Liquicity@pokerstars [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Majandaja
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 2133

    #196
    Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

    Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
    Oot mismõttes riverit ei beti esimeses käes????
    Ära ole result oriented härra Majandaja.

    Küll välja grindid end sellest pasast, edu!!
    Sorry, hoss. Misreadisin kätt. Vaatasin, et board Axx ja meil top pair Q kicker. My bad.

    Comment

    • Liquicity
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 454

      #197
      Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

      -285 täna. Viimane sess oli veel -30. Nüüd tõenäoliselt paar päeva puhkust või väga vähe mängu ja enne reede õhtupoolikut suuremat mängu ei toimu.
      Järjest rohkem hakkab tunduma, et lihtsalt ongi halb jooks ja ei muud midagi.

      € lauas läks minema :(

      Poker Stars No-Limit Hold'em, €0.10 BB (8 handed) - Poker Stars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com/

      saw flop | saw showdown

      UTG+1 (€11.26)
      MP1 (€2.68)
      MP2 (€15.90)
      Hero (CO) (€10)
      Button (€10.28)
      SB (€10.39)
      BB (€10)
      UTG (€16.63)

      Preflop: Hero is CO with K, K
      UTG raises €0.40, 2 folds, MP2 raises €1.10, Hero raises €2.50, 3 folds, UTG calls €2.10, MP2 raises €5.30, Hero raises €7.50 (All-In), UTG raises €14.13 (All-In), MP2 calls €9.50 (All-In)

      Flop: (€41.95) Q, 9, 8 (3 players, 3 all-in)

      Turn: (€41.95) 6 (3 players, 3 all-in)

      River: (€41.95) 9 (3 players, 3 all-in)

      Total pot: €41.95
      Main pot: €30.15 between MP2, Hero and UTG, won by UTG
      Side pot 1: €11.80 between MP2 and UTG, won by UTG

      Results below:
      UTG had A, A (two pair, Aces and nines).
      MP2 had J, J (two pair, Jacks and nines).
      Hero had K, K (two pair, Kings and nines).
      Outcome: UTG won €41.43

      Plaanis oli turnist nupud sisse saada aga nagu standard selle jooksu puhul on just siis sedamasti käsi vastasel. RIT ka peal ja river ei paardu.

      Poker Stars $16.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2330371
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      MP1: $6.48 - VPIP: 27, PFR: 5, 3B: 0, AF: 6.6, Hands: 273
      MP2: $30.89 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 6, AF: 3.7, Hands: 536
      CO: $6.17 - VPIP: 39, PFR: 13, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 23
      Hero (BTN): $16.00 - VPIP: 19, PFR: 13, 3B: 3, AF: 2.2, Hands: 2204901
      SB: $25.13 - VPIP: 44, PFR: 8, 3B: 6, AF: 0.9, Hands: 66
      BB: $16.00 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 5, AF: 2.5, Hands: 921
      UTG: $18.44 - VPIP: 22, PFR: 19, 3B: 6, AF: 5.1, Hands: 1716
      UTG+1: $16.48 - VPIP: 15, PFR: 11, 3B: 3, AF: 1.6, Hands: 1703

      Pre Flop: ($0.24) Hero is BTN with T T
      5 folds, Hero raises to $0.48, 1 fold, BB raises to $1.84, Hero calls $1.36

      Flop: ($3.76) 2 3 T (2 players)
      BB bets $2.37, Hero calls $2.37

      Turn: ($8.50) 5 (2 players)
      BB bets $3.68, Hero raises to $11.79, BB calls $8.11

      River: ($32.08) 9 (2 players)

      Final Pot: $32.08
      Hero shows T T
      BB shows K A
      BB wins $15.32
      BB wins $15.32
      (Rake: $1.44)
      Last edited by Liquicity; 15.10.13, 20:40.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #198
        Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

        Teises käes ma vist kunagi ei calli floppi. pewrfect spot otsa panemiseks. Sest meil range ikka suht lai ja võib erinevaid nähtusi esile kutsuda regi käitumises.

        Comment

        • Liquicity
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 454

          #199
          Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Teises käes ma vist kunagi ei calli floppi. pewrfect spot otsa panemiseks. Sest meil range ikka suht lai ja võib erinevaid nähtusi esile kutsuda regi käitumises.
          Eks ta õigem ole jah, kuid tõenäoliselt käe lõpptulemust poleks antud situatsioonis muutnud.
          Ma ei õigusta küll calli, kuid sisuliselt me ju ei karda oma top setiga seal 3bet potis turni flushi kaarti kunagi ,eriti kui vastase 3bet jääb 5% piiresse. Pigem kardan turnis J,Q,K,A kaarti. Lisaks võin saada agro regilt AQ,AK tüüpi kätega seal 2 tänavat valuet, mille nad flopi tõste peale probably foldiks. Võib-olla on mu mõtlemine ka vigane, kuid 10% 3bet tüübi vastu oleks tõesti flopis otsa kütnud aga ega enne ei õpi ka oma vigadest kui ära ei katseta :)

          Comment

          • Liquicity
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 454

            #200
            Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

            Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
            Oot mismõttes riverit ei beti esimeses käes????
            Ära ole result oriented härra Majandaja.

            Küll välja grindid end sellest pasast, edu!!

            Tänud! Tänud kõigile!
            Jah tolles esimeses AQ käes, ei osanud ma karta setti. Ma nagu ei mäleta ,et regularide poolt oleks kuival boardil standard välja leadida setti multiway potis OOP olles. Samas ma mõtlesin, ennast vastase positsiooni praegu, et vb ta mängis isegi hästi oma käe. Mis teised arvavad? Sisuliselt ta võttis oma liiniga päris hea value teades, et ma võin päris agro olla. Riveri küll tõenäoliselt ainult Check callis, kuna kartis paremat setti.

            Comment

            • Majandaja
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 2133

              #201
              Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

              Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
              Eks ta õigem ole jah, kuid tõenäoliselt käe lõpptulemust poleks antud situatsioonis muutnud.
              Ma ei õigusta küll calli, kuid sisuliselt me ju ei karda oma top setiga seal 3bet potis turni flushi kaarti kunagi ,eriti kui vastase 3bet jääb 5% piiresse. Pigem kardan turnis J,Q,K,A kaarti. Lisaks võin saada agro regilt AQ,AK tüüpi kätega seal 2 tänavat valuet, mille nad flopi tõste peale probably foldiks. Võib-olla on mu mõtlemine ka vigane, kuid 10% 3bet tüübi vastu oleks tõesti flopis otsa kütnud aga ega enne ei õpi ka oma vigadest kui ära ei katseta :)
              Olen siin sinuga täielikult nõus ja flopil ei raise vastast vaid callime. Miks me tahame bluffidest vabaneda? Rex poob seal ise end üles JJ-AA ja vahepeal ka toorete bluffidega. Timziga ei nõustu üldse.

              Comment

              • Liquicity
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 454

                #202
                Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                Lisandus siis veel -4BI NL16s 2tunnise sessiooni vältel. Kusjuures tundsin, et ei teinud väga halba mängu. Downswing graph siis nädala algusest.



                Tõmbasin mängu ka vähe nitimaks nüüd. 12,7/9,6 viimane sessioon.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #203
                  Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                  Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                  Olen siin sinuga täielikult nõus ja flopil ei raise vastast vaid callime. Miks me tahame bluffidest vabaneda? Rex poob seal ise end üles JJ-AA ja vahepeal ka toorete bluffidega. Timziga ei nõustu üldse.
                  Tegelt ma arvan, et mõlemad on fine nii flat kui raise ja see kumb parem sõltub juba vastasest. FD on suht lamp siin laual seda ei kardaks, aga tahaks ise mingit crappi bluffi reppida, et regil katus ära sõidaks medium käega.

                  Comment

                  • Majandaja
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 2133

                    #204
                    Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Tegelt ma arvan, et mõlemad on fine nii flat kui raise ja see kumb parem sõltub juba vastasest. FD on suht lamp siin laual seda ei kardaks, aga tahaks ise mingit crappi bluffi reppida, et regil katus ära sõidaks medium käega.
                    Mulle tundub siiski, et raise on kordades kehvem ja miks on vaja mingit illusiooni luua regularile, et me metatame, kui meil on top set käes. Mis teised arvavad?

                    Comment

                    • Liquicity
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 454

                      #205
                      Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                      Lisandus veel -2BI NL16. Sisuliselt olin isegi -4BI aga miskiltmaalt hakkasid äkki käed pidama. Olin peaaegu BE kuid callisin vaala 20$ shove AKga ja Obv vastas AA. Ise tundub ,et teen fishide vastu liiga palju light shove calle AK kätega, sest tänasel sessioonil õnnestus fishi käest pähe saada ka AK vs 33 pf allinn.

                      Kuu peakist olen äkki miski -550

                      Väike lootus on olemas ,et downswing hakkab läbi saama. Mänguga olin sisuliselt rahul viimane sess va arvatud AK kaotused. Kui HEM suudab käed välja laadida , siis tuleb ka käsi mingi aeg. Seni aga jamad HEMiga jätkuvad.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #206
                        Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                        Ma lükkan küll suht tuimalt AKga,vahest on ässad või kunnid aga juhtub :)

                        Comment

                        • Liquicity
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 454

                          #207
                          Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                          Tundub, et normal run on tagasi. Kõvasti olen küll sel nädalal miinuses aga täna vähemalt on tootnud.

                          [IMG][/IMG]

                          Mixisin ka 6max mänge hulka, kus peaaegu kõik kinni maksti.

                          Comment

                          • KaldaPoiss
                            Julm Donk
                            • Jan 2011
                            • 80

                            #208
                            Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                            Kena graafik, tore kuulda, et lõpuks kaardid jooksma said. Keep up !

                            Comment

                            • Liquicity
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 454

                              #209
                              Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                              Tänud! Laupäev jäi ca +190$ ja suurem osa volüümist tuli 6max mängudest. Platinumstari sain ka kätte ning 100FPP VIP turniirilt ka 6$ lisaks :D
                              Jooks on nii ja naa...ikka imetakse imelisi coolereid. Õnneks olen enamus ohumomendid ära tabanud. Nädal ilmselt jääb miinusmärgiga ,sest -275 pealt vist pühapäevaga nulli ei tõmba ja punnida ka ei taha.

                              Comment

                              • Majandaja
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 2133

                                #210
                                Re: Liquicity@pokerstars [NL16 - 25 FR]

                                Tore kuulda, et jooned jälle õiges suunas liiguvad :)

                                Comment

                                Working...