Re: Liquicity@pokerstars FR [NL10 - 16]
eks algus ole ikka konarlik :D Ise proovin ka mixida varsti paar lauda NL16 sekka. Endal küll kõigest 20BI :D
Kuldset jooksu siis, et püsima jääksid!
eks algus ole ikka konarlik :D Ise proovin ka mixida varsti paar lauda NL16 sekka. Endal küll kõigest 20BI :D
Kuldset jooksu siis, et püsima jääksid!


, Q
, K
Comment