Liquicity@pokerstars [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • therapy
    FPP Pro
    • Dec 2012
    • 200

    #121
    Re: Liquicity@pokerstars FR [NL10 - 16]

    eks algus ole ikka konarlik :D Ise proovin ka mixida varsti paar lauda NL16 sekka. Endal küll kõigest 20BI :D
    Kuldset jooksu siis, et püsima jääksid!

    Comment

    • Majandaja
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 2133

      #122
      Re: Liquicity@pokerstars FR [NL10 - 16]

      30BI-d päris karm. Proovisin eelmine kord(enne quitimist) ka 30BI-ga, siis pärast 40BI-ga shottida. 40 tundus juba mugav, aga seekord võtan 50BI-ga shoti nl25. Tunnen, et endal lihtsalt parem, kui bankroll deepim on :) Samuti peale naasmist esimene kuu alles lõppemas ja nii kiire ka pole nüüd üles liikumisega, sest mul pole see ainus sissetuleku allikas ka. Kuid hiljemalt uue kuu keskel plaanin kindlasti nl25 ära kolida, sest ei tohiks probleemi tekkida selle 50BI kokku grindimisega, kui just pokerstarsil huvitavaid plaane minu jooksuga pole
      Last edited by Majandaja; 29.09.13, 17:15.

      Comment

      • therapy
        FPP Pro
        • Dec 2012
        • 200

        #123
        Re: Liquicity@pokerstars FR [NL10 - 16]

        30 oleks standard jah aga proovin ikka 20'ga ise. Lootes, et heaterib ka siis ja jääb :D aga kui ei siis jamh :D 40 ja 50 BI'd NL25'ks oleks väga mugav ikka. Aga arvestades, kuidas eelmistel kordadel jooksid siis vb jah.. targem oleks :D

        Comment

        • Majandaja
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 2133

          #124
          Re: Liquicity@pokerstars FR [NL10 - 16]

          Algselt postitas therapy Vaata postitust
          30 oleks standard jah aga proovin ikka 20'ga ise. Lootes, et heaterib ka siis ja jääb :D aga kui ei siis jamh :D 40 ja 50 BI'd NL25'ks oleks väga mugav ikka. Aga arvestades, kuidas eelmistel kordadel jooksid siis vb jah.. targem oleks :D
          Ei jah, eelmise shotiga 40BI-d alla EV nagu naksti. Ega nalja pole :D Nagu liquicity kirjutas, siis riverdatud nelikud set vs set sisse uhades jne oli igapäevane jama :D

          Comment

          • Liquicity
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 454

            #125
            Re: Liquicity@pokerstars FR [NL10 - 16]

            Jamh..Kui shot ei õnnestu siis ikka ka enne 40BI ei torgi. Ja see BI-de arv on vaid enda meele rahustuseks, kui end mugavalt tunda siis võib ikka madalama rolliga ka shottida. Õnneks pole ka seda probleemi enam, et peaks cashoutima rollist midagi. Oktoobris jääb küll volüüm väiksemaks, kui tööle naasen aga see-eest saab stressivabalt mängida. Hetkel töövõimetuslehel, ilmselt oktoobri keskpaigani

            Comment

            • Liquicity
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 454

              #126
              Re: Liquicity@pokerstars FR [NL10 - 16]

              Jällegi siis päris kole päev. Olin -125 peal siis +25 peal ja lõpetasin -50ne peal. Kogu päev sai NL25s müdistatud. Lõppkokkuvõttes jooksis EV joon sinna kuhu ta jõudma pidi ja eriti ei muretse, et paar viimast päeva on üsna kehvasti läinud. Uue kuu algus peaks seega näitama kuhupoole tegelikult liigun. Annan omale ühe päeva veel võimaluseks pidama jääda. Kui lõpetan miinuses ,siis liigun alla tagasi.

              Kuu graafik näeb välja selline.



              VIP stellar + FPP Boonus andsid lisaks 125$

              Kokku siis ümmarguselt +688$

              Keskmine winrate 8BB/100

              Kokku tuli 123h ,seda viimase 19päevaga. 11ndal kuupäeval alustasin NL2st 110dollarise bankrolliga ja 19päeva hiljem maadlen NL25s. Success!

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #127
                Re: Liquicity@pokerstars FR [NL10 - 16]

                Väga muhe!

                Comment

                • Majandaja
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 2133

                  #128
                  Re: Liquicity@pokerstars FR [NL10 - 16]

                  Kena vaadata

                  Comment

                  • therapy
                    FPP Pro
                    • Dec 2012
                    • 200

                    #129
                    Re: Liquicity@pokerstars FR [NL10 - 16]

                    väga kena biitimine :) ja tõesti silm puhkab! Teeb silmad ette, kuidas peaks ise laskma. Gl uuel kuul!

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #130
                      Re: Liquicity@pokerstars FR [NL10 - 16]

                      Selgelt näha, et ikkagi volüüm volüüm ja veelkord volüüm + hea mäng on võtmesõnadeks.

                      Comment

                      • Liquicity
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 454

                        #131
                        Re: Liquicity@pokerstars FR [NL10 - 16]

                        ty ty ty kõigile. Oktoobri esimene mängupäev möödas. Kaardijooksu üle ei kurdaks aga mõned kaheldavad otsused olid mängus küll. Vahepeal oli seis päris ilus kuid lõppes siiski väikeses plussis.


                        Mõned käed ka

                        Vastane on 19/9 3bet 2.5 ja agresioon 1.2 üle 386käe. Timebankisin päris kaua enne, kui tegin selle calli.
                        Callisin kuna riveri bet oli kahtlaselt suur ja mõtlesin ta range üle. Flopist saadud setid tahtsin välistada, kuna neid oleks turnis raisenud. Käsi paistis väga QJ, KJ, missed fd moodi. Mingeid arvamusi? Teadmata vastase kätt kas selline call on pigem õigustatud antud situatsioonis või on see pigem fold?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Foldida ju vast ei tahaks? UTG+1 on 23/3 3bet 9.1 üle 37käe. Teine shortstack random vpip 50 fish.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Kas turni oleks võinud ka check-callida lootes ,et river tuleb blank? Vastane 19/16 regular

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Ja päeva pärl. Preflop ei hakkanud 3bettima kuna tagapool hunnik agro fishe actimas.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Majandaja
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 2133

                          #132
                          Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

                          Ega sa ei saagi pre 3bettida ju, kui ees on juba min3betitud ja 4betitud :D viimases käes. GL laudades! Hammas juba NL25 peale verel, aga ennem tuleb biitima hakata.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #133
                            Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

                            Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                            Ega sa ei saagi pre 3bettida ju, kui ees on juba min3betitud ja 4betitud :D viimases käes. GL laudades! Hammas juba NL25 peale verel, aga ennem tuleb biitima hakata.
                            Misread :)

                            Comment

                            • Majandaja
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 2133

                              #134
                              Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              Misread :)
                              Nii on, herot seal vahel ei näinud enne neid minraise :)

                              Comment

                              • Liquicity
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 454

                                #135
                                Re: Liquicity@pokerstars [NL25 FR]

                                Peaaegu tagasi nullis. Vahepeal õnnistas pokerstars mind täieliku kaardisurmaga. Kõik tugevamad käed jooksin vastaste top rangesse või vastased hittisid floppe nagu jumalad. Deep laudades kaotasin ühe sessiooni käigus 2 üle 200BB potti. Ilmselt ei teinud ka ise kõige paremat mängu ja mängisin liiga palju laudu ka korraga. Kokku olin tipust 13BI downswingis.
                                Mõtlesin täiesti all olles, et kui kaotan järgmise sessiga veel 1BI siis kolin limiidis alla. Õnneks siiski nii ei läinud, terve eilse päeva tegin tööd käte analüüsiga ja peale seda olen ka hoidnud rangelt laudade kogust 6-8 laua piires, mis õnneks kandis ka vilja. Vaja on ainult rohkem kannatust.

                                Comment

                                Working...