Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]
Sorry, hoss. Misreadisin kätt. Vaatasin, et board Axx ja meil top pair Q kicker. My bad.
Algselt postitas hoss23
Vaata postitust
, K
, A
T 
3 
Kuu peakist olen äkki miski -550
[/IMG]
Comment