku calli tegin.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Fish võitis kõige ebatõenäolisema käe oma flushdrawga.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Vastane tunnistas, et floppas nutsi.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Vastane oli fish kes mängis kahel laual. Ühes bluffis maha stacki ja kadus, moment hiljem oli teises lauas tema
                                poolt selline avang. Arvasin ,et lükkas tildi tõttu any2. Eksisin käe tugevuse suhtes. Vb liiga optimistlik call selliselt positsioonilt ja sellise käega, sest tagant võib ka keegi käe avastada aga tol hetkel oli spewmode ka peal.


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                BvB Top lagtard regulariga. Tundus väga bluffy. Tegelikult ei eksinud

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Sama regulariga ,kes eelmises käes. Enne riveri callimist, küsisin veel temalt kas ta on kindel, et ta käsi hea on?

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...